Jump to content

Moto Zajednica

4. Moto GP, Jerez de la frontera, Španija 2019

Recommended Posts

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
8 minutes ago, milomir22 said:

Da su babi testisi...

Zato sam i stavio u zagradu i napisao možda koje si obrisao! 

 

Marquez je u interview-u za BT posle kvalifikacija rekao da se nada da će biti sunce u Nedelju. Ne što je planirao da pocrni! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

Na zalost mislim da i ove sezone samo 04 moze da ugrozi Markezov pohod na osmu titulu. Naravno pored njega samog.

 

Rins ce ukoliko ovako nastavi po meni upravo Markezu sa repa skinuti lezbejku. Aj u 100 marke da Doviciozo vec racuna gde uzima 25 i kalkulise gde mu je dosta 16 a gde mora da juri 20

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4583 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Već ste zaspali? Ajde u 100 marke da Rosi pobeđuje ove sezone na 2-3 trke i da  će biti blizu da osvoji titulu. (ne smem da kažem da će osvojiiti)

  • Haha 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1432 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

M1 deluje identično kao prošle godine, u nekim trkama dobra u drugim oko mesta broj 5-6. Nekada Rossi napred a nekada Vinales napred kao juče.

A što se tiče bodova i šampionata danas je situacija takva u bodovnom smislu jer je 93 zabo jednu nulu što je u njegovom stilu ali u 4 trke biti prvi na tabeli sa jednom nulom dok ostali imaju sve završene trke govori  samo po sebi.

Na više trka ta razlika može samo da se povećava u korist ovoga koji zabija nule jer 93 pored performansi zna da misli i glavom.

 

99 je za moj pojam trenutno katastrofa, saletao ga KTM/44 i uradio ga i da 44 nije pogrešio krug pre kraja misleći da je gotovo završio bi pre 99 ! Zamisli 44 vidi HRC ispred sebe u Jerezu, kakav sladak plen :)

Toliko o 99, na njemu je lopta neka pokaže da zna da prilagodi sebi Yamahu, Ducati, Hondu...

 

Novi dečaci Petronas su extra, ali setite se i Tech3/Zarco, prva trka Qatar i vožnje posle toga, kvalifikacije su jedno a upravljanje sa xy parametara tokom trke je drugo. Niđe veze.

To ne znači da su ovi loši, naprotiv, ali moraju da pokažu svoje mesto nakon 40min pun gas-a na bilo kojoj stazi u bilo kojim uslovima.

I jedva čekam da se to desi...

 

Ono što je interesantno a drastično drugačije nego ranije su Q vremena, kada u 0,7 stane 10 vozača što jako može da afektira loš start ko je pozadi i zaglavljivanje sa uspaljenim klincima, KTM i drugim motorima koji "popunjavaju klasu", gde ne mogu da kažem da mi se to ne sviđa ali oni vozači koji nemaju Italy školu laktanja i kontakt vožnje postaju lak plen napaljenim klincima kada vide ispred sebe crveni Ducati, M1 ili HRC.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
6 hours ago, Jovan Ristic said:

Već ste zaspali? Ajde u 100 marke da Rosi pobeđuje ove sezone na 2-3 trke i da  će biti blizu da osvoji titulu. (ne smem da kažem da će osvojiiti)

Dodajem još sto i potvrđujem izjavu! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

@dvlns

Eto, iskren i precizan izveštaj o tome šta mu se dešava. Manje više smo sve to i spomenuli. Muče ga stvari koje je trebalo da rešavaju na testovima plus 8 meseci povređen, ne može ni da trenira kako valja.
U takvim uslovima bolje od ovoga i nije realno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5224 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Da motogp.com a u rezulatima desno ima test pa su svi na spisku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000
Pre sat vremena, MOTOM je napisao:

Uglavnom da, nema preloma...

Gardner je ovde imao toliku sreću da je to neverovatno. Da ga je Markezov motor pogodio u glavu-vrat-kičmu, pitanje je kako bi se sve završilo....vrlo verovatno - vrlo loše :wacko:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

A da se ja kao Rosijev navijač priključim :)

 

Nekako očekivano je MM pobedio... Mada su i Rins i Quartararo delovali odlično, nešto ne verujem da bi ga zaista ugrozili sve i da su ga ranije sustigli i da Q nije crkao motor. Vinjalesa nebih puno komentarisao...iako je na podijumu meni sve to oko njegove vožnje deluje bledo i nikakvo. Doviciozo je ne zaboravimo, ostvario najbolji rezultat ikada na ovoj stazi tako da iako je "imao" Vinjalesa pa ga ipak nije napao, verujem da je on zadovoljan. Petruci kontam da polako šizi i da ako uskoro ne dohvati podijum ima da "propadne" psihički. Malo mu nedostaje i tu je negde ali nikako da se pomeri do podijuma, a realno od polovine sezone verujem da će Dukati da ga šutne ako se ne dokaže. Rosi...e Rosi je stvarno car sa tim njegovim totalnih promašajima u taktici tokom treninga i kvalifikacija. OK, ne ide mu ali iako mu ne ide on ipak dočeka poslednji krug da postavi najbrže vreme i onda se "čudi" kada iz nekog razloga to ne uspe. A tempo ima... Verujem da on pizdi zbog toga, ali i mi njegovi navijači pizdimo još više :D Opet se očajno kvalifikovao pa je šesto mesto još i odlično, ali za toliko iskustvo prečesto pravi glupe greške. Ipak, kad se sve sabere i oduzme...ekstra je ispalo :)

Morbideli isto odličan, ali je preforsirao na početku...Kračlou, standardan ali ume on to i bolje. Miler standardan...ĐejLo odličan, pa iako se slažem sa komentarima da je povređen i da je propustio svašta nešto, ipak činjenica da je u pitanju svetski šampion mislim da za ovakve rezultate nema opravdanja. Bolje da odmori jednu-dve-tri trke pa se vrati spreman nego da se ovako zlopati po stazi...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
6 hours ago, Djeneral said:

mi njegovi navijači pizdimo još više 

:sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
1 hour ago, BRACO said:

Fabio na danasnjem testu popravio rekord staze za 0.5sec

Jel samo danas test?! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja