Jump to content

Moto Zajednica

Ako je nekom blizu Lidl

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Vidim prodaje se motorna kosilica u  Lidlu? Ima li neko iskustva kako radi, da li je samohodna i sl. 

 

IMG-09e2482a5f593d5b1cd17a99ca62ebed-V.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Mislim da nije samohodna, trebala bi joj jos jedna poluga za uključenje vuče

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: opste teme
  • Motocikl: sve o nozevima
On 6.4.2021. at 0:55, Djomla_ je napisao:

Uzeo rukavice,svetlo za bajs i jos neke sitnice...

Koje baterije idu za svetlo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre 6 sati, Arakis je napisao:

Vidim prodaje se motorna kosilica u  Lidlu? Ima li neko iskustva kako radi, da li je samohodna i sl. 

 

IMG-09e2482a5f593d5b1cd17a99ca62ebed-V.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2829 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija
6 hours ago, Arakis said:

Vidim prodaje se motorna kosilica u  Lidlu? Ima li neko iskustva kako radi, da li je samohodna i sl. 

 

IMG-09e2482a5f593d5b1cd17a99ca62ebed-V.jpg

Parkside alat i sve što nosi to ime, spada u jednokratni alat. Isplati se kupiti da se obavi određeni posao i ako preživi, odlično, a ako ne preživi, vrati se i bar niste na gubitku. Parkside nije firma, fabrika, već je to brend koji je izmislio Lidl, tzv trgovački brend. Prave im različite kineske fabrike i Lidl često menja proizvođače jer plaćaju samo ono što se proda. Sve što kupci vrate kao pokvareno ili neodgovarajuće, ne plaćaju proizvođaču. Parkside nema garanciju fabrike, već trgovca. A to mnogo govori.

 

Parkside nema nikakvu servisnu podršku, mogućnost nabavke rezervnih delova, niti servis. Zato se isplate za neke sitnije i jeftinije stvari i to će, uglavnom, da zadovoljavajuće obavi posao. Ali mora se imati na umu da ne spadaju čak ni među hobi klasu. 

 

Zato, dobri moj i prepošteni Rajko, mislim da ti je mnogo sigurnije da kupiš ipak nešto ovako što ima tehničku podršku. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ta kosilica ima brigsov motor (ima delova), lagere u tockovima kao kvalitetnije kosilice i za te pare je po meni super kupovina.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800
Ali neće sama da ide :neznam:
Šta će ti da ide sama pa da nemožeš da je stigneš

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Ja ne razumemntaj mentalitet. Svuda kostaju toliko. Plus minu 1000 din. 

 

https://www.wobyhaus.co.rs/benzinske-kosacice/28515-kosacica-w-bm-350-benzinska

 

https://www.tehnomanija.rs/sve-za-kucu/alati-za-bastu/einhell-benzinska-kosilica-za-travu-gc-pm-40.html

 

http://rajkpromet.com/

 

 

Ja kupio prosle godine u wobyhaus. Jedino nije samohodna, ne znam je li ova iz Linde jeste??? Ima ih na 99ccm, 125ccm i 149ccm, cene su slicne i sve imaju 2 god garancije... Naravno, nisu brendirane i nisu za neke profi poslove i ogromne placeve, kao sto je gore napomenuto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Preprodavci bezobrazni... Oni i prave gužve, čekaju od 7h pred Lidlom, trče i guraju se, da bi sutra na KP stavili tu stvar za par hiljada dinara više... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

U Kg obezbedjenje nije dozvolilo da se kupuje vise od po jednog artikla, bi mi bas, bas drago...

Jedan je glavonja sve udarne odvijace, do zadnjeg, potrpao u dvoja kolica. Bezobzirnost i bezobraznost samo takva, da me zakon ne koci slatko bi ga nekom cevkom umlatio, i ako mi odvijac ne treba.

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Da mi je trebalo bih mu uzeo, a cevkom je higijenski, sa distance

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200
1 hour ago, MaxiS said:

Ja ne razumemntaj mentalitet. Svuda kostaju toliko. Plus minu 1000 din. 

 

https://www.wobyhaus.co.rs/benzinske-kosacice/28515-kosacica-w-bm-350-benzinska

 

https://www.tehnomanija.rs/sve-za-kucu/alati-za-bastu/einhell-benzinska-kosilica-za-travu-gc-pm-40.html

 

http://rajkpromet.com/

 

 

Ja kupio prosle godine u wobyhaus. Jedino nije samohodna, ne znam je li ova iz Linde jeste??? Ima ih na 99ccm, 125ccm i 149ccm, cene su slicne i sve imaju 2 god garancije... Naravno, nisu brendirane i nisu za neke profi poslove i ogromne placeve, kao sto je gore napomenuto

U principu si u pravu, skican alat postoji i u wobihouse i sl radnjama za malo vise novca, ali ima jedna bitna razlika zasto i ia poslednje pola godine kupujem u Lidlu alat i to sam bas dosta kupio.

U pitanje je garancija i povrat robe u roku od 30 dana. Za garanciju nista ne pitaju a svi drugi traze razlog da odbiju. I kod njih možeš da vratiš alat ako ti ne odgovara u roku od 30 dana. Lepo uzmes alat, masinu, probaš, ako ti se ne svidi vratis, i ne prave problem. Nisam vracao jos uvek alat ali jesam neke druge stvari, me moze samo prehrambena roba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja bih ovim preprodavcima napravio zez, poručiš mu nešto brzom poštom i ne primiš paket.

I tako malo malo mu  poruči uvek neko drugi i kasnije mu šibneš poruku o čemu se radi, čisto da zna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Sve je to fer trzisna borba , ljudi se bore da prezive, ne bih da ih osudjujemo. Ne mogu svi biti programeri, bankari, menadzeri...

Po meni ovo treba da resi Lidl jer ovakve promocije treba da dovedu do cross selling-a. Ja recimo dodjem zbog jeftine busilice , a kada sam vec tu kupim i pivo.. Fora je da dodje sto više ljudi a ne da jedan kupi sve busilice.

Ne verujem da prave akcije da bi zaradili na tim proizvodima, mada možda i gresim...

Promenio član lemy
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 7 sati, lemy je napisao:

Sve je to fer trzisna borba , ljudi se bore da prezive, ne bih da ih osudjujemo. Ne mogu svi biti programeri, bankari, menadzeri...

Po meni ovo treba da resi Lidl jer ovakve promocije treba da dovedu do cross selling-a. Ja recimo dodjem zbog jeftine busilice , a kada sam vec tu kupim i pivo.. Fora je da dodje sto više ljudi a ne da jedan kupi sve busilice.

Ne verujem da prave akcije da bi zaradili na tim proizvodima, mada možda i gresim...

Sve to jeste, samo nije fer... Fer bi bilo da Lidl ograniči mogućnost kupovine više od dva komada po artiklu. E to bi bilo fer. Ne ovako, dodju nakupci, poguraju se njih deset-dvadeset, zauzmu "niski start" i čim se vrata Lidla otvore oni pograbe sve na akciji što valja... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

U ovoj zemlji odavno nista ne funkcioniše, i sigurno Lidl nije najveći problem, već samo posledica lošeg kvaliteta života i totalne neuredjenosti i javašluka koji vlada svuda zahvaljujući garnituri koja nas vuče za nos i svakodnevno ponižava i traje li traje. Hebi ga, ovde nesposobni očigledno imaju neverovatnu sposobnost da žestoko onesposobe sposobne.

poslato preko one stvari

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja