Jump to content

Moto Zajednica

Ako je nekom blizu Lidl

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Punjač je od četvrtka (od juče) na akciji, a moto oprema (kacige, potkape, cerade, pojasevi...) su od ponedeljka 08.03.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000
Pre 20 sati, aca-pn je napisao:

Ne moze ovaj punjac da puni skroz mrtav aku, donja granica da uopste pocne da puni je mislim 8V, ispod tog napona izbacuje gresku da je akumulator crkao.

Prvo smo ga na klasičan pecnuli dvadesetak minuta a onda na elektronca...i ožive ga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
5 minutes ago, Motorcyclist said:

Ako bude pojaseva javite cenu. Ako je kao ranije i ima raspolozenih kolega, uzeo bih jedan :)

599

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 7 minuta, Motorcyclist je napisao:

Ako bude pojaseva javite cenu. Ako je kao ranije i ima raspolozenih kolega, uzeo bih jedan :)

Ako ti treba uzeti pojas javni mi... Uzeću ti ja... :takoje:

 

lidl.thumb.jpg.a3d8d389f73751d58470b0bf5781e343.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
Just now, Motorcyclist said:

Ako neko u ponedeljak bude raspolozen, neka javi, pa bih uzeo jedan pojas i resavamo brzom postom :)

Ja bih rado, al sam na poslu od ujutru do uvece, od danas pa do utorka...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit
Pre 3 sati, mick je napisao:

Juče otišao da kupim potkapu i punjač za akumulator. Kad ono moto program nigde...kažu sledeći ponedeljak ide. 

8.03. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Verovatno cu ici u ponedeljak ujutru do Lidla,ako vam nesto treba javite pa da pazarim.

Promenio član Nele11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Да ли је неко имао искуства са овим ранчевима које рекламирају и као бочне торбе? 

IMG-20210305-WA0006.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Делује тако са слике, ко зна. Због тога и питам, другар би да купи, а није сигуран у квалитет и шта је то заправо :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900
On 3/4/2021 at 10:12 AM, slave74 said:

Booster ne zivi od vazduha, mora i on da se puni redovno. Da ne bi bilo isto kao i sa praznim aku, cvrc.

Booster može da napuni i dete, uključi ga na punjač od mobilnog. Pre nego što stignem u Beograd, kažem mojima da mi to spreme. Ako dođem na 3 dana, nemam vremena da čekam  satima da se Acu osveži, s boosterom odmah sedam na motor.

 

U garaži strujnu utičnicu ima samo komšija koji vozi Teslu, a meni ne pada na pamet da se bavim klemama i ključevima vadim i nosim Acu u stan. 

 

On 3/4/2021 at 9:51 AM, drmilan_ said:

Racunam da mi zimi puni i prazni aku i da ga kresnem iz prve vredi. Za razliku da mi stoji pa da se isprazni, i taj booster se mora kupiti da bi ga imao, a mnogo je skuplji. A i da ti se isprazni aku preko zime, pa niko ne kupuje novi svako prolece :stabre:

Booster sam platio 45 evra u Španiji i kresne dizelaša do 2000 i benzince do 4000 kubika. Nosim ga i na putovanja jer sa njim dopunim i mobilni, imam i lampu a mogu nekom na drumu da pomognem. 

 

 

Ko ima dvorište/kuću i može da razvlači kablove a ima višak vremena da sačeka proces, rešenje je Lidlov punjač.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 14 minuta, rast je napisao:

 

 

 

Ko ima dvorište/kuću i može da razvlači kablove a ima višak vremena da sačeka proces, rešenje je Lidlov punjač.

Lidlov punjač nije rešenje kad ti je prazan aku, a ti bi odma da pališ motor i da ideš... Lidlov punjač je upravo da do te situacije ne dođe... ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
11 minutes ago, ThePainkiller said:

Lidlov punjač nije rešenje kad ti je prazan aku, a ti bi odma da pališ motor i da ideš... Lidlov punjač je upravo da do te situacije ne dođe... ;) 

upravo htedoh to napisati, a posebno da odrzava aku zimi.
 

Znam sta je buster i kako se koristi i to totalno nema veze sa aku punjacem i njegovom namenom. Svako uzima ono sto njemu odgovara, poenta price je ovde dal valja il ne valja lidlov aku punjac, al ocigledno je da valja.

Promenio član drmilan_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
49 minutes ago, Zuba87 said:

Делује тако са слике, ко зна. Због тога и питам, другар би да купи, а није сигуран у квалитет и шта је то заправо :)

Znacemo u ponedeljak, i moj drugar bi da kupi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1281 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
10 hours ago, rast said:

Booster može da napuni i dete, uključi ga na punjač od mobilnog. Pre nego što stignem u Beograd, kažem mojima da mi to spreme. Ako dođem na 3 dana, nemam vremena da čekam  satima da se Acu osveži, s boosterom odmah sedam na motor.

 

U garaži strujnu utičnicu ima samo komšija koji vozi Teslu, a meni ne pada na pamet da se bavim klemama i ključevima vadim i nosim Acu u stan. 

 

Booster sam platio 45 evra u Španiji i kresne dizelaša do 2000 i benzince do 4000 kubika. Nosim ga i na putovanja jer sa njim dopunim i mobilni, imam i lampu a mogu nekom na drumu da pomognem. 

 

 

Ko ima dvorište/kuću i može da razvlači kablove a ima višak vremena da sačeka proces, rešenje je Lidlov punjač.

A sta ako je akumulator odsvirao svoje, upalis ga na booster, krenes da se vozis racunajuci da ce da se dopuni, negde na putu otkrijes da si se zajebao..

Motocikli treba odrzavati, kao i sve njegove delove, pa i aku.

 

Imao sam taj booster polovinom devedesetih, znam odlicno sta je to. I njemu se smanjuje vremenom kapacitet, i dzabe da ga dete dopunjava, kad i on moze da zataji...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja kad sumnjam u ispravnost akumulatora odnesem u servis za aku, sva sreća na 500m od mene.

Tamo ga nakače na aparat i provere u kakvom je stanju.

Kineski aku iz skutera, fabrički , izdržao mi je 7 sezona a možda bi i više da mi nije geknuo regler i prepunjavao te sedme godine.

U Suzukiju Yuasa se hrabro držala od 2008 do prošle godine kad je posustala, nije skroz crkao ali sam morao da ga dopunjavam na svakih 15 dana.

Koliko sam upratio ovi aku bez održavanja hoće da te nekad iznenade, rade dobro i samo krc iznenada.

Promenio član ZEMZEM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900
11 hours ago, slave74 said:

A sta ako je akumulator odsvirao svoje, upalis ga na booster, krenes da se vozis racunajuci da ce da se dopuni, negde na putu otkrijes da si se zajebao..

Motocikli treba odrzavati, kao i sve njegove delove, pa i aku.

 

Imao sam taj booster polovinom devedesetih, znam odlicno sta je to. I njemu se smanjuje vremenom kapacitet, i dzabe da ga dete dopunjava, kad i on moze da zataji...

 

 

Nisi pratio, ja sam rekao da je meni bolje kupiti nov akumulator nego punjač. 

Moj akumulator je nov i nikad ne žalim novac za tehničku ispravnost motora auta bicikle...

Akumulator mi se prazni nekada jer sam 90% u inostranstvu, i nema uslova da se razvlače kablovi za punjačem i reanimacijom  ili čekam da se dopuni. 

 

Što se deteta tiče, poenta je da dete može da puni booster aline može da vadi accumulator i nosi ga do utičnice (naglasak na jednostavnosti)

Promenio član rast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Aprilia ETV 1000

Radi,zube sam sve pregledao :D

i to bez lupe ;),ima i lupu neku malu da nakacis na kameru...

20210307_005753.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

Jel uzimao neko onaj "aktivni" veš iz lidla? Vredi li te pare za koje ga oni prodaju? (1699,00 po komadu, gornji i donji deo idu posebno) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja