Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motor

Recommended Posts

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Kupujem touring motor, tipa Suzuki Bandit od 2005.pa na gore, Yamaha fz6 s1, Honda CBF600s ili nesto tome slično. Bitno mi je da je motor pouzdan i odrzavan. Ako neko prodaje ili zna nekog ko prodaje nesto tako neka javi. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Pozdrav kolega, brat moj je upravo kupio novi bajk za sebe, a prodao bi yamahu fz6 2005 godiste. Ono sto znam da je skoro radio ultrazvucno pranje i remont pumpe za gorivo, pran rezervoar, menjao prednje plocice, stavio nove gume, ima otvoreni izduv, nosac za kofer i plocu (nema kofer), MT01 retrovizori, 12v uticnica, mali servis - ulje, filter, filter vazduha, registracija cini mi se do oktobra... To je onako po secanju, a verujem da ima jos nesto sto je sredjivano na njemu. Kaze da nije mnogo presao od tada nekih mozda 1500km, sredjivao za sebe, ali mu istrcao nov motor. Za cenu ne bih znao, ali posto nije clan ovde na forumu, mozes da ga pozoves na 064/1360676. E da motor je u Nisu i nije oglasavan, jer samo sto je uzeo drugi motor, pa ako ti odgovara tako nesto najbolje sa njim. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 6 sati, JohnyBravo je napisao:

Pozdrav kolega, brat moj je upravo kupio novi bajk za sebe, a prodao bi yamahu fz6 2005 godiste. Ono sto znam da je skoro radio ultrazvucno pranje i remont pumpe za gorivo, pran rezervoar, menjao prednje plocice, stavio nove gume, ima otvoreni izduv, nosac za kofer i plocu (nema kofer), MT01 retrovizori, 12v uticnica, mali servis - ulje, filter, filter vazduha, registracija cini mi se do oktobra... To je onako po secanju, a verujem da ima jos nesto sto je sredjivano na njemu. Kaze da nije mnogo presao od tada nekih mozda 1500km, sredjivao za sebe, ali mu istrcao nov motor. Za cenu ne bih znao, ali posto nije clan ovde na forumu, mozes da ga pozoves na 064/1360676. E da motor je u Nisu i nije oglasavan, jer samo sto je uzeo drugi motor, pa ako ti odgovara tako nesto najbolje sa njim. Pozdrav.

Hvala Johnny, zovem u toku dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 17.4.2019. at 17:31, Marko05 je napisao:

Kupujem touring motor, tipa Suzuki Bandit od 2005.pa na gore, Yamaha fz6 s1, Honda CBF600s ili nesto tome slično. Bitno mi je da je motor pouzdan i odrzavan. Ako neko prodaje ili zna nekog ko prodaje nesto tako neka javi. Hvala.

062/410-444

Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja