Jump to content

Moto Zajednica

Koju GoPro kamericu uzeti

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: Yamaha xt125x

Posto vidim da dosta vas koriste GoPro kamerice za putopise i ostale namene, pa me zanima koju kamericu preporucujete do nekih 100-150e 
Nasao sam ovu pa podelite svoja misljenja o njoj i drugim kamericama : 

77542515_5cd140e8721b22-7683666120190212
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

GoPro Hero LCD Kamera po mom misljenju, nikada nije ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Za taj novac je verovatno bolje juriti nešto što nije GoPro - Sjcam, Eken itd. Mada sigurno za malo više novca može da se nalovi neki polovan kršteni GoPro. Često sam po oglasima viđao vrlo dobro očuvane kamere sa dosta dodatne opreme (koja zlata vredi) za prilično pristojnu sumu. Ajde, Hero3 je možda malo zastareo, ali bilo je povoljnih Hero4, pa i Hero5 modela.

 

Ja sam konkretno prošle godine uzeo novi Hero5, ne mnogo skuplje. Nekih 35k je izašao sa poklon shorty tripodom i nosačem za grudi. Navodno su ta dva dodatka u slobodnoj prodaji koštala oko 12k (stoje na pakovanjima zalepljene deklaracije sa cenama 4999 + 6999), pa ispada da sam Hero5 dobio za 27k. U principu nije bezazlena razlika, ali mislim da uz ovakvu neku akciju to vredi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Medoševac - Nis
  • Motocikl: Honda CBR 600 f3

Go pro hero 2018 je bio nekih 27-28k......medjutim stalno je bio na nekim akcijama za 20k....sto je malo preko 150e kolili je tvoj budzet.....ili potrazi polovan......go pro je daleko kvalitetniji od svih ostalih.......

Druga opcija ti je eken h9.....10k je nov u radnjama.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

 

Evo kako radi Eken H9R. Jedina mana su mu malo lošije slike, al' meni služi samo za snimanje, za slikanje koristim telefon.

Mnogo dobra kamera za male pare. Preko alija su dosta jeftiniji, jedino što nemaju garanciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Vidi da nahvataš neki GoPro 3+ black edition za te novce. Nema greške i veliki pomak je napravila kompanija sa tim modelom.

 

76698875_5cb9e5d02f5435-256826039F9243A6
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Go Pro 3 Black edition dve baterije, punjač za duple ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4395 postova
12 minutes ago, Marko05 said:

 

Evo kako radi Eken H9R. Jedina mana su mu malo lošije slike, al' meni služi samo za snimanje, za slikanje koristim telefon.

Mnogo dobra kamera za male pare. Preko alija su dosta jeftiniji, jedino što nemaju garanciju.

Jos da ti yt prebaci na vp9 kodek bio bi snimak kvalitetniji bar 30-40%

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 28 minuta, Motorcyclist je napisao:

Jos da ti yt prebaci na vp9 kodek bio bi snimak kvalitetniji bar 30-40%

A jbg, kasnije sam to skontao. Hvala, biće na sledećem, :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: Yamaha xt125x
9 hours ago, Singularitet said:

Vidi da nahvataš neki GoPro 3+ black edition za te novce. Nema greške i veliki pomak je napravila kompanija sa tim modelom.

 

76698875_5cb9e5d02f5435-256826039F9243A6
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Go Pro 3 Black edition dve baterije, punjač za duple ...

 

I ja se slazem da je mzd ovo najbolje da nahvatam, sad skupljam novac, pa cu da vidim neku od ovih black edition da uzmem, pa cu posle onaj nastavak za kacigu, ako neko koristi na forumu ovu kamericu, nek ostavi neki utisak :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

Iskreno samo GoPro, koristio sam i kineske i to ne bas jeftine pa su se pokazale ocajno(moje iskustvo). Bas sam ovde na forumu pre mozda godinu ipo prodao kolegi GoPro 4 sa dobrom opremom za pristojne pare. Novo bi bilo ok zato sto imas garanciju, nije ti losa prica ni GoPro hero session za te pare mozes da nadjes novu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

Imao sam Denver koji se kod nas prodaje ok i koji nije bio tako jeftin, kamera je bila oko 20k. Imala je stabilizaciju( kao) i video je bio manje vise ok... Baterija katastrofa, stabilizacija losa, kvarila se pet puta u garantnom roku i na kraju dobio novu koju sam bukvalno poklonio a ne prodao. Pored toga jos dve kineske kamere jedna od njih Jobo koja je i poznata manje vise, slike su ok... Video katastrofa. E sad to je moje misljenje naravno... Po meni dosta dosta bolja prica je bilo koji gopro a i vidi se po kvalitetu videa. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Vespa PX200E

Kod eken-a H9R samo stabilizacija kvari utisak, i mozda trajanje originalne baterije , ali to je resivo. Ostalo je ok za neku normalnu amatersku upotrebu. Doduse, mozda zato sto je koristim na vespi ima dosta vibracija, mozda bi na nekom ozbiljnijem motoru to radilo kako treba. U svakom slucaju, za ulozen novac ja sam zadovoljan. Evo par snimaka pa proceni.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f

Eken H9r moja topla preporuka za nekoga kome treba amaterski snimak.. Ako je namontirana na kacigu nema toliko vibracija probano u gradskim uslovima na Suzuki GS500E... :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Fz6-S 2006

I ja sam pazario eken h9r, na prvi pogled mi se dopada..nisam uspeo da isprobam kako treba u voznji jer sam se zaje*"

Na putu do garaze sam hteo test snimak, jer je kamera stigla dan pre.

 

Medjutim.. pokusao sam da snimak pokrenem preko telefona i eken app.

Upalio, zakljucao tel i krenem, i na kraju se ispostavi da ga je to zakljucavanje ugasilo i da nista od voznje nije snimilo -.-

 

A na nekom semaforu sam primetio da ne svetli, pokusao onako da opipam i upalim (jos nisam naucio na slepo sta treba stisnuti), i tu sam dobio jos 5s al se tu ispostavilo da je prazna baterija  jer je nisam punio od kako sam kupio, a isprobavao sam po kuci

 

Sve u svemu ovaj kratki snimak je super, pa cemo videti na prolece

 

Preporuka za taj novac.

Inače porucio sam sa aliexp, i pisao sam prodavcu da mi smanji postarinu i ako ima drugi neki metod slanja i uspelo je..pa cisto ako nekom da ideju, da znate da postoji i ta opcija, kad su vec ovoliko digli cene shipinga

 

IMG_20201128_194312.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Harley Davidson Street Glide, Ducati Supersport S

Shipping su podigli samo nama i BiH jer je nestajao veliki broj paketa. Možete da poručite na Osijek recimo, ili gde već poznajete nekoga u zemljama u regionu i izađe ultra jeftino. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja