Jump to content

Moto Zajednica

Istra - Opatija 1 maj 2019

Recommended Posts

  • abc, 885 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure

Ima puno toga. Zavisi koliko dana ostaješ i šta te zanima. Sama Opatija i okolni gradići, recimo Volosko. Možeš obalom do Plomina i Labina i Rapca po prekrasnoj cesti uz more tzv. Plominka. Centralna Istra je priča za sebe (Motovun, Grožnjan). Možda ti neka web stranica pomogne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Bio u Opatiji , sve je lepo , jako su ljubazni, na ulici , u restoranima   . Cene? uh kafa 23-30 kn , ta ista kafa u Puli 7-9 kn .... sve je skuplje i to drasticno u Opatiji ... Soba  u privatnoj reziji , super ... kupatilo moderno , sporet , frizider , mikser , aparat za kafu , tv led veliki , posudje , case ... sve... Cena nocenja 84 eu ?!?

Moj BMW me ostavio , odjednom , nece da upali , vergla , vergla i .. nista . Pomogli su mi mestani odvezli ga kombijem do mehanicara , nije uspeo da resi . Dosao mi prevoz iz Beograda , na  prikolicu , posle samo 2dana u Opatiji , 

Kuci majstor otvorio rezervoar dao kontakt i samo bruji ... crkla pumpa goriva u rezervoaru , u BMW-u cena 58000 din , 

Opet cu ici kasnije u Istru , da nastavim gde sam stao . 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja