Jump to content

Moto Zajednica

Stender

Recommended Posts

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Stender koji moze da se koriti kod motora koji nema centralni stender.Koristio sam na V-Stromu 650 dok nisam kupio original centralni stender.

WP-20190428-19-47-16-Pro.jpg WP-20190428-19-47-24-Pro.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Koristio sam ga na V Stromu dok nisam kupio centralni stender.Posto je sada centralni na motoru ne mogu da demonstriram kako izgleda u praksi. Uglavnom se koriste rupe u koje se uvrću šrafovi za centralni.U te rupe se uvrću brezoni na koje se potom montira ovaj stender. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • enduro exploring, 500 postova
  • Lokacija: ZEMUN, Serbia
  • Motocikl: Suzuki Vstrom DL1000
Koristio sam ga na V Stromu dok nisam kupio centralni stender.Posto je sada centralni na motoru ne mogu da demonstriram kako izgleda u praksi. Uglavnom se koriste rupe u koje se uvrću šrafovi za centralni.U te rupe se uvrću brezoni na koje se potom montira ovaj stender. 
a jel moze i na DL1000 ili pitam gluposti ?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Pozdrav,

 

hajde uslikaj onaj deo motora na koji bi se kacio originalni centralni stender i izmeri kolika je razdaljina od rupa,na koje se on kaci,do zemlje pa cu onda moci da ti kazem.Inace sirina nije bitna posto moze da se siri i skuplja po potrebi a ima i mogucnost podesavanja na dve visine.To sam radio po nacrtu kolege bajkera sa hrvatskog foruma.On ga je pravio za Stroma 2011 godiste a ja sam mora da ga prepravim za mog koji je 2015-to(bio je sirok).Po komentarima na njihovom sajtu javljali su se ljudi koji su ga koristili i za druge motore ali ne mogu da se setim koje.Pokusacu da progooglam pa mozda i dodjem do prave informacije. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja