Jump to content

Moto Zajednica

Kladovo - gran.prelaz Djerdap

Recommended Posts

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Malopre sam dobio informaciju od drustva, posto sam na poslu, da je na magistralnom putu KL - gran.prel. Djerdap, pre oko sat vremena, kod sela Davidovac, a na skretanju za Manastiricu, mlad kolega iz Bora, Nikola imao saobracajku. Trenutno je na pregledima i snimanjima, ali, kako se cuje od bolnickog osoblja, izgleda da nije teze povredjen. Odran, ugruvan, izudaran... Ova informacija neka bude primljena sa rezervom. Kako cujem, u udesu je ucestvovalo vozilo Opel KL reg.oznaka.

Za sada toliko, verujem da ce se javiti jos neko sa potpunijim informacijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Evo me ispred Hitne službe. Na žalost, vesti nisu baš najbolje... ipak ima višestrukih trauma, težih...  :-(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Na žalost...

Nikola, Bor, 21 godina...  :-(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki ER-6N
saobracajka.png?itok=tHnnI348
WWW.SRBIJADANAS.COM

N.N. (21) poginuo je saobraćajnoj nesreći u mestu Manastirica kod Kladova. . Najnovije vesti iz Srbije - Online vesti, novosti Srbija Danas.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 49 minuta, bocca_bastard je napisao:

Na zalost??? Nije se izvukao? :(

Ne, nije se izvukao. Sada sam stigao sa mesta nesrece, i ispred bolnice... Stigao mu je i otac, prijatelji iz Bora...

TUGA!

 

Ufotkano danas, par minuta pred polazak na poslednju voznju... 1858930097_JPEJ10951.thumb.JPG.84ed53feb9dbfcee84f962ea58061db1.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: Vidikovac
  • Motocikl: KTM 790 Adv

Tuga, poznavao sam dečka, bio je ok lik ali je bio I lak na gasu.. Saučešće porodici I prijateljima.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja