Jump to content

Moto Zajednica

Kopije Schubert,BMW,AGV kacige

Recommended Posts

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Sta kazete na ove nadasve lepe i upitno kvalitetne kacige? ;)

Da li neko zna imaju li te kacige ikakvu homologaciju. Znam da nisu iste kao originali,znam za stav to je smece glava vredi vise od ... i sam nosim Shark flip up kacigu 200e placena...

Dakle interesuju me iskustva ili saznanje da imaju homologaciju. 

 

 

s-l1000.jpg
WWW.EBAY.COM

The dual-section main shell is foam-padded in varying thicknesses. This ensures optimum wear comfort as...

 

s-l1000.jpg
WWW.EBAY.COM

This permits the rider to concentrate on riding – particularly at higher speeds. Many hours in the...
s-l1000.jpg
WWW.EBAY.COM

More air, better cooling performance, total safety. The system provides a connection to the water bag inside...
s-l1000.jpg
WWW.EBAY.COM

The long awaited successor of the Nolan N104 is finally here. The outer shell is constructed from Lexan...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 406 postova
  • Lokacija: Ša/NS
  • Motocikl: F800ST

Sve kupovine ovih kaciga nastale su u zadnjih par dana. A nalozi koji ih prodaju, prodaju samo "ovakvu robu". I oni su nastali krajem prosle godine.
 

Meni ovo smrdi na kilometar 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

kako ovo može da se kupi i da li je to prevara  prilikom  kupovine -da platiš ono nedodje ili dodje nešto drugo ili neki sličan problem,nemam iskustva sa kupovinom preko neta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: Yamaha FZ6N S2

Ja koliko znam (makar za Aliexpress) a i EBay ima slicnu politiku sigurno, od prevara te stite na sledeci nacin: Kada narucis robu oni novac rezervisu za isplatu prodavca i prebace tvoje pare na njihov racun, ali novac ne stize do prodavca sve dok ti ne potvrdis da si dobio robu, ili dok ne istekne rok za zalbu. U slucaju da nesto ne valja otvaras “dispute” i tu objasnis sta nije valjalo, oni ti vrate sredstva i to je to.

 

P.S. Meni je Ali vratio novac svaki put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

I meni je e-bay vratio novac kad je bilo nesto slicno. Tako da pare nece propasti a kacige me kopkaju. Aj nek neko naruci pa da nam kaze :P 

kolega sa foruma narucio AGV kopiju i danas smo se culi kaze da je bas zadovoljan. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

da  li bi ovi naši naplatili carinu bez obzira na tako mallu cenu ili je bolje uzeti preko onog lika što donosi od preko sve što može da se naruči sa neta i uzme neki procenat

malo me kopka ova pista ,nevidim da mogu da se zatvore lufteri i neznam kakva je za svakodnevo korištenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 58 minuta, punisa 16 je napisao:

I meni je e-bay vratio novac kad je bilo nesto slicno. Tako da pare nece propasti a kacige me kopkaju. Aj nek neko naruci pa da nam kaze :P 

kolega sa foruma narucio AGV kopiju i danas smo se culi kaze da je bas zadovoljan. 

Sta, pao je,i sacuvala mu glavu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Da,vidis to moze biti logican zakljucak. Inace zivim od preprodaje :) Ma kolega je narucio i dobio jos pre par meseci. Ne znam ni koliko je platio . Idem na put sa njim u Julu tada cu je svakako videti ako ne i pre. danas smo se culi i on je hvali,tacan link za tu njegovu ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Nije pao ne daj boze ,kaze da nije banalno odradjena i da je daleko od originala ali i daleko od smeca. Pitacu ga za link pa cu staviti ovde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Odkud on zna da je daleko od smeca, on ne zna od cega je napravljena skoljka, a skoro je sigurno napravljena od reciklirane plastike sh kvaliteta. Jos pitas da li imaju homologaciju, kako moze kopija necega imati homologaciju kad je to nelegalno napravljen proizvod ? 

Ima na youtubu snimak uporednog testa nove kineske kacige i stare pohabane firmirane, tip je uzeo macolu i lupao po kacigama. Kinez se raspao posle prvog udarca, firmiranu je udario 10tak puta i nije se raspala.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja