Jump to content

Moto Zajednica

Kazna za prolazak na zuto snimljeno saobracajnom kamerom? Ali kao pustili me.

Recommended Posts

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Vozi supruga, a ispred nas jos jedno vozilo i pocinje da trepti zeleno tek prvi put. Velim joj ja hajde, hajde, kontam prolazimo komotno i ovaj ispred i mi na zeleno, kad ovaj zakoci, a mi u njega... Izlazi decko i iz injava se, a ja njemu ma nije nista strasno ne brini
Odlazi, a ja se razmisljam sta kog mog meljem kad ne vozim

Послато са Redmi 4X уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Bmw r1150r

Nema sanse da obrise sliku, ako je snimljena, to sigurno

opcija da te kamera snimi, pandur uzme kintu da obrise, ne postoji.

isto i za dreger, svako duvanje/slika se belezi i skida u policiji i mora da ima zapisnik koji to prati

daklem, ako dunes, nema ti pomoci...sve pre toga sto smislis,to je

za sliku, ako te snimila kamera, nema pomoci

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9
On 30.4.2019. at 12:45, knez.mladja je napisao:

Prisustvao sam sceni kako saobracajac prima pare ali je kasnije stigla koverta a idti policajac pred sudom izjavio da drigar nije hteo da potpise zapisnik. E taj pandur je presao igricu emoji16.png

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 

Nije taj presao igricu kao moj kum. Naime, kum imao prodavnicu i neko mu uvalio par hiljada laznih novcanica. Jedan dan zaustavio ga marsovac pandur na motoru za neki prekrsaj i tu krene domundjavanje "ostavi ti novac u bisagama mog motora". Kum ode do pandurskog motora, sam, i sta ce.. izvadi onih nekoliko laznih hiljada i ubaci mu u bisage. Kazna nikad nije stigla, a sto se tice hrabrosti i pokvarenosti kuma, to se zove poslednji nivo igrice. ☺️

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1072 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

E da,
Uvek ima opcija, obzirom da saobracajne snimaju od nazad, skoro uvek, da posaljes, babu, dedu, komsiju, da prizna i da se im se oduzme vozacka :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

@m.milivojevic
Čak i ako nema kategoriju? :stabre: (ako pogađate... mislim na ženu ;))... Pošto je upravljala vozilom A kategorije ne mogu joj uzeti B, mogu samo da je kazne za prekršaj i voznju bez adekvatne kategorije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1072 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25
[mention=42133]m.milivojevic[/mention]
Čak i ako nema kategoriju? :stabre: (ako pogađate... mislim na ženu )... Pošto je upravljala vozilom A kategorije ne mogu joj uzeti B, mogu samo da je kazne za prekršaj i voznju bez adekvatne kategorije?


Ne ne.
Pricam uposteno. Oduzimaju samo kategoriju kojom si upravljao dok si ucinio prekrsaj. Ako vozis bez kategorije, naje**o si :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1072 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25
Koliko ima baba i deda sa A, i komsija budala koji ce tako nesto uraditi?


Pricam iopsteno. U par postova iznad sam naveo sta ka sve trazim, kada me zaustave


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 99 postova
  • Lokacija: Srem
On 30.4.2019. at 12:39, cezarpa je napisao:

"a taj korumpirani pandur sto uzima mito i nije toliki kriminalac 

Ко пак украде од државе, тај украде од свију који плаћају порез држави, то јест не само од имућних него и од сиромаха, јер порез држави плаћају и сиромаси, слуге и слушкиње, аргати и надничари, праље и послужитељи, печалбари по туђим земљама и бедни трудбеници по рудокопима испод земље, и сељак који оре са кравама, и самохрани старци и старице, и чистачи улица.

CB Николај Велимировић

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Prica iz Novog Orahova.

zaustavili traktor koji vuce cisternu. covek na traktoru imao par ociglednih nedostataka (nije imao rotirku). Naravno krenulo "pregovaranje" i "masiranje". Cica (stariji gospodin) vadi kovertu da izvadi pare, saobracajac vidi pare u koverti i uzme celu kovertu stavi u džep i kaže coveku da tera dalje.

Covek uplasen ode svojoj kuci.

Posle 2 dana mu saobracajac kuca na vrata i vraca kovertu.

 

U koverti je bilo 30 hiljada dinara kada mu je saobracajac oteo (bukvalno mu je otrgnuo kovertu iz ruku). Traktorista je nosio mleko na prodaju i to mu je bila cela zarada od prodatog mleka. jedini prihod. Kada mu je vracao kovertu saobracajac mu kaže "puno bi bilo da smo uzeli sve". Vratio mu je koveru sa 20 hiljada dinara.

 

Ipak nisu toliko losi...ahahahahahah :)

 

Sa druge strane meni su oprostili prolazak na crveno. I to ne ono dal je zuto ili crveno vec bas crveno da ne moze biti crvenije. Ja bio bahat i video nema nikog i dao da gas preko raskrsnice zato sto mi bilo mrsko cekati :) A oni bili iza grma....

VEc se oprostio od vozacke kada me ovaj pita gde radim (prepoznao me ali nije znao odakle). kada sam mu rekao da radim na tehnickom on kaze kolegi da prestane sa pisanjem prijave, vrati mi papire i kaže "trebaces i ti meni jednom" i pusti me :)

Od tada stajem na zuto..trebalo ne trebalo :)

 

Da sam imao ovu pamet kada sam upisivao srednju isao bih za saobracajca i primao mito kao i 98% njih i uzivao u zivotu. ne bi izgubio san zbog toga :)

Niko nije kaznjen da je bio ispravan. i ko vozi po propisima i odrzava vozilo po zakonu taj ne treba da se brine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ne treba ti škola od 4 godine, kurs u Kamenici od tri mjeseca i kasnije još neki završavaju posao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja