Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Z1000SX ABS 2011god

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

KAWASAKI Z1000SX 2011g ,NA MOM IMENU,MOTOR SAM LICNO UVEZAO IZ AUSTRIJE 2017g O CEMU IMAM KOMPLETNU DOKUMENTACIJU I DAJEM JE NA UVID,IMAM 2 ORGINALNA KONTAKT KLJUCA,KUPIO,SAM GA OD PRVOG I JEDINOG VLASNIKA,MOTOR JE IZVANREDNO SACUVAN,NIJE NIKADA IMAO PADOVE,CAK NI SA BOCNE NOGARE,KOMPLETNO JE U FABRICKOJ BOJI,POSEDUJE ABS SISTEM NA OBA TOCKA KOJI PERFEKTNO FUNKCIONISE,IMA ZATAMNJEN VIZIR KOJI JE PODESAVAJUCI U 3 POZICIJE I PREKLOPIVI NOSAC REGISTARSKE TABLICE,GUME ODLICNE,KAO I LANAC I LANCANICI,NEMA NIKAKVIH MANA I NE TREBA NISTA POPRAVLJATI TJ TROSITI NA NJEGA ,SEM PRENOSA VLASNISTVA KOJI JE OBAVEZAN,TURING VARIJANTA SUPER SPORT IZGLEDA,AGILAN AGREGAT 146 KS,UDOBAN ZA DUGA PUTOVANJA,MALI POTROSAC,TABLICA JE SA,SENTA -ADA,NIJE SABAC,CENA JE 7090 EU I PODLOZNA JE MALOJ KOREKCIJI PRI RAZGLEDANJU MOTORA,TEL : 063-177-05-08

DSCN6963.JPG

DSCN6962.JPG

DSCN6972.JPG

DSCN6973.JPG

DSCN6968.jpg

DSCN6967.jpg

DSCN6971.JPG

DSCN6974.JPG

DSCN6975.JPG

DSCN6977.jpg

838b2a6e46df-1920x1080.jpg

DSCN6950.JPG

DSCN6984.JPG

DSCN6985.JPG

0f681a6636d1-800x600.jpg

cb2c7e5906e1-800x600.jpg

6d968ee02fea-1920x1080.jpg

DSCN6946.jpg

DSCN6957.jpg

9f84923d2eaa-800x600.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Moj motor iz snova, iskljucivo u ovoj kolor semi... Valjda cu biti u situaciji da ga posedujem nekad, srecna prodaja! 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Moguca i zamena za jeftiniji uz doplatu,tipa naked ili super sport,ne stariji od 2006g,u stanju kao moj motor,krsevi STOP!!,cena u zameni ce zavisiti od stanja motora koji nudite i realnosti njegove cene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Meni se ne zuri,mozda sam trebao  prosle godine da ga dam za ovu sad cenu,imao sam ponudu,ali sam odbio,nema veze,sve se jedanput proda,za sada svaki dan skoro mi se nude u zamenu razni motori uz doplatu,videcemo,mozda se i odlucim za neki

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Na motor je vracen originalni fabricki nosac tablice sa originalnim migavcima i pozicionim svetlom, umesto preklapajuceg koji je na slikama,da bude sve fabricki :takoje:
-5890 Eu i jos dogovor pri razgledanju motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Docekace on i 2 godine na oglasu. :) Al postoji i lepsa strana, cena pada. Pa se moze reci da je prodavac realan. Za 2 godine cena je pala i do 1500 evra. Sto je ok skroz, tj. ima nekog smisla cela prica. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2783 postova

u čemu je stvar ,zašto ne može da se proda motor ,da li zbog toga što je skup ,ili nešto drugo .Mnogi hvale taj model motora -Da li se polovni motori uopšte prodaju i koji i po kojim cenama-realnim ili samo ako su ispod cene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Evo da odgovorim:
Motoru ne fali ama bas nista,takav je i u zivo ,kako je opisan u oglasu.Ko me poznaje zna da nisam neki muvator i svoje motore kada prodajem ne pricam bajke o njima tipa NOV,NOV,nego dajem opis stvarnog stanja.I uvek prodajem kvalitetne motore
Istina je da ovaj model nije dovoljno cenjen u Srbiji,nema ih bas puno na drumu.Da je Suzuki GSXR 600-750-1000 vec bi 100 puta bio prodat
Da sam onda kada sam ga oglasio,trazio danasnju cenu,bio bi odmah prodat.od kada je oglasen,samo 1 zainteresovani je bio da ga pogleda,jesenas,nije imao ni najmanju zamerku na motor,ali se nismo mogli dogovoriti,jer mi je nudio u zamenu svoj motor koji je precenio ,i doplatu
Eto to je sva istorija prodaje ovog motora,trenutna cena je 600 Eu ispod cene koliko mene kosta,ali to kupce ne interesuje,sve u svemu ne nerviram se puno,prodace se kad-tad,i sada je od 3 oglasena moj najjeftiniji,ali izgleda ni to nije dovoljno.Za cenu tipa daj sta das ga necu prodati,ni ja ga nisam kupio za kikiriki i ponavljam nema nikakvih nedostataka pa da treba da bezim od njega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Da malo podstaknemo oglas kolegi.

Prvo lep je,ja sam probao zeleni Z1000SX

Ide kao nevreme,das gas odlepi te. U stvari recimo na autoputu ne ocekujes da za 3-4 sekunde dostignes neku brzinu kad pogledas na sat a ono 30kmh vise nego sto si mislio.

Neudoban je,tvrd kao sportak,ali polozaj nije toliko agresivan,mozda slicno kao na FZ1.

Kratak je ,nije bas za 2 putnika izmisljen.

Kocnice su kao od kamiona ubija kako koci.

Poslusan je upravljiv i direktan. Sve u svemu vise sport nego bilo sta drugo ali naravno da moze na put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Upravo tako,moja najveca zamerka je malo tvrdje sediste,na duzim putovanjima,ali i to se resava ,danas u Srbiji ima par dobrih zanatlija koji to kvalitetno znaju da odrade za ne tako veliku cenu kao sto je to bilo nekada
Sto se tice putovanja za dvoje,moja supruga se nije zalila,ima malo jastuce ,to stavi ispod ..... i bez problema smo prelazili dnevno 350-500 km,ne autoputa Po meni idealan za prelazak sa dugogodisnje voznje na trkalicama na nesto sto skoro da izgleda kao trkalica,ide skoro kao trkalica a nije toliko neudobno kao trkalica,+ ima ABS na oba tocka koji savrseno radi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Da dodam i ja moje zapazanje. Negde 2011-2012e sam sedeo u nekom salonu u USA na njemu. Imao sam tada oko 170-180 kg i NISAM se osecao neudobno na njemu (visok sam 186 cm).
Jako lep motor !

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja