Jump to content

Moto Zajednica

Trackday #4 - 19. maj 2019

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Nakon uspešnih trackday dana u aprilu, pozivamo vas da se prijavite i provozate svoj motocikl na stazi u okviru Trackday #4 dana na stazi koji će se održati 19. maja 2019. godine. Povoljnija cena za ranu prijavu važi do 3. maja 2019. godine.

 

trackday-rs-td2-2019-slika-0079.jpg

 

Sve informacije možete pronaći na stranici za prijavljivanje, u sklopu čega je i formular za prijavu:

https://trackday.rs/td-prijava-19-maj-2019/

 

Ukoliko do sada niste nikad bili na nekom od naših trackday događaja, evo opisa jednog tipičnog dana na stazi iz perspektive učesnika:

navak_staza.jpg.5f2d1d6cba2e0ee4f043620e

6554b6be8c0d829a8bf63ae0c82cf121_link.pn Kako izgleda tipičan dan na stazi? - BJBikers.com

BJBIKERS.COM

Pročitajte kako izgleda jedan tipičan dan na stazi u organizaciji trackday.rs ekipe. Saznajte zašto je korisno voziti na stazi, kao i kakva su pravila.

 

Par informacija za zainteresovane koji do sad nisu bili na TD:

- Staza NAVAK nalazi se na oko 50km od Beograda, dužina kruga je ~2.9km, vozi se desni krug (više ovde https://trackday.rs/upoznajte-navak-stazu/

- učesnici se prijavljuju na gorepomenutom sajtu, dobijaju informacije za uplatu, čime (uplatom) završavaju proces prijave za konkretan TrackDay (više ovde https://trackday.rs/prijave-za-ucesce-na-track-day-dogadajima/

- učesnici su podeljeni u 3 grupe prema postignutom vremenu po krugu,

- vožnje kreću u 10h, obavezni brifing za vozače je u 9:40

- svaki učesnik ima pravo da uvede po jednog pratioca u deo za učesnike

- publika može da prati TrackDay sa bedema predviđenog za publiku,

- početnici se mogu prijaviti za Intro grupu, u sklopu koje će voziti 30 minuta sa instruktorima koji će im pokazati stazu.

 

Prijavite se!

button_prijavljujem-se.png

 

Vidimo se na stazi 19. maja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

poslao sam prijavu ima par dana, lova je ostala od TD3, danas refreshovana lista za TD4 mene nema, moze provera?

Promenio član FJCharlie

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YZF R1 RN22

Postovani,

 

Juce sam se prijavio za ucesce u Track Day terminu. Istog trenutka mi je stiglo obavestenje na email o prijavi, ali nisam dobio instrukciju za placanje. S'obzirom da sam ucestvovao i prosle godine, imao sam staru instrukciju po kojoj sam pozurio danas da uplatim pre zatvaranja platnog prometa. Sad sam tek doznao da je promenjen poziv na broj. Da li sam napravio problem? Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Nadam se da ovo necete shvatiti kao zlonamernu kritiku. Takodje nisam siguran koliko kontrole imate ali opet vi ste organizatori pa samim tim i adresa sa primedbe...

Stintovi u kojima se vremena ne mere su postali deo svakog TD-a. Staza i merenje vremena su dve osnovne stvari zbog kojih ljudi dolaze.

Vidim da su zaposlenima na Navaku puna usta sigurnosti i bezbednosti... Zasto se onda kapije ne otvaraju ranije da ljudi mogu na vreme da se spreme za voznju. Uvek je frka i trka sa prijavama i namestanjem. Jurcanje na stazi definitivno nije radnja u koju je bezbedno uletati navrat nanos.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

U suštini, potpuno si u pravu. Nisam danas bio na Navaku, umesto da vozim ležim bolestan ko pas :D, ali naravno znam šta je bilo sa merenjem vremena.

 

Mi Navaku unapred i u punom iznosu plaćamo uslugu merenja vremena. Sada, već redovno, ne dobijamo plaćenu uslugu. Već smo više puta upozoravali, testirali i žalili se.

 

Ostaje nam izgleda još samo da menjamo dobavljača te usluge...

 

U pravu si, naša je odgovornost.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2101 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
U suštini, potpuno si u pravu. Nisam danas bio na Navaku, umesto da vozim ležim bolestan ko pas , ali naravno znam šta je bilo sa merenjem vremena.
 
Mi Navaku unapred i u punom iznosu plaćamo uslugu merenja vremena. Sada, već redovno, ne dobijamo plaćenu uslugu. Već smo više puta upozoravali, testirali i žalili se.
 
Ostaje nam izgleda još samo da menjamo dobavljača te usluge...
 
U pravu si, naša je odgovornost.


Hvala na objektivnosti i pozitivnom stavu... Bice bolje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 2 minuta, scaffold je napisao:

Sta cu sada da kacim na fejs?! :neznam:

Nisam znao da fotograf neće fotkati inače bih ja nastavio da fotkam. Ko želi, neka mi da opis ili broj motora pa ću videti šta imam u svojoj arhivi te ću vam poslati slike :)

 

Do tada evo izveštaja u kojem možete naći vremena i slike :) 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
On 5/20/2019 at 3:35 PM, Jovan Ristic said:

Nisam znao da fotograf neće fotkati inače bih ja nastavio da fotkam. Ko želi, neka mi da opis ili broj motora pa ću videti šta imam u svojoj arhivi te ću vam poslati slike :)

 

Do tada evo izveštaja u kojem možete naći vremena i slike :) 

 

 

 

Pozdrav, 

Ajde molim te pogledaj u arhivi da li imas nesto od motora broj 31 (mt09sp). To mi je prvi stint u kom sam redovno spustio koleno u toj krivini posle pravca i bas tad nije slikao :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Mislim da je lakše da pogledaš sam, umesto da to čini Jovan. Mi kačimo na arhivu apsolutno sve fotografije koje imamo i sve su dostupne. Ako fotograf i nije uhvatio tvoje koleno, biće prilike - sada će to ići redovnije ;)

 

Link do arhive sa TD4: ovde

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
3 minutes ago, severian said:

Mislim da je lakše da pogledaš sam, umesto da to čini Jovan. Mi kačimo na arhivu apsolutno sve fotografije koje imamo i sve su dostupne. Ako i nije uhvatio tvoje koleno, biće prilike - sada će to ići redovnije ;)

 

Link do arhive: https://www.dropbox.com/sh/9jslndpy0a42ftt/AACj5VOdjhUP0EIT72vHSzmIa?dl=0

 

 

Ma nasao sam ja sve svoje slike iz te arhive, nego sam mislio da on ima jos neku svoju arhivu 6. stinta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre sat vremena, rsRider je napisao:

Pozdrav, 

Ajde molim te pogledaj u arhivi da li imas nesto od motora broj 31 (mt09sp). To mi je prvi stint u kom sam redovno spustio koleno u toj krivini posle pravca i bas tad nije slikao :care:

Pogledaċu da li sam i ja nešto slučajno uhvatio :)

 

@severian fotkao sam i ja malo, ali nisam stigao da obradim fotke pa ċu proslediti kome treba. Da ne propadnu :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja