Jump to content

Moto Zajednica

Koji model Pegaso 650 da kupim?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: F650 GS

Pozdrav ljudi,

 

Trenutno sam u procesu kupovine motora pa mi za oko zapala apprilia pegaso 650. E sad ono sto me zanima najvise jeste koji model da uzmem, sa karburatorom ili ie (prednosti i mane po vasem misljenju)?

Pretrazivao sam forum i procitao svasta, ali nekako nisam nasao konkretno odgovor na ovo pitanje. Ono sto me najvise zanima je potrosnja za koju neki kazu da ide i do 8l po gradu... :staa2: Takodje mi nije jasno kako trosi toliko ako ima isti agregat kao f650gs (ne znam jel ovo tacno, citao sam na forumu) a za njega pricaju da trosi kao upaljac. 

Inace samo da napomenem da mi je ovo prvi motor (vozio sam do sada maxi skuter) i da sam visok 192cm zato mi je pegaso i zapao za oko, jer mi krakati i nemamo bas puno izbora... :) Motor mi treba za voznju po asfaltu. Nisam neki ljubitelj off road voznje, ali nikad se ne zna... Nisam bio ni ljubitelj motora, a sad balavim ko neki klinac kad vidim moj omiljeni versys... :jee3:

Ako imate neke predloge ili znate nekoga ko prodaje masinu u solidnom stanju, pisite slobodno. 

Mozda nije ovo dobro mesto da se to spomeme, ali u obzir dolazi i KLE ili nesto drugo sto se uklapa u budzet od 2k €. Inace probao sam transalp 2002 po meni odlican motor vozi se kao bajs (mada ovo bas i nije merodavno jer je to prvi sa menjacem koji sam u zivotu probao), ali sam nekako skucen na njemu. Takodje sam bio da pogledam i ktm 640 adventure, ali me je on nekako uplasio, ipak je prvi motor u pitanju... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Za preporuku pogledaj na Polovni automobili prodaje se moj bivsi motor Honda cb 750 Night hawk99 god.Motor sam prodao decku iz Smedereva i predao mu ga u top stanju nista nema da se pipa.On nije ni polozio  vozackia kupio motor u medjuvremenu dobio bebu i odustao od motora .On nije presao ni 200 km od kad je kod njega .Motor ima Boban sediste  Seba kres  bar 2 vizira 3  kofera bez ikakvog ulaganja  potrosnja 5 lit na 100 km do 100 km sa dvoje u gradu 6-6,5 l.Na motoru nema nikakavih ulaganja sto se tice mehanike .Pogledaj pa ako ti odgovara  javi se za vise informacija.

Pozdrav Bobbra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
pre 32 minuta, pronto je napisao:

I ja se slažem, Honda CB 750 je odličan model Pegasa 650.

To je taj sa karburatorima ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Da sa karburatorima ja ih sredio kod Joce ocisceni vakumirani nove plocice lanac dobar zamenjeni lezaji u volanu  mehanicki besprekoran gume su bile ok kad sam ga prodao.Motor u odlicnom stanju sve redovno servisirano i odrzavano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: F650 GS

Hvala na odgovoru i na savetu, ali vise sam za neki enduro.

Samo da se pohvalim, danas sam pazario F650 GS Dakar, trebalo bi sutra da stigne. :)

Sad imam novi problem garaza i polaganje za A kategoriju, jer sam bio jako pametan, pa sam polozio za A2. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Zemun / Žarkovo
  • Motocikl: Versys 650

Mislim da upadanjem u ovu temu neću suviše otići od naslova iste...

 

Da li neko zna nešto o ovom konkretnom primerku iz oglasa?

 

f5cb86a3cc23-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Aprilia Pegaso, 2006. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 44250 km, Beograd. Cena 2.500 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Mislim da upadanjem u ovu temu neću suviše otići od naslova iste...

 

Da li neko zna nešto o ovom konkretnom primerku iz oglasa?

 

f5cb86a3cc23-1920x1080.jpg&key=3126aaffb73ea35c0c3d1ad6aba1534028a6112534ce4cb879a0a3103780344c

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Aprilia Pegaso, 2006. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 44250 km, Beograd. Cena 2.500 € - Motori - Polovni Automobili  

Model strada sa minarelijevim agregatom ko u yamahi xt660x i r. Vidjao sam tu masinu na usću par puta al ne znam coeka. Pre bi uzeo bilo koji pegaso od 2006 zbog agregata nego one starije sa rotaksovom masinom. Enduro model ovog godista je trail. Strada je vise supermoto fazon ko yamaha xt660x

 

Sent from my motorola one action using Tapatalk

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki zr-7s (2003)

Ja imam Aprilu Pegaso 650 iz 1995 sa karburatorima. Uskoro ću je staviti na oglase pa ako budeš hteo mogu ti poslati slike. Inače, iz Novog Sada sam i ja pa je možeš uživo probati i videti

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja