Jump to content

Moto Zajednica

4. Moto GP, Jerez de la frontera, Španija 2019

Recommended Posts

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma da, sve je to do motora, vozači su nebitni - od 2009. Do 2009 je sve bilo do vozača, motori su bili nebitni - s izuzetkom 2006 i 2007 kad je isto bilo do motora. 

 

 

@drs uvek je drugi kriv! 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Hmmm ... proizvod zbira cifara pomenute dve, anomalične, godine je 72. Znači VR i Pedro (46+26) tih godina nisu uzeli titulu.

Znači, bilo je do motora. Šta tu nije jasno ? :lol2:

 

Ili što bi ciga lepo sabrao: 2 i 2 su 5,  i 5  15,  i 6  36    :lol3:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova
pre 25 minuta, drs je napisao:

Hmmm ... proizvod zbira cifara pomenute dve, anomalične, godine je 72. Znači VR i Pedro (46+26) tih godina nisu uzeli titulu.

Znači, bilo je do motora. Šta tu nije jasno ? :lol2:

 

Ili što bi ciga lepo sabrao: 2 i 2 su 5,  i 5  15,  i 6  36    :lol3:

Ne ide ti numerologija, ako nigde nisi nasao vezu sa Adolfom ili sa nečastivim nema nista od toga. Stigao si do 72 a zna se da je 7x2=14. E sad lepo pogledati znacenje 14/88 i sve ce ti biti jasno

 

Ko ne zna a mrzi ga da gugla 14 znaci: We must secure existence of our people and future for white children. 

 

I jel uspeo neki iz Benetona da osvoji nesto :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Spremio sam TDM Yamaha majicu za Brno (moj prvi gp u životu), ali mislim da ću navijati definitivno za Quartu umesto za Rosija.  

Još na otvaranju sezone kad mu se ugasio motor i umesto sa 4og mesta kad je krenuo sa poslednjeg, baš mi je bio simpatičan. 

 

Nekako u njemu se vidi srčanost i borbenost pa i očekujem da će rezultati doći na svoje. Ipak ima tek 20godina a došao do prve pol pozicije a nadam se uskoro i pobede. 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4592 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 2 sati, Alekre je napisao:

Jel može sada fabrički tim YAMAHE da traži podatke i informacije od Petronasa? Tj. da li dele info o podešavanjima, itd.?

Da

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CB250, HONDA CB360,MZ es 175/1 1966, Triumph Thunderbird 900 Classic
Pre 4 sati, MOTOM je napisao:

Jeste, Mike Hailwood.

ili ......John Surtees

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Sumnjam da će bilo ko od Petronas vozača biti sutra na podijumu.
Ipak nije ista stvar biti brz u treningu/kvalifikacijama i dobiti trku. Suviše je prepredenih ajkula na gridu da bi ovaj zeleniš uradio nešto značajnije u trci ali i ovi rezultati su i više nego fenomenalni a posebno mi se sviđa naduvavanje fabričke Jamahe koja treba već jednom da se opredeli da li je tu da se trka ili da prodaje R1.

 

U svakom slučaju svaka čast Dorni na potezu oko jedinstvene elektronike jer smo zaista došli u situaciju da maltene svako može bude na podijumu što je samo pre nekoliko godina bilo neverovatno i gde je pitanje bilo samo po kom će rasporedu favoriti da stoje na podijumu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Petronas odlican, ovo im je dovoljna reklama i vetar u ledja, sve i da ne uzmu ni bod sutra. A verujem da hoce. 

Ali je sad pitanje, dal su fabricki vozaci slabiji od mladih i zeljnih dokazivanja, ili u timu nesto zaista smrdi. 

Ja npr Rossia gotivim, ali onog Uccia kad vidim u kadru, povraca mi se. Motor definitivno moze da se vozi konkurento, znaci ili je do vozaca ili do tima. Verovatno oba. Ali kako je danas izgledalo, bilo bi dobro da porazgovaraju malo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova
pre 17 minuta, abarth_maniac je napisao:

Petronas odlican, ovo im je dovoljna reklama i vetar u ledja, sve i da ne uzmu ni bod sutra. A verujem da hoce. 

Ali je sad pitanje, dal su fabricki vozaci slabiji od mladih i zeljnih dokazivanja, ili u timu nesto zaista smrdi. 

Ja npr Rossia gotivim, ali onog Uccia kad vidim u kadru, povraca mi se. Motor definitivno moze da se vozi konkurento, znaci ili je do vozaca ili do tima. Verovatno oba. Ali kako je danas izgledalo, bilo bi dobro da porazgovaraju malo. 

Lin Dzarvis je po meni problem. Rekao bih da u njemu i dalje tinja zelja da otera Rosija ali nema petlju ni podrsku.  

 

To je naravno misljenje ne potkrepljeno nikakvim cinjenicama ili dokazima. 

 

Druga stvar je kada su cak Japanci onomad izasli da se izvinjavaju za los motor. Nekako kada pogledas "samuraje" u HRC timu i ove u Yamaha timu kao da su ovi u Yamahi u najbolju ruku Koreanci ako ne i Kinezi

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma neki kravataš sedi u Tokiju, zabole ga i za trke i za motore, samo prebrojava žutilo po stazama i javlja kad treba da se produži ugovor. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Bice da je novac tu majka svih zajeba. 

Kao u lose organizovanim firmama. Direktor naredjuje, jer je direktor, a blage veze nema sta se desava zapravo. Ali ona: "vezi konja gde ti gazda kaze!" 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
2 minutes ago, Motorcyclist said:

Sto ne oteraju Vinjalesa prvo?

Oteran je već, samo da mu osiguraju zamenu. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Dzarvis je jednom vec oterao Rosija da se ne zaboravi. Japanci su ga vratili (ili Dorna ili ko god) i od tog momenta Dzarvis vise nije imao sta da trazi u timu. Kada neko pregazi preko odluke menadzera tima sam menadzer treba da se povuce ali ovaj je alav ocigledno.

 

Ovo nikakve veze nema sa simpatijama prema bilo kom vozacu jednostavno to je poslovna etika. Nakon toga Dzarvis se "sveti" Japanvima terajući ih da se izvunjenjem blamiraju pred kamerama ali to sve skupa izuzetno slabi tim. Pored Rosija i Vinjales krece posle dve uvodne pobede da se ponasa kao sampion i rezultat svega na kraju je da i Tech 3 ranije a i Petronas sada izgledaju mnogo bolje kao tim od maticne Yamahe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

A to izvinjenje je jedna takva fama i blamaza bila, da je to neverovatno. Pa sta se koji moj izvinjavate, sedite da resavate problem. Ako niste u stanju, nadjite nekoga ko jeste. Ako im je Rossi bitan kao reklama, i tu je zbog para, a cinjenica je da i dalje moze na podijume, napravite nesto da ne bude problem do motocikla. Spakujte spravu koliko god da kosta, ako ce da se isplati. Ovo je pogled iz nekog iskrivljenug ugla, ako magarci samo na pare misle. 

Da su normalni, pakovali bi dobar motor da bi imali dobar i konkurentan motor, nebitno ko ga jase. I letelo bi perje odavno, a i mnogi iz tima. Ne znam to sve funkcionise, ali je cinjenica da moraju da naprave drasticne promene. Jbs ga, Daligna samo mazi onu bradicu, a Dukac sve bolji. Malci iz Petronasa sad da naprave dobre rezultate 2-3 trke, pa samo nek zamene boje. :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja