Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc ,savet,za sredjivanje skutera

Recommended Posts

  • U prolazu, 25 postova

Imam kimko vitality,50cc, od 2006g.Skoro sam ga registrovao ,pa sam konacno resio da posvetim malo paznje sredjivanju skutera.Presao je skoro 35000,od toga u zadnje 2 ,3 g mozda samo par hiljada..Nisu nikada skidane blokade .Verovali ili ne jos je prvi kais na njemu.Jedini problem koji sam imao ,za sve ove godine je bio kada je pre par godina crkla pumpa za ulje ,i kada sam morao menjati ,klip karike ....U zadnje vreme sam primetio da cim oseti uzbrdicu ,pocinje da gubi snagu ,po ravnom ,ide max.Drugar mi rece da su verovatno rolnice,ali mora da se otvori i da se vidi i neka opruga ,neznam cega.Sta je osim kaisa koji sam vec kupio ,i rolnica ,jos potrebno ,ili ne promeniti,uraditi ,jer sam prezadovoljan skuterom,a dugo vremena nista nije ulagano.Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a
Imam kimko vitality,50cc, od 2006g.Skoro sam ga registrovao ,pa sam konacno resio da posvetim malo paznje sredjivanju skutera.Presao je skoro 35000,od toga u zadnje 2 ,3 g mozda samo par hiljada..Nisu nikada skidane blokade .Verovali ili ne jos je prvi kais na njemu.Jedini problem koji sam imao ,za sve ove godine je bio kada je pre par godina crkla pumpa za ulje ,i kada sam morao menjati ,klip karike ....U zadnje vreme sam primetio da cim oseti uzbrdicu ,pocinje da gubi snagu ,po ravnom ,ide max.Drugar mi rece da su verovatno rolnice,ali mora da se otvori i da se vidi i neka opruga ,neznam cega.Sta je osim kaisa koji sam vec kupio ,i rolnica ,jos potrebno ,ili ne promeniti,uraditi ,jer sam prezadovoljan skuterom,a dugo vremena nista nije ulagano.Hvala unapred.
Može biti do karika.. Loša kompresija.. Svećica.. Karburator.. Rolnice... I šta hoćeš da bude tako ko fabrički ili da ga nabudžiš na 80cc?

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Hvala ,druze,samo nameravam ,da ga sredim ,jer ide lepo vreme pa bih ga koristio za posao.Nemam nameru da ga budzim.Probacu prvo sa zamenom rolnica pa cu videti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja