Jump to content

Moto Zajednica

Potrebna mi je mala pomoc iskusnijih vozaca!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova

pozdrav svima!

ljudi stvarno mi je potrebna pomoc vec neko vreme vrtim oglase sto srpske sto strane u potrazi za motorom koji da kupim!!!

nisam nesto iskusan sa motorima vozio sam skutere do sad i pre dve godine sam prestao. 

motore volim od uvek ali nisam imao priliku da udjem dublje u to. 

E sad sam definitivno resio da kupim motor i imam nekih 2500e na raspolaganju ali nemam pojma sta bi bilo najboje da izaberem za pocetak !?

visok sam 187cm i imam 85-86 kg. 

uglavnom sam gledao nesto od 500cc do 750cc , naked ili R verziju (honda, dukati, yamaha, kawasaki, suzuki) ali iskreno sto vise gledam to manje znam tako da mi je stvarno potrebno par saveta !

HVALA!!!  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2783 postova

versys 650,verovatno može da se nadje po toj ceni a kudikamo je moderniji i konstrukcijski i po izgledu od ovih gore pomenutih i mnogo je višlji od njih i jako se lako vozi.Kad sam se zamenuo sa drugarom da se provozamo moj versis, a njegov bandit 2008 , mislio sam da sam seo na frižider.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: zagreb
  • Motocikl: gs 1200 adventure

po meni yamaha xt 660r,imao sam je 10godina prešao 50000 km bez ikavog kvara. taman je za tvoju visinu. mana joj je jedino šta nije baš za duga putovanja zbog vibracija,jedan cilindar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Sa tom visinom imas na svakom"R"u da izgledas smesno.

Suzuki Strom 650, Honda Transalp 650, ili Honda Afrika 650.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova

pa iskreno nisam planirao da idem sad na nesto duza putovanja dok malo ne uhvatim rutinu sa motorom vise mi je potrebna za po gradu i eventualno nekoj okolini do 200-300 km. bas cu da bacim pogled ali iskren da budem najvise mi se svidela ova fazer 600 do sad moracu da probam :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Za po gradu naked motori su zakon. R su za stazu, ne za grad. Na naked sediš pravo ko gospodin. Fazer, Hornet i slični isto dolaze u obzir. Pogledaj i gsr 600 suzuki. Odličan motor!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova

pa da sve to sam gledao ali sam neodlucan ....iskreno ja sam fan Honde oduvek i bio jos od Mick Doohan 

ali takodje volim i yamahu :D mada za mene je honda uvek prva tako da sve sam to gledao ali iskreno moje pitanje je bilo sta bi za mene bilo najpametnije da kupim s obzirom da sam duduk za motore u smislu iskustva sa voznjom  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Quannon

Moje neko misljenje da ti ne bude R prejak..bolje neka F verzija/naked tipa katana/hornet/bandit/er6f/gs500f tako nesto..polako dok uhvatis rutinu i tehniku voznje, motora je kolko hoces, a zivot jedan :) Retko ko moze da uzme eRa i da vozi normalno na pocetku, a er ne prasta bas toliko greske. Pogotovo po gradu jer haos, a ubrazava kao nevreme. Ja ih volim ali polako sve u svoje vreme, neko moje misljenje :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja