Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki gsxr600 k1

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova

Pozdrav,imam problem,ne fila mi akulimator,bio kod majstora kaze otiso regler,uzeo nov regler skoro isto,kad motor radi na leru bez svjetala napon je 11,60,kad se doda gas recimo 3-4 hiljade obrtaja pokaziva preko 12,85 napon,,majstor kaze intalacije dobra,e sad zna li ko sta,,znaci odem 2 kilometra sa upaljenim svjetlom i akoulimator prazan,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Kolika je razlika sa upaljenim I ugasenim svetlima na 3000 obrtaja? 

 

Promeni majstora, pokusaj kod nekog drugog da premeris tu struju opet ispocetka. Ako kaze isto sto I ovaj drugi, uzmi opet novi regler. Desava se da nekad nova roba ili navodno polovna ispravna zapravo to nije. Ja sam na motociklu koji sam prodao resio struju tek kod treceg majstora. U medjuvremenu sam pukao dosta love zbog lose procene i losih "novih" delova. Al sam nesto I naucio, sto je sreca u nesreci... 

 

Regler uzmi od Zike ili Joske da ti naprave, batali te polovne zamenske I slicne.

 

Sa druge strane, oce nekad na tim modelima kao I kod drugih R-ova namotaji da zezaju. Ili zbog prethodnog lose uradjenog vinklovanja ili zbog dizanja na zadnji. To ako nema otpora prema masi je dobro, al kad meris bitno je da svaka faza daje/pokazuje priblizno slican il isti napon kad ih raskacis sa reglera. 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Prvo sto mi se desilo sa starim akulimatorom je ovo,osto mi zmigovac upalit kad sam ugasio motor i pozicija mi se upalila i jedno sat  vremena mi istroslia bateriju,,reko uzeti cu sebi novu da resim muke,,medjutim stavim novi akolumator odem se provozati s upsljenim svjetlom jedno 2 kilometra motor mi se ugasi,istrosio se akulimulator ,ne mogu upaliti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: 16000 Leskovac
  • Motocikl: Suzuki GSXR K1 600

Ja isti prob imam na k1 novi namotaji regler akumulator i opet ne puni. Isto sve istrosi akumulator i gasi se odma. Isti napon daje sve. Sve zamenjeno nece. Regler kad merim izlaz 14.60v kad prikljucim na akumualtor 12.30 i prazni ga

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Kod mene evo motor par dana kod majstora,ipak sumnja na instalaciju ili namotaji,jer kod mjerenja namotaja pri upaljenim svijetlima daje mu preko 3 nesto,bez svjetala 6,ustanovio je da je to mali napon,jer mjerenje u ispravnog suzukija je troduplo veci napon

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Menjajte majstore, nađite nekog koji zna šta radi i kako se testira kompletna instalacija punjenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja