Jump to content

Moto Zajednica

Ako je nekom blizu Lidl

Recommended Posts

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Prošli mesec je bila frka oko brzo rasprodatih lemilica u LIDL-u...

Evo je dolazi ponovo na akciju od ponedeljka 25.01.

Ako nekom ponovo promakne, mogu ja da pogledam i kupim u NS ako bude na stanju...;)

 

1218137442_LIDLlemilica.JPG.a94232dd51022f9e5c6c30711a1fc314.JPG

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 12 sati, milanns je napisao:

ZoraNS te nedelje radim prvu ako budes isao u Lindu uzmi mi jednu.

Važi, ako bude na stanju kupiću...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
On 19.1.2021. at 15:11, ZoraNS je napisao:
Prošli mesec je bila frka oko brzo rasprodatih lemilica u LIDL-u... Evo je dolazi ponovo na akciju od ponedeljka 25.01.

Ako nekom ponovo promakne, mogu ja da pogledam i kupim u NS ako bude na stanju...

 

1218137442_LIDLlemilica.JPG.a94232dd51022f9e5c6c30711a1fc314.JPG 

 

  Ja zamolio zenu posto je ranoranilac da ode da kupi ove lemilice "na veliko" (dva komada, za mene i za sina    default_1nanana.gif ).

Misija uspesno zavrsena  default_sampion.gif , a usput je kupila samoinicijativno i set raznoraznih nastavaka za brusenje (1600 din) i klesta za skidanje izolacije sa klemama (1000 din) default_1hej.gif

Sve deluje por rukom dovoljno kvalitetno, lemilice su snage 48w sa regulacijom temperature, a kablovi su dovoljno dugacki i prilicno debeli i kvalitetni. 

 

c8eb1fe3f520b56eca79d82e4aa717ca.jpg&key=ae130eeb179f074667ba7a70eef2a8457c5b63a3925c70c3b08984d6ebca1ea4ee378b5b1f5c1824351044facaf6b5ac.jpg&key=6a8526c0d4ea066503617a2b76efa2cbb2211a2dd40df8baa2d78fc0f484b027

 

Sirina kutije je 17 cm, ispod centralnog dela ima jos rezervnih brusnih papira

 

d04b848042a0839c25b1e0b020724ae8.jpg

Promenio član LuckyVladano
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1324 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Sledece nedelje cu u Lidlu da kupim onu jet kacigu, jos jednu potkapu, i mislio sam onu torbu za pozadi. 

 

Vredi li sta? Zna li neko? Ili pak, vrede li te torbe generalno? Mozda bih je koristio za tunel izmedju nogu na mom burgmanu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
5 hours ago, MaxiS said:

Sledece nedelje cu u Lidlu da kupim onu jet kacigu, jos jednu potkapu, i mislio sam onu torbu za pozadi. 

 

Vredi li sta? Zna li neko? Ili pak, vrede li te torbe generalno? Mozda bih je koristio za tunel izmedju nogu na mom burgmanu...

Potkape su ok, kacigu sam probao u lidlu i jako mi je plitka nazad, a i sama kaciga mi nekako ne uliva poverenje, za razliku od mtr jet sto imam, a isti novci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre 6 sati, drmilan_ je napisao:

Potkape su ok, kacigu sam probao u lidlu i jako mi je plitka nazad, a i sama kaciga mi nekako ne uliva poverenje, za razliku od mtr jet sto imam, a isti novci

Tu flip-up kacigu imam, koristio sam je za skuter i ok je. Ne verujem da za 7k može na nekom drugom mestu da se dobije u pakovanju dodatna postava za kacigu i pinlock uz moto aplikaciju za putovanja koja je besplatna neko vreme.

 

Kaciga je inače okrugla, ne ovalna i prilično je duboka u odnosu na recimo MT sv kacigu. A mogu reći u odnosu na te dve, sunčane naočare unutar kacige su bolje odrađene na toj iz Lidl-a nego na MT kacigi. Bolji je sistem spuštanja i podizanja naočara...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1324 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Flip up imam i ja. Kupio zeni jet prosle god, a sada cu uzeti i meni. 

 

Ona torba ne znam kakva je...

Promenio član MaxiS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Drugari  jel treba nekome punjač za aku ili nešto drugo, ima ih brdo u Požarevcu? 

Promenio član Nele11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900

Punjač košta 2,000 a akumulator 5000, po mojoj logici:
- ako je akumulator loš, bolje kupiti nov nego dati 40% za spravu koja bi ga dopunjavala
- ako se motor ne pali dugo vremena pa se zato ispraznio, bolja je booster baterija koja bi kresnula a zatim provozati motor da dopuni. Još može da se nosi na put, nije vezano za utičnicu od 220V.

Ali, svako prema svojim potrebama, tržište je slobodno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Racunam da mi zimi puni i prazni aku i da ga kresnem iz prve vredi. Za razliku da mi stoji pa da se isprazni, i taj booster se mora kupiti da bi ga imao, a mnogo je skuplji. A i da ti se isprazni aku preko zime, pa niko ne kupuje novi svako prolece :stabre:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1283 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Booster ne zivi od vazduha, mora i on da se puni redovno. Da ne bi bilo isto kao i sa praznim aku, cvrc.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Samo da kažem da je ovaj punjač sjajna kupovina...što za održavanje preko zime što za raznorazna punjenja po potrebi... a i jedan aku sa automobila koji se nije koristio godinu dana je vratio u život... A rođeni brat ga koristi i za punjenje traktorskih akumulatora.što mu je gornja granica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre sat vremena, Stevan B. je napisao:

Samo da kažem da je ovaj punjač sjajna kupovina...što za održavanje preko zime što za raznorazna punjenja po potrebi... a i jedan aku sa automobila koji se nije koristio godinu dana je vratio u život... A rođeni brat ga koristi i za punjenje traktorskih akumulatora.što mu je gornja granica...

Meni ostala upaljena svetla u kabini. Aku mrtav skroz. Pruključio ga, napunio. I dan danas radi. Punjač je za 2000din pun pogodak. 

Na prošloj akciji kupio gedoricu sa 70-80 bitova  odlična (1190din) Kupio i set ključeva (899) i udarnu bušilicu (4500). Jbga, za amatersku upotrebu, mislim da sam dobro prošao.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ne moze ovaj punjac da puni skroz mrtav aku, donja granica da uopste pocne da puni je mislim 8V, ispod tog napona izbacuje gresku da je akumulator crkao.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2841 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Moj acc za motor (14 Ah) ne može da dopuni. Acc pokazuje nekih 12,5-13 V, ali nema nikakav kapacitet. Bio je na ovom punjaču dva dana, koad sam probao da zaverglam, samo cakće relej. Onda stavim starinski punjač, posle sat je zaverglao kao nov. Ni kod lošijih acc za kola mi se nije nešto pokazao. LEp je, svetli, crtka... ali ne puni leševe. Ozbiljno se mislim da uzmem nazad svojih 1 999 din :D. Najviše mrzim kad nešto radi polovično. Ili radi sve što mi treba, ili leti iz kuće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 894 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Meni radi odlično, i motor i traktor i auto...

Jednom nije hteo da puni pošto je akumulator bio skroz ispražnjen pa sam ga prevario sa ispravljačem od stare šrafilice da počne da puni.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Juče otišao da kupim potkapu i punjač za akumulator. Kad ono moto program nigde...kažu sledeći ponedeljak ide. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja