Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup Trebinje 2019

Recommended Posts

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Ima li neko informaciju moze li se uci licnom kartom u BiH i iz BiH u Crnu goru i izaci iz Crne Gore?

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Sa l.k naravno, i isprave od motornog vozila, tako smo 2019 kao i unazad godinama..... 

.... Ne treba ti pasoš, ako na to misliš

Dok za Dubrovnik treba soška

Promenio član DarkoČa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
Ja sam planirao u cetvrtak sad za Ostrog, pa odatle na trodnevnu turu kroz BIH?.. Grupa broji nas 7 i nisu svi vakcinisani.... mislis da ce nam praviti problem?..
Ups, jesi ti to s nekim u kontaktu iz nase ekipe a da ja neznam. Puka slucajnost

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs
Ima li neko informaciju moze li se uci licnom kartom u BiH i iz BiH u Crnu goru i izaci iz Crne Gore?

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka


Naravno

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
Covidodgovor_SEO_image_home.png
WWW.COVIDODGOVOR.ME

Zvanični sajt Vlade Crne Gore i Savjeta za borbu protiv korona virusa COVID-19

Crnogorski državljani koji ulaze u Crnu Goru iz Republike Srbije, Republike Kosova, Bosne i Hercegovine, Republike Hrvatske, Republike Albanije, Ruske Federacije, Republike Bjelorusije, Ukrajine i Republike Sjeverne Makedonije, kao i državljani tih država i stranci koji imaju stalni ili privremeni boravak u tim državama ili su u periodu od najmanje 15 dana prije ulaska u Crnu Goru neprekidno boravili, mogu da ulaze u Crnu Goru, bez posjedovanja testa na novi koronavirus (SARS-CoV-2) ili dokaza da su najmanje sedam dana prije ulaska u Crnu Goru vakcinisani sa drugom dozom vakcine protiv novog koronavirusa, uz poštovanje zdravstvenih mjera, u skladu sa zdravstvenim upozorenjem Instituta.ovo mi je konfuzno jer se ne spominje iz kojih zemalja ili preko kojih prelaza mogu da ulaze.U kasnijem tekstu se spominju i te opcije ,,svi prelazi,, za neke druge sslučajeve pa mi nije jasno zašto se ovde to ne spominje.

 

nije jasno šta znači određene kategorije putnika u tranzitu   i koliko traje taj tzranzit

Promenio član sasa ns 1
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11
Pre 18 sati, Nole Bg je napisao:

Ups, jesi ti to s nekim u kontaktu iz nase ekipe a da ja neznamemoji848.png. Puka slucajnostemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 

Hahahahahah, a pazi ovo...

Danas oko 10h na Slaviji ja krenuo u zavod za transfuziju da iskrvarim za necije dobro i 3 slobodna dana, kad pazi pored mene prodjes ti na onom prelepom motoru:lol2:

Znaci kad se sretnemo sad za vikend, moramo i da zalijemo:givemebeer:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Jesam bio ja, ali te nisam spazio i ako znam da sad vozis freewinda ako se nevaram.

Mi sutra zorom peglamo preko Bosne do Trebinja, pa cemo uvece na Ostrog, pa se vidimo Boze zdravlje.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11
Pre sat vremena, Nole Bg je napisao:

Jesam bio ja, ali te nisam spazio i ako znam da sad vozis freewinda ako se nevaram.
emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png
Mi sutra zorom peglamo preko Bosne do Trebinja, pa cemo uvece na Ostrog, pa se vidimo Boze zdravlje.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 

Bio sam u kolima, obisao si me, kao sto i treba:takoje:

Druzimo se tamo dace bog:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

+1 za Trebinje, smeštaj bukiran.  Ako sve prođe kako treba, daće bog, vidimo se !

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Ko ide od Zlatibora prema Visegradu obratite paznju na radar po onim krivinama ogranicenje 50 van naseljenog mesta malo nelogicno i tu stoje i mogu da snime u odlasku verovatno.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 19 minuta, RD04 je napisao:

Auu.vremenska prognoza za Trebinje pet.sub i nedjelju je jaka kisa...

E jebi ga, ja se nadao da  meni neispravna vremenska prognoza na telefonu, kad ono i kod tebe isto. 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

I meni nesto ne radi kako treba isto kisa pise . A jbg, hteli da spavamo u satore ali drugari nemaju bas neke kvalitetne i rezervisali smo smestaj. Ako nista bar cu da vucem manje stvari na motoru.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Beograd

Odredio sam ovaj datum za Trebinje još pre par meseci, nezavisno ima li skupa ili ne, više po mom slobodnom vremenu i drugom godišnjem odmoru.  Sada mi ova prognoza vremena uvlači nervozu i stvara tenziju koja poništava pozitivnu atmosferu i "putnu groznicu". 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Ja sam zadnjih 4,5 dana pratio prognozu, i uvek je pisalo petak kiša (Beograd). Sad vidim da se pomerilo za četvrtak.

Možda se i dole pomeri, hehe !

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Suzuki V strom 650 XT

Posle prošlogodišnje Corona euforije, zatvaranja, otkazanih skupova, rada od kuće, motora u garaži... kiša je poslednje što će da me zaustavi. Inače, svaki put kada sam išao u Trebinje uhvatila me je kiša makar dva puta. Znači, dobre gume, kišno odelo i lagana vožnja. Ja krećem u četvrtak 08:00  kako bi barem malo izbegao gužvu, idem sa naše strane pa preko Tare na Višegrad...svima koji  planiraju Trebinje srećan put i dobar provod... vidimo se u Trebinju. :)

Promenio član easy and slow
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Ja se sad setih, prvi put u životu vozim motor koji je kupljen sa važećom registracijom, prepisan, ali kupljen u Leskovcu a ja u Subotici. Pa me interesuje, jer ne želim da menjam tablicu i saobraćajnu... Da li mogu preko granice (uopšteno) na tom motoru - tako registrovanom, a trenutno, konkretno za Trebinje (Bosnu), jer ko zna, možda samo oni ne prave problem...?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
10 minutes ago, Mr.Piplfoks said:

Ja se sad setih, prvi put u životu vozim motor koji je kupljen sa važećom registracijom, prepisan, ali kupljen u Leskovcu a ja u Subotici. Pa me interesuje, jer ne želim da menjam tablicu i saobraćajnu... Da li mogu preko granice (uopšteno) na tom motoru - tako registrovanom, a trenutno, konkretno za Trebinje (Bosnu), jer ko zna, možda samo oni ne prave problem...?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Peglaj, eventualno da si napravio punomoc, ali ne verujem da ce praviti problem. Moj transalp zavrsio u prijepolju, stize u trebinje, ima saobracajnu, polisu, sve, cak i kopiju moje licne ako ga neko slucajno bude cimao. Al ako je reg nema tu sta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Peglaj, eventualno da si napravio punomoc, ali ne verujem da ce praviti problem. Moj transalp zavrsio u prijepolju, stize u trebinje, ima saobracajnu, polisu, sve, cak i kopiju moje licne ako ga neko slucajno bude cimao. Al ako je reg nema tu sta
Ma sve, i prepisan, porez plaćen odmah... Ali eto, još stoji LE tablica i u saobraćajnoj nema mog imena.
Jel ideš u Trebinje? Znaš li da li ide još ko odavde? Nemam ja nikakav problem ni sam da putujem, sve ima svojih prednosti i mana ali bar da nije dosadno... Na kraju krajeva, ja još nisam ni siguran - dovoljno mi je da odlučim pola sata pre nego što bi krenuo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Само пун гас. Нико ти неће правити проблем. евентуално да узмеш овлашћење од бившег власника, мада не треба, биће брдо мотора, нико то гледати неће.
Моја екипица креће око 12h у петак из Ужица. 
Нас десетак вероватно. Биће нас разних углавном Fazer-и. 
Само у случају јаких пљускова прескачем.
Џаба да се нервирам и киснем, нема уживања...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja