Jump to content

Moto Zajednica

Pablo

Moto sedišta Srđan

Recommended Posts

• U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: Suzuki Vstrom
Pre sat vremena, piki je napisao:

Kao prvo nadam se da u ovu rubriku ne ulaze zene.Ovaj tvoj post me je zainteresovao jer si napisao trnci i da si na banditu pizdeo.Moj problem na gsxu(bandit sa oklopom) je taj sto mi utrne kita,dupe noge sve ok i na 500km i vise ali kita ko tudja(korisnice se ne zale,ali meni smeta).Da li je neko imao slican problem i da li tu taj gel ili pena pomazu?Ajd decu vise necu praviti ali se tripujem da ga ne pokvarim.

Srdjane da li neko imao slican problem?I znam da zvuci ko komedija,ali smeta i nemojte da me zajebavate,mada znam da hocete:funnypost:.

Naravno to je je jedan od najvecih problema,prvo utrne zadnjica a potom od tvrdoce sundjera i glatkog materijala vozac kliza u napred i tada se vrsi pritisak na testise.Ista situacija je i kod varadera i kod v stroma a i drugih motora pa i bandita.Ugradnjom gela pene i fleksibilninijih materijala u toj regiji zadrzava vozaca u gornjem polozaju, trticni deo ne trpi i nevrsi se pritisak na testise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 15 postova
pre 38 minuta, piki je napisao:

To mi brate kazi da ima resenja:jee1: i s prvom hladnocom sam kod tebe.Kolko je okvirno cena da se to uradi?

0616589020 posalji mi slike sedista na vajber da vidimo sta i kako bi radili da zumiramo situaciju pa bi tad odredili i cenu kostanja

• Sviđa mi se 1

• Svrati ponekad, 360 postova
  • Motocikl: GSF 1200 S
On 16.8.2019. at 13:55, piki je napisao:

Srdjane da li neko imao slican problem?I znam da zvuci ko komedija,ali smeta i nemojte da me zajebavate,mada znam da hocete:funnypost:.

@piki 

I ja imam problem sa sedištem na Banditu, i definitivno je problem u fabrickom sedištu jer te gura na rezervoar.

Takođe nemam problem sa položajem nogu iako me ima preko 185 visine, ni trtica ne trpi, ali se javlja bol nakon duže voznje (preko sat vremena), počinju da žuljaju bočne strane sediša koje su izuzetno tanke/tvrde na tom delu (bliže rezervoaru).

Tako da ja pretpostavljam da bi se dobilo na udobnosti da se podebljaju ti delovi, kao i da se smanji mogućnost klizanja napred, na rezervoar.

Srđan verovatno već ima iskustva sa prepravkom tog pita sediša... Moje je kao novo pa mi žao da ga prepravljam, ali verujem da ću nakon neke ozbiljnije ture pravo kod Srđana da ga "uradim". :popovanje:

• Sviđa mi se 1

• Zainteresovan, 674 postova
  • Motocikl: suzuki gsx 650f
pre 12 minuta, DonToni je napisao:

Moje je kao novo

Ma i moje je kao novo,motor ima 17000km,ali mi je gospodin organ vazniji od sedista(sto bi rekao moj pokojni stric  sa svojih tada 73 godine kad je zaglavio u bolnici od vijagre-ma ako ne mogu da karam necu ni da zivim:jee5:,pa cim prodje sezona dajem Srdjanu da mi spremi za sledecu sezonu.

• Sviđa mi se 1

• Drug član, 1423 postova
  • Motocikl: 2002 K1200RS--------1989 XTZ 750 ST

Svakako na gornju površinu ugraditi ne klizajući materijal.
Godpon meštar zna koji će ti preporučit.
PS
Mislim da ti nakon guzice prvo utrne prostata pa onda gospon organ.

Vozim motor, nisam bajker.

• Drug član, 1423 postova
  • Motocikl: 2002 K1200RS--------1989 XTZ 750 ST

55a0930ca00b8c74216eb7318a51f42b.jpg

Ova isprošivana mustra mi nikad nije bila draga, ali ovo si odradio izvanredno dobro i lijepo. Kompliment.
Zaprijeti svakom klijentu da ti mora poslat slike motora sa ugrađenim sjedalom.

Vozim motor, nisam bajker.

• Hvala 1

• U prolazu, 15 postova
Pre 5 sati, DonToni je napisao:

@piki 

I ja imam problem sa sedištem na Banditu, i definitivno je problem u fabrickom sedištu jer te gura na rezervoar.

Takođe nemam problem sa položajem nogu iako me ima preko 185 visine, ni trtica ne trpi, ali se javlja bol nakon duže voznje (preko sat vremena), počinju da žuljaju bočne strane sediša koje su izuzetno tanke/tvrde na tom delu (bliže rezervoaru).

Tako da ja pretpostavljam da bi se dobilo na udobnosti da se podebljaju ti delovi, kao i da se smanji mogućnost klizanja napred, na rezervoar.

Srđan verovatno već ima iskustva sa prepravkom tog pita sediša... Moje je kao novo pa mi žao da ga prepravljam, ali verujem da ću nakon neke ozbiljnije ture pravo kod Srđana da ga "uradim". :popovanje:

Da sa banditom dosta njih ima problem ali naravno nije neresiv,stvarno mu je sundjer kao kamen.

• Svrati ponekad, 418 postova
  • Motocikl: Versys 650

Još jedno veliko hvala Srdjanu!
Što se mene tiče ko god je razmišljao da li da radi ili ne, neka radi ODMAH! :)

Sedište ide na test od jedno 4,5000km sledeće nedelje, ali verujem da ću još više biti zadovoljan tad.c1979ddf5f1e977449a17760781b9327.jpg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• Hvala 1