Jump to content

Moto Zajednica

Ako je nekom blizu Lidl

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 1 sat, Zille-nbg je napisao:

E jbg. Ja cu tek da probam. Jel moze bar da odvije sraf bez prethodnog popustanja?

Ne može. Zato sam ga i vratio...

Probao sam da otpustim šraf koji sam ja samo rukom zategao na točku, znači bez dodatne poluge, bez "krst" ključa, samo redovna gedora... I ovaj pneumatski puštolj - jok...

Promenio član ThePainkiller

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo ja sad iz garaze. Ovaj moj je otpustio na oba automobila. Sila stoji na max, tj na 4. 

Zatim sam zavrnuo sraf isto na max i stegnut je vise nego sto sam ja stegao kilo kljucem. Sta znam, meni deluje ok, ja ga necu vracati. Vazno je da bude snaga na max posto je slab postolj i da kompresor bude stalno na 6 bara.

Na granici je da zadovolji kriterijum, ali ja cu ga zadrzati dok ne izbace neki jaci :)

Promenio član Zille-nbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i
Pre 2 sati, ThePainkiller je napisao:

Imam ojačano crevo, po specifikaciji trpi do 40 bara. Probaću danas može li da odvije šarafe na točku. Ako ne može i ja ga vraćam koliko već sutra. 

Nije problem pritisak, problem je prečnik creva jer pištolj traži veliki protok vazduha. Ako imaš ono jeftino spiralno što ide uz kompresor kad kupiš, zato i ne može da odvrne. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 9 minuta, Overpressure je napisao:

Nije problem pritisak, problem je prečnik creva jer pištolj traži veliki protok vazduha. Ako imaš ono jeftino spiralno što ide uz kompresor kad kupiš, zato i ne može da odvrne. 

Crevo je redovno, nije to spiralno. Pancirno crevo, deklarisanog pritiska do 40 Bar-a. Unutrašnji prečnik creva je 9 mm. Kompresor je na 8 Bar-a podešen.

Promenio član ThePainkiller

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Na netu pise da nema nigde, a ni kod nas u Su, ako neko ide nek baci pogled da li ima, ako ima nek me se seti. Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Lidl Ada ..

Ima pojaseva L, XL,XXL , kaciga , torbi, punjaci i ispitivaci akumulatora,pumpi za ulje.:)1616237830691412577288244450950.thumb.jpg.e1d006094e783f09d118f9942aaadd8f.jpg

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Izgleda da su preprodavci napunili svoje magacine, cim je ostalo robe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
pre 52 minuta, srbac je napisao:

Ima li cirada XXL?

Nema cirada :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
pre 58 minuta, alex1974 je napisao:

Da li ima onih ranaca za treking?

Samo ovaj oko 3500rsd.repna torba.. 

1110333874_Screenshot_20210320-1405282.png.78b1711e4ca83d84336376ad80234aa5.png

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
On 10.3.2021. at 14:16, drmilan_ je napisao:

9-F9-F1-BC2-0796-4369-851-F-E1-E7818-EEB

 

cak i preko kofera stane

Samo napomena svima koji su uzeli cerade... pročitajte napomene i uputstva koje ste dobili!

Ja sam je uzeo prošle godine i napominju da je hermetički zatvorena (ne diše) i može dolaziti do kondenzacija prilikom promena temperature i prekrivanja toplog motora i samim tim do neželjenjog rđanja pojedinih delova. Nije za dugotrajna prekrivanja, pa sam ja ostao pri staroj praksi da ga preko zime prekrivam drugim pokrivačima, a ova navlaka će mi poslužiti samo za putovanja za zaštitu od kiše, sunca ili preko noći...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 442 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer
Lidl Ada ..
Ima pojaseva L, XL,XXL , kaciga , torbi, punjaci i ispitivaci akumulatora,pumpi za ulje.1616237830691412577288244450950.thumb.jpg.e1d006094e783f09d118f9942aaadd8f.jpg
 

Da potvrdim, bio jutros da uzmem pojas. Ima jos dosta svih velicina. Vec sam mislio da sam zakasnio ipak je dve nedelje proslo od kada su ih izbacili, deluje extra za 600 dindzi
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1003 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Ako nekog interesuje repna torba imam je ja. Dobar je kvalitet ili mi je suvoše velika za DRZ.  Ja sam planirao da je vratim u Lidl ovih dana, pa ako nekog interesuje nek se javi, cena nabavna 3.500 dinara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1425 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Uzeo sam danas u Nišu laserski metar koji sam dugo planirao da uzmem za 2.600 kinti.
Kad sam video ovu sliku na netu - zamalo da odustanem, ali bolje što nisam - jer je oko 16h i dalje bilo skoro svega od onog alata na policama.
image.png.a1557784d6e3ec0548ebcc9a3965a1f8.png

Inače - mislim i da je bolje ovako. Kad sam ja došao - red je bio nekih 70 - 80 metara. Ušao sam za manje od 10 minuta, ali zato unutra baš nema gužve. Na kasi sam čekao 5 minuta.
Ima dana kad ne zadržavaju na ulazu - onda je unutra nenormalna gužva i na kasama se dugo čeka. Dva puta sam u zadnje vreme odustao od kupovine kad sam video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
50 minutes ago, antir3ality said:

Uzeo sam danas u Nišu laserski metar koji sam dugo planirao da uzmem za 2.600 kinti.
Kad sam video ovu sliku na netu - zamalo da odustanem, ali bolje što nisam - jer je oko 16h i dalje bilo skoro svega od onog alata na policama.
image.png.a1557784d6e3ec0548ebcc9a3965a1f8.png

Inače - mislim i da je bolje ovako. Kad sam ja došao - red je bio nekih 70 - 80 metara. Ušao sam za manje od 10 minuta, ali zato unutra baš nema gužve. Na kasi sam čekao 5 minuta.
Ima dana kad ne zadržavaju na ulazu - onda je unutra nenormalna gužva i na kasama se dugo čeka. Dva puta sam u zadnje vreme odustao od kupovine kad sam video.

ovo na slici nikako ne moze biti red od kilometar ipo, taj sto je to pisao ocigledno da ne zna koliko je kilometar ipo. Tu mozda ima 100 eventualno 150m. Al i bolje da zadrzavaju u redu napolju iako je tesko cekati, nego da nabiju 150ljudi na to malo pa posle mi krivi sto sirimo koronu. Mislim meni nije problem biti unutra sa svim tim ljudima al mnogi se cimaju pa bolje nek se ceka napolju nego obrnuto.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 2 sati, antir3ality je napisao:

Uzeo sam danas u Nišu laserski metar koji sam dugo planirao da uzmem za 2.600 kinti.
Kad sam video ovu sliku na netu - zamalo da odustanem, ali bolje što nisam - jer je oko 16h i dalje bilo skoro svega od onog alata na policama.
image.png.a1557784d6e3ec0548ebcc9a3965a1f8.png

Inače - mislim i da je bolje ovako. Kad sam ja došao - red je bio nekih 70 - 80 metara. Ušao sam za manje od 10 minuta, ali zato unutra baš nema gužve. Na kasi sam čekao 5 minuta.
Ima dana kad ne zadržavaju na ulazu - onda je unutra nenormalna gužva i na kasama se dugo čeka. Dva puta sam u zadnje vreme odustao od kupovine kad sam video.

 

Ja pre par dana otišao za pojas, vidim četrdesetak-pedesetak ljudi stoji u redu pored zida i ajd zdravo.

IMG_20210319_130514_BURST001_COVER.thumb.jpg.43ad23b369c0ef9fe829d56e241caaa2.jpg

 

A ovoliki red (kao što je kolega napisao) ne bih čekao pa makar mi glava bila u pitanju. 

Pa da li je ovaj narod normalan bar malo i ima li bar malo dostojanstva? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja