Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX-R 750 L7 moto-gp

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Priča je kratka, prvi vlasnik sam, može da se ostvari povraćaj PDV prilikom izvoza tako da je po tom pitanju interesantniji od prosečnog drugog.

 

Inače motor je u moto-gp kolor šemi od 2017 godine. Od opreme ima Yoshimuru R11 dual Carbon slip on izduv + ganc novi originalni izduv u kutiji. Quickshifter koji stvarno radi odlično i bez greske, ne radio kad je koštao €700,-!

Carbon poklopac za suvozacevo sedište. Providnu zaštitnu foliju na rezervoaru kao i Carbon look nalepnice na trouglu i čepu od rezervoaru. Sve to spada pod protecion pack od suzukija.

Originalni drzac tablice je zamenjen kratkim. Originalni je ostao kod dilera kao da ga ja jednom prilikom pokupim ali posle 2 godine još to nisam uradio tako da su šanse velike da je recikliran. Ukoliko nekome znaci mogu da proverim da li je drzac još u životu.

 

Na satu ima nešto manje od 5.000km i naravno sve servise je dobio na vreme.

- 1000km servis sa nepunih 1000km,

- servis na početku 2018 god,

- a servis za 2019 je pre neki dan zavrsen tako da je motor u potpunosti spreman za juriš.

 

Cenu koju dobijam od dilera, bez pogadjanja, je 10.500,- po svojoj slobodnoj proceni našli bi se komotno na minimalno 11.000,- ako ne i koju stotku više. Ukoliko motor ide za Srbiju tj van EU mogu da pomognem oko ostvarivanja povraćaja PDV-a, znaci platite cenu koji se dogovorimo a kad ga izvezete van EU i vratite mi overen izvozni dokument dobijete nazad PDV u celosti.

 

Cena: 9.000,- + PDV.

 

Slike su verujem poznate ali kasnije u toku dana ću okaciti slike. Do tad ću zaključati oglas a ako neko želi više info uvek možete mi poslati poruku.

 

A da, ne nebitna stavka, mogu vam i pomoći oko prevoza motora sa dosta povoljnom cenom.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

158342469a9c74d77d62c4c3b1ff824a.jpge01f2af1eb7e200d1de631127ea21f86.jpgb528f7b9f602f4a6c576ac8bc7a7b54a.jpg7d8884a1cfe0541b27f7e8e1d3eecb94.jpg4ea86f83ffd7580e1149fe06e0ef4d82.jpg4ef7eae6877d574434a0cbf1c9faa3bc.jpgf3f240149ff0b281439ab3251e767eee.jpg

Da napomenem da navigacija nije u ceni. Slike su od prošle godine ali je situacija ne promenjena, sem par dodatnih km na satu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Hvala

Nadam se da je cena koliko toliko zanimljiva u odnosu na ponudu kod nas.




Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Зашто? 

Odlično pitanje.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Slike od danas sa aktuelnom kilometrazom koja u medjuvremenu nije više aktuelna. Na kraju dana biće tu još nekih 200-300km


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

To bi bilo to, motor je otisao kod dilera u zamenu. Zao mi je sto ni ovaj prakticno nov motor nije mogao da usreci nekoga - vec ce diler da se ugradi tu koju stotku. Sa druge strane, dobio sam i krajnje korektnu cenu za njega od dilera, i vise nego sto sam se nadao tako da se ne zalim.

 

Moracu ovih dana da napravim jos jedan djir sa njim i da se islikam da ostane unucima da se hvale kako je deda vozio gsxr :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Дакле зашто? 





A, kod dilera čega?



Pa čega brate, holandija je to:na_glavi:


Vizze vizzee vizzee, trava trava, belooo!

:D



Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
4 hours ago, Ausländer said:

Дакле зашто? 

Zato sto GSX-S puca! Vristi, kida! Zato sto kada sednes na GSX-R odsanjas da si Rossi, ali kada sednes na ovo, ti si Atila, bic Boziji! Sta znam, mozda gresim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Ova suzukijeva kolor sema (mislim na gsxr) je prelepa, odusevljen sam ovim bojama.

 

Savane, uz duzno postovanje, ne isplate se peripetije, dok prevezes, dok uvezes, skuplja dara nego mera, ako su ti dali postenu cenu, bas te briga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

:P

Sala mala

 

Nego meni na ovom gsx-s toliko ruzno ovo narandzasto macije oko da nema dalje! Jbg, jel nisu mogli malo drugacije, suptilnije, manje, nemam pojma:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja