Jump to content

Moto Zajednica

4. Moto GP, Jerez de la frontera, Španija 2019

Recommended Posts

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
3 minutes ago, severian said:

@milomir22

E tu se već ne slažem sa vama dvojicom. 

 

Bogat tim, fabrički motori, odličan inženjer, dovoljan budžet za prateću ekipu, gladni vozači... Meni ne deluje da im je domet samo bljesak. Videćemo.

Sto bi rekao jedan moj drug kad sam mu pretio da cu ga odrati u PES-u: "Ja bih to voleo da vidim". Bice zanimljivije, ovaj markez vec poceo da smara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova
pre 6 minuta, dvlns je napisao:

Ja teska srca moram da priznam da ne za sada jedino Dezmo pokazao da moze da izadje iz duela sa Markezom kao pobednik. I naravno Rosi koji ga je slao na asfalt u Argentini i na Tajlandu i koii je u Asenu preko njive pobedio :)

Doviju jedino fali da ga je, šta znam, onamad u garaži, kao onaj pauk Parkera, ujeo Janone... i tako da je postao malo Janoneman. Imali bi potencijalnog šampiona.

 

Ovako imamo samo najboljeg testnog vozača na gridu, koga dugo vremena ni jedan testni vozač neće prevazići :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
pre 7 minuta, severian je napisao:

@milomir22

E tu se već ne slažem sa vama dvojicom. 

 

Bogat tim, fabrički motori, odličan inženjer, dovoljan budžet za prateću ekipu, gladni vozači... Meni ne deluje da im je domet samo bljesak. Videćemo.

Ja nisam rekao da neće ništa uraditi. Rekao sam samo da nisu do sada ništa uradili, što je činjenica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova

Markez ima svega 26 godina i samo je dve godine stariji od Rinsa i jednu od Morbidelija a od Quartarara 6. U tih 6 je spakovao 5 titula. 

 

Ono sto je jos nepoznanica kod Markeza je kako ce se ponasati ako ga zaista neko ugrozi. Prema dosadasnjem ponasanju rekao bih daje u stanju da ide dalje od ostalih pa makar sebe ili nekog drugog obogaljio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova
pre 3 minuta, Robin Hood je napisao:

Ja nisam rekao da neće ništa uraditi. Rekao sam samo da nisu do sada ništa uradili, što je činjenica.

Ja kazem da nece nista uraditi. Jedan podijum max.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Dobar ovaj trkački vikend, stigli smo do punih 14 stana, a Rosi nije ni prišao podijumu :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova
Upravo sada, severian je napisao:

E nećete mu nikad oprostiti tu 2015.

 

:P

Ma kakvi ja mu skidam kapu za sve sto je uradio. Kada vidim kako jurca na rekorde i koliko mu znace kakoi se cini jasno mi je sta je uradio i zasto.

 

Zao mi je sto nije tad Rosi uzeo desetu titulu pa da dobije sansu da se povuce kao lav a ne da se sada zlopati kao olinjala macka. Krivo mi je sto bi i brka dobio u garazi nekog Quartarara da ga maltretira pa da ode nazad kod Paris

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Mislim da je to (rezultati Petronasovih vozača), pogotovo u prvoj sezoni, manje važno.

Oba vozača su talentovana, imaju mogućnost da svoj talenat pokažu u skoro pa fabričkoj ekipi i to je super.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

VIdiš, ti kao navijač Rosija kažeš "olinjala mačka". A ja baš od ove sezone, kada je prestao suviše ozbiljno da doživljava sebe, imam novo poštovanje prema Rosiju.

 

Nije najbolji. Ali je za svako poštovanje. I upravo to što je prestao da sebe doživljava ozbiljno, GOAT i tralala, omogućiće mu da ode u velikom stilu, poštovan od svih, sa sasvim pristojnim rezultatima. Pametno.

 

 Ako je Učio smislio, sve mu je oprošteno :D

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar
4 minutes ago, dvlns said:

Ares takoe. Ili mozes da pobedis najboljeg ili si bljesak :)

Ja to gledam drugacije, svako od njih ima neki svoj domet. Svako ko vozi na toj granici  pa bio i 10ti je za mene faca. Medjutim kada si sampionski kalibar a koljes se sa ktm-ovima onda nije dobro.

Jednostavno mislim da Lorenco nije spreman da ide preko neke granice komfora kao nekad. I sam je izjavio da je padova bilo previse. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova

Ne znam da li bi se iko slozio sa mnom ali mislim da bi Rosi sad imao sansu na Dukatiju. Taj motor bi mu omogucavao da ulazi u blok pas uvek i da se posle ispucava na pravcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Kad ti se vec ne spava, mozemo da se vratimo i na prethodnu sezonu :).

Zasto se smatra da bi Lorenco harao na Ducatiju da je ostao?

Zbog dve vezane pobede i posle toga 6 i 7mog mesta ako me secanje ne vara?

A Rossi i Ducati nikako, jos uvek gp nije postao brake/gass :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

A i taj dukac kao neki divlji konj, ide vidno brze od drugih, ali ne moze da realizuje tu ociglednu prednost. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova
pre 5 minuta, ARES je napisao:

Kad ti se vec ne spava, mozemo da se vratimo i na prethodnu sezonu :).

Zasto se smatra da bi Lorenco harao na Ducatiju da je ostao?

Zbog dve vezane pobede i posle toga 6 i 7mog mesta ako me secanje ne vara?

A Rossi i Ducati nikako, jos uvek gp nije postao brake/gass :).

Lorenco je po meni na Dukatiju pre svega imao izgovor ako ne ide dobro. Mozda je njemu kao meni bitno da moze da svali neuspeh na motor :)

 

Salu na stranu, gledao sam jer je Srdjan ili Dzankic rekao na treninzima kako Dezmo izgleda mirno na Dukatiju i zaista tako i deluje. Lorenco je u najboljim danima izgledao sporo koliko je mirno i glatko terao Jamahu.

 

Rosi mi kao ideja pao kad sam danas gledao kako je obisao Milera. Da ima motor koji mu posle tog manevra omogucava da moze da se ispucava mislim da bi to jako koristio.

 

i dalje mi se ne spava :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12749 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma koje spavanje ja se tek sad raspalio... 

Jes me nasmejao Rosi danas kad je spomenuo bodove i prvenstvo! :D

 

Ima jedan faktor koji smo pripustili da spomemo a to su dva faktora!

 

Jerez je presvučen novim asfaltom što je najčešće uravnilovka jer svi kreću iz početka te novi vozači i timovi nisu u zaostatku.

Drugi deo ove teme je da je Marquezova najveća pojedinačna prednost nad ostalima prilagodljivost na slabo prijanjanje. Na novom asfaltu je izgubio tu prednost - zaključno s kvalifikacijama (oblačno - staza savršena). Danas ga je usralo i granulo je sunce što je novu crnu stazu učinilo dosta klizavijom nego u kvalifikacijama. (Da je ostalo oblačno i da se Quantararu nije pojebao menjač, možda bi smo gledali drugačiju trku. Možda i neko preticanje i laktanje..) 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
3 minutes ago, to crank said:

Da je ostalo oblačno i da se Quantararu nije pojebao menjač

Da su babi testisi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja