Jump to content

Moto Zajednica

X MOTO SUSRET MK SINOVI SEVERA, BAČKA TOPOLA

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Bačka Topola
  • Motocikl: Kawasaki vn 900

Poštovani prijatelji pozivamo Vas na X jubilarni moto susret u organizaciji MK Sinovi Severa, 14. 15. 16. juna u Bačkoj Topoli, na obali gradskog jezera.

Obećavamo Vam mnogo dobrog druženja, kvalitetne muzike i odlične klope.  Obezbeđen kamp sa tuševima.

ULAZ BESPLATAN, piće po promotivnim cenama.

COME IN PEACE OR STAY AT HOME

plakat 2019.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Neka se javi neko iz Subotice a da nije party-breaker pa da se vracam pre nego sto sunce zadje, kao sto je do sad bio slucaj...:cirka2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
3 hours ago, Biker-Boy said:

Ja vec godinama party breaker, izlaz do 9, pranje zuba pa u krevet :D

Iskreno, meni je to malo bezveze. I ja sam godinama takav i ako ni sam nisam mnogo godina ali dovoljno dugo sam na 2 tocka. I na zalost zbog toga jer se svi relativno brzo vrate kuci. Prosle godine nasao drugara koji je ostao duze i bilo je super ali sad on nasao devojku pa se retko javlja... A ja sam drustven, nikad mi dosta nije, volim dalje rute a ovo u komsiluku pa se vratim brze nego sto sam stigao, bezveze. Sve je jasno kad sam otisao na sever Poljske sa svojih 17 godina i na kinezu Sprint Pince 125, i vratio se... Eto toliko nisam normalan.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Bio sam sa kumom prosle godine i bilo je odlicno.Zaista smo se prijatno iznenadili dobrom i pre svega kulturnom organizacijom.

Kum je umedjuvremenu prestao da pusi i pije pa ove godine dolazim sa zenom.

Vidimo se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Mislim da cu doci. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Ja dolazim sa kolegom iz NS. Ima tamo skup oldtimer vozila koji cemo malo da pogledamo pa onda za BT... :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
1 hour ago, mile fazer said:
Autan vam je najbolji prijatelj.

Nestasica u apotekama, mozda neki narodni recept, neka trava i tako to

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Na vestima sam slušao da je prskanje odraslih jedinki komaraca iz vazduha u Bačkoj Topoli zakazano za danas, tako da možda neće biti problema sa tim napastima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja