Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

• U prolazu, 1 post
  • Motocikl: Africa Twin

Pozdrav :jee1:!

Hvala na primanju u klub! 

Zanima me, ima li ovde neko, tko je sa motorom radio putovanje Makedonija-Albanija- Crna gora i ima TRACKS.. Ne zanimaju me baš asfalt putevi, nego koliko moguče off road, seoski lokalni putevi preko brda i sela.. Vozim Africa Twin. U junu ću da radim motor turu od 3 sedmice.. Živim u Beču ( zato mi i pravopis mi nije baš 100% :stabre: izvinjavam se u napred na greskama). Idem sa motorom iz Beča do Venecije (I) i od tamo brodom do Igoumenitsa (GR) . Iz Grčke onda smer  Makedonija- ( Kosovo??! to još nisam siguran )- Albanija- Crna Gora.. Jel radio neko od vas ovu rutu? Ima li neko GPS Tracks - spreman sam i da platim neku simboličnu cenu. 

FB_IMG_1557067347237.jpg

• Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 1108 postova
Pre 4 sati, Affie je napisao:

Venecije (I) i od tamo brodom do Igoumenitsa

lepa tura brodom ali bolje je na Brindizi motorom pa Krf .Jako raznoliko i prelepo ostrvo ,sa naglaskom na raznoliku obalu kao da si na potpuno različitim mestima.Onda Igumenitsa.Izbegavati put svete Ignatije-autoput.Sve ostalo može ,a Krf obavezno.

• U prolazu, 1 post

Odlicna ideja.. hvala sasa ns1 .. imamo vec karte za brod Venezia-Igoumenitsa.. sledeci put probamo ovo :takoje:

• U prolazu, 1 post

Mi smo par puta prešli celu Grčku - startali iz Igoumenitse pa onda prešli  sever- centralni dio do Atene, pa od tamo brodom na  brdovitu Kretu ( isto fenomenalne rute) i nazad preko celog Peloponeza i ukrcali se u Patrasu i opet brodom za Veneciju.. Krf još nismo obišli-  će da nam bude svakako u buducem planu.. 

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja