Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Tzr

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova

Dobar Dan,pre svega.Imam 14 godina I hocu da kupim motor.Vozio Sam motore tomos apn 6 skuter 125cc krosericu 125cc na brzine.Razmisljao Sam o motoru Yamaha TZR 49 Koja kosta 600 eura.Visok Sam 172cm I imam 61kg.Sta vi mislite o tom modelu i da li je neko imao susreta sa takvim motorima.Hvala

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova

Odlicni motorcici, imam nesto slicno, isti agregat. Povozan motor, 2t masina, cak ni ne trosi puno, a jako lepo ide. Ali ta cena od 600e mi ne uliva poverenje u opste. Prosle godine ispod 1000e nista da valja nije moglo da se nadje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Strpi se i vozi taj APN jos 2 godine, skupi jos malo para, i onda uzmi neku krstenu ljutu 125-icu, RS, NSR, TZR, RG, Mito... i uzivaj u carima motociklizma :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 12 sati, Ivan Zaric22 je napisao:

Da brate al za 125 mi treba A2 a za to je dozvoljeno tek sa 18 godina jer ima vise snage od 5,4 kw 

Nesto si ti pobrkao, za 125ccm ti treba "A1" kategorija,  polaze se sa 16 godina starosti, i snaga masine do 11kw

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki Sv650

Pozdrav pre svega, lepo je Biker-boy napisao, sa A1 dozvolom se voze motocikli do 125ccm i TESKI TRICIKLI ne jaci od 15kW, tako da sa A1 kategorijom mozes da vozis bilo koji motor koji ima zapreminu od 125 kubika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 2 sati, antic je napisao:

Pozdrav pre svega, lepo je Biker-boy napisao, sa A1 dozvolom se voze motocikli do 125ccm i TESKI TRICIKLI ne jaci od 15kW, tako da sa A1 kategorijom mozes da vozis bilo koji motor koji ima zapreminu od 125 kubika

Ukoliko snaga ne prelazi 11 kW. 

 

Vozačke dozvole za kategorije motornih vozila

                     Član 195

A1 - Motocikli čija radna zapremina motora nije veća 125 cm3 i snage motora do 11 kW čiji odnos snage motora i mase vozila nije veći od 0,1 kW/kg i teški tricikli čija snaga motora ne prelazi 15 kW,

Promenio član Jovan Ristic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja