Jump to content

Moto Zajednica

Tracks Makedonija- Albanija- Crna gora

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beč, Austrija
  • Motocikl: Africa Twin

Pozdrav :jee1:!

Hvala na primanju u klub! 

Zanima me, ima li ovde neko, tko je sa motorom radio putovanje Makedonija-Albanija- Crna gora i ima TRACKS.. Ne zanimaju me baš asfalt putevi, nego koliko moguče off road, seoski lokalni putevi preko brda i sela.. Vozim Africa Twin. U junu ću da radim motor turu od 3 sedmice.. Živim u Beču ( zato mi i pravopis mi nije baš 100% :stabre: izvinjavam se u napred na greskama). Idem sa motorom iz Beča do Venecije (I) i od tamo brodom do Igoumenitsa (GR) . Iz Grčke onda smer  Makedonija- ( Kosovo??! to još nisam siguran )- Albanija- Crna Gora.. Jel radio neko od vas ovu rutu? Ima li neko GPS Tracks - spreman sam i da platim neku simboličnu cenu. 

 

FB_IMG_1557067347237.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
Pre 4 sati, Affie je napisao:

Venecije (I) i od tamo brodom do Igoumenitsa

lepa tura brodom ali bolje je na Brindizi motorom pa Krf .Jako raznoliko i prelepo ostrvo ,sa naglaskom na raznoliku obalu kao da si na potpuno različitim mestima.Onda Igumenitsa.Izbegavati put svete Ignatije-autoput.Sve ostalo može ,a Krf obavezno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beč, Austrija
  • Motocikl: Africa Twin

Mi smo par puta prešli celu Grčku - startali iz Igoumenitse pa onda prešli  sever- centralni dio do Atene, pa od tamo brodom na  brdovitu Kretu ( isto fenomenalne rute) i nazad preko celog Peloponeza i ukrcali se u Patrasu i opet brodom za Veneciju.. Krf još nismo obišli-  će da nam bude svakako u buducem planu.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja