Jump to content

Moto Zajednica

Mire019

Ako je nekom blizu Lidl

Recommended Posts

• Drug član, 1242 postova
  • Motocikl: Super Tenere 750

Znaci po tom pitanju su najbolji, samo pokazes racun i odes zamijenis. Sad u Okovu bio da zamijenim pantalone koje sam sinoc uzeo za broj manje, pa da sam ih ukrao prije bi sastavili zapisnik u policiji. Te ovo te ono, potpisi ovde i ovde, daj broj tel... Smucilo mi se

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 1967 postova
  • Motocikl: SV 650S, SIMSON SR 50

Zato ce Lidl da malo pomeri standarde, kao svohevremeno VIP sto je spustio cene mobilne pretplate. 

Elem, ja sam isto neki sat kupio, nije imao uputstvo i bateriju, neko izvadio. Na kasu, taj ostavio, uzeo drugo. Jedna recenica. 

Inace uzimam dosta stvari kod njih i zadovoljan sam. Poslednje sam uzeo onaj punjac/starter(booster). 

Imam i 2 punjaca za aku, udarni pistolj, aku busilicu.. 

Za sad su odlicni (pogotovo Parkside) u odnosu cena-kvalitet. 

• Svrati ponekad, 209 postova

To je veliki plus za Lindu, laka komunikacija u svim pravcima, i pristojan amaterski alat po odličnoj ceni. Redak trgovinski lanac koji je doneo nešto novo i pozitivno na tržište.

• Sviđa mi se 1

• Drug član, 1099 postova
  • Motocikl: TA600

Moj drugar nema sta nije od alata kupio iz lidla tog parkside. I bas ga koristi, a i ja ponekad zajedno sa njim i radi extra.

zao mi je sto nisam aku punjac kupio onaj jeftini, sad cekam da ponovo bude

• Zainteresovan, 819 postova
  • Motocikl: suzuki gsx 650f

Jebem ti kako su nas napravili decenijama da su nam stvari koje su normalne nama nesto posebno(ne mislim na kvalitet nego na odnos prema kupcu i coveku),ali Srbin je navikao da cuti i trpi uz cuvenu recenicu-cuti ima i gore.

• Svrati ponekad, 320 postova
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 K8

Svuda u svetu je normalno da nesto vratis u roku od par dana vrlo lako. Cak i ako je dan posle kupovine promenjena cena, mozes sa racunom da ides da ti vrate pare.

Ja radim u jednom velikom lancu trgovine, i nama je najstrozije zabranjeno da vracamo pare!!! Sve moze, i zamena, samo pare... mukica. Mora pisem izvestaj zasto!

Mada ima i nasih tupadzija mnogo. Svakodnevno mucim muku. Preteruju

• Drug član, 1242 postova
  • Motocikl: Super Tenere 750

Meni jednom rikne tablet u garantnom roku i odnesemo ga na reklamaciju, oni ga posalju u servis kako vec ide. Zovu posle nekog vremena da je popravljen, mi dodjemo, kaze da se ne moze popraviti i pitali nas hocemol novi ili pare da vrate. Mi uzmemo novi i posto je u tom trenutku bio na popustu, dobijemo nazad i par hiljada plus garancija od 2 godine opet. Znaci sve je do politike firme i stava prema kupcu.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

• Svrati ponekad, 320 postova
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 K8

Upravo to i radimo. Po principu servisa i zamene, rekao bih da je to, upravo, moja firma :)

Ali, da se u slucaju kao gore vrati uredjaj, kad je kupac nezadovoljan. Tu je muka. 

Upravo juce dolazi zena da reklamira TV, drugi put, insistira da joj vratim pare, inace kupljen pre  nesto manje od 2 god. I ja joj objasnjavam da nisam serviser, da moram da saljem u ovlasceni i kad se utvrdi, odnosno, ako se uvrdi, kvar, radimo zamenu ili povrat. Ona hoce mene licno da tuzi  :tras2:. Kaze, sta ima da se utvrdjuje. 2 puta se kvari u 2 godine. Kakvi su to TV-ovi... Pa jbt ne pravim ih ja :grr:

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja