Jump to content

Moto Zajednica

OPET PROBLEM ALI SADA SA STRUJOM!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

motor ti ima hidropodizače (ako je cbx750) te ventili nemogu biti pretegnuti. Najverovatnije ti probijaju kape na svećama ili kablovi. Skini ih i proveri. Za svaki slučaj namotaj izolir traku i preko jednih i preko drugih, pa probaj onda. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Brod
  • Motocikl: Yamaha FZ750

Pozdrav, da li neko i,a rjesenje za ovaj moj problem

Motor nije htjeo alnasovati i zakljucio sam da ne problem u minusu za pobudu automata od alnasera i napravio sam na sledeci nacin, na prekidac od ruckce kvacila doveo minus i spojio na prekidac alnasera i sa prekidaca na automat alnsaera  sa tim sam dobio da motor alnasuje kad je kvacilo stisnuto i  prekidac alnasera pritisnut ( to i jeste ono xto sam trazio) ali imam problem sto je to sve direktno spojeno i motor moze alnasovati i kad je kljuc izvadjen ( ne moze paliti jer nema struje na svjecicama)  ali kako to napraviti da prekide skroz i taj minus kad je kljuc izvadjem ?

 

Razmisljam da li da minus za pobudu povezem preko nekom malog relea ili da plus za pobudu automata dovedem odma sa brave i gotovo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja