Jump to content

Moto Zajednica

Subotica udes

Recommended Posts

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Juce 20.05 oko 14h kod mene u kraju pijana budala iz sporedne ulice izadje na glavni put bez stajanja a kolega sa devojkom na GSX-u direkt u njega. Decko inace jurca motorom do blokade al navodno je sad isao "polako". Kako god oduzeta mu je prednost. Njemu nista a po devojku je dosla hitna momentalno, navodno je slomila nesto, nisam jos upucen sta. Kaze mi drugar da je matori naduvao 4 promila, malo nema logike da je ziv sa toliko promila al u svakom slucaju pijana budala!8e8f610ced56af57cd020d87ffde8fc5.jpg

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Ja bio kod Robike i vidim motor slupan u dvoristu... Ne znam ni ko ni od kada ga vozi. Mislim da ga je Sebo, ciji je bio gsx, prodao pre oko godinu dana... Robika mi kaze da je taj u kolima bio pijan ko majka, promile nije spominjao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Iako kažu da je 4 promila maltene " smrtonosna količina " , lično sam bio prisutan ( zaustavili me radi kontrole ) , kad su zaustavili jednog čoveka koji je takođe naduvao četri promila ( možda i malo više ) . Što je najzanimljivije, hodao je sasvim normalno, nije se teturao, padao , zanosio - baš ništa. Kad ga je policajac odveo u kola, ovaj drugi što je mene kontrolisao nam je rekao ( bilo je tu još zaustavljenih ljudi ) - da ga zna i da mu to nije prvi put i da taj bez alkohola nemože. Radilo se o gazdi jedne poznate kafane u to vreme ( pre dvadesetak godina ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
Ja bio kod Robike i vidim motor slupan u dvoristu... Ne znam ni ko ni od kada ga vozi. Mislim da ga je Sebo, ciji je bio gsx, prodao pre oko godinu dana... Robika mi kaze da je taj u kolima bio pijan ko majka, promile nije spominjao.


Vozi ga Csaba Csordas, Sebikin drug, njemu je prodao. Decko ne moze da stane na levu nogu na stakama je a curi su operisali kuk i ima strogo mirovanje 6 nedelja i nakon toga mora na rehabilitacije!


Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
12 minutes ago, drmilan_ said:

 


Vozi ga Csaba Csordas, Sebikin drug, njemu je prodao. Decko ne moze da stane na levu nogu na stakama je a curi su operisali kuk i ima strogo mirovanje 6 nedelja i nakon toga mora na rehabilitacije!


Sent from my iPad using Tapatalk

 

Uzas, mislim zbog devojke, stvarno katastrofa. On, pa hajde, nije da to ikom treba da se desi, moglo je i gore ali hvala Bogu pa nije. Dobro je dok je na stakama. Ali sa kukom stvarno nije zezanje, nece ona biti vise mirna, ta rehabilitacija nije reinkarnacija i samo se gleda da se oporavi u nekom vremenskom intervalu koliko moze a posle toga sta bude... Sad mi na pamet palo, jos kuk na zeni, ne znam sta ce biti kad bude trebala da se porodi, mozda i podnese to jer zene kad se poradjaju onda kukovi svasta pretrpe ali sta ako to i ne bude slucaj...? Ja kad sam imao udes, to je bio otvoren prelom levog skocnog zgloba, mesec dana ne pokretan bio... I ziv se covek na sve navikne, jeste da ni danas nisam kako treba ali najbitnije je da hodam a mogu i da menjam brzine... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
Uzas, mislim zbog devojke, stvarno katastrofa. On, pa hajde, nije da to ikom treba da se desi, moglo je i gore ali hvala Bogu pa nije. Dobro je dok je na stakama. Ali sa kukom stvarno nije zezanje, nece ona biti vise mirna, ta rehabilitacija nije reinkarnacija i samo se gleda da se oporavi u nekom vremenskom intervalu koliko moze a posle toga sta bude... Sad mi na pamet palo, jos kuk na zeni, ne znam sta ce biti kad bude trebala da se porodi, mozda i podnese to jer zene kad se poradjaju onda kukovi svasta pretrpe ali sta ako to i ne bude slucaj...? Ja kad sam imao udes, to je bio otvoren prelom levog skocnog zgloba, mesec dana ne pokretan bio... I ziv se covek na sve navikne, jeste da ni danas nisam kako treba ali najbitnije je da hodam a mogu i da menjam brzine... 


Ja sam padom sa bicikle bio na stakama mesec dana, posle sam padom sa bicikle izbio 6 zuba sa delok vilice i donju usnu pocepao na pola 4cm.. inace sam se profesionalno bavio biciklizmom


Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
5 minutes ago, drmilan_ said:

 


Ja sam padom sa bicikle bio na stakama mesec dana, posle sam padom sa bicikle izbio 6 zuba sa delok vilice i donju usnu pocepao na pola 4cm.. inace sam se profesionalno bavio biciklizmom emoji3.png


Sent from my iPad using Tapatalk

 

Ja sam se pi*darijama bavio profesionalno, svasta sam preziveo, i cini mi se da mi jos nije dosta... Ali necu sad o tome. Sve kasnije lezem a ranije ustajem, uskoro cu samog sebe sresti u hodniku. Glej koliko je sati a ja cim svane za Banja Luku na moto susret... Laku noc svima koji slave... :blabla:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja