Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup Trebinje 2019

Recommended Posts

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Nas 7-8 kreće u petak u 15h iz Užica. Uglavnom smo na Fazerima pa ko nas sretne usput nek svraca na pivo. :cirka2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Nemoj da te čudi, to je sve češća pojava na moto susretima.. I ja sam se protivio time i baš me nerviralo ali sam shvatio da su 100% u pravu!

Poštujem opštine i mesta gde ako "naduvaš" vrate te u kamp, bez kazne, mada i kaznu da ti napišu i da te isključe iz saobraćaja razumem.. Jedino me izludjuje kada ti napišu kaznu i puste nazad u saobraćaj, u fazonu samo polako, a do kuće 150+km, n.pr!?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11
Pre sat vremena, Limeni67 je napisao:

Petak, izlazim iz kampa sa motorom u 00:30h koncert jos traje policajac na izlazu mi radi alko test??!! 

 

Tako je svake godine, unazad vec sigurno 5 godina... i treba da rade, zato sto nam je prosle godine pandur objasnio da im se ponavlja jedan isti sablon povredjivanja, izlazak u kasne sate iz kampa da se malo "provoza" i karambol...

Logika je prosta, ako si vec tako kasno tu... imas dakle gde da odspavas(smestaj u blizini ili kamp). Lezi, otrezni glavu pa vozi... i nemoj da mislite da vam solim pamet, ja sam prvi skoro uvek pijan na susretima, ali tada ne pomisljam da sednem da vozim po lokalu, da se tako izrazim.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Svakoga koga nahvataju da pijan izlazi sa skupa neka plati kaznu, na licu mesta da ga pregleda psihijatar i kombijem preveze u ustanovu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
Pre 7 sati, Alekre je napisao:

Svakoga koga nahvataju da pijan izlazi sa skupa neka plati kaznu, na licu mesta da ga pregleda psihijatar i kombijem preveze u ustanovu.

slažem se oko kazne ,jedino je pitanje da ako voziš unutar kampa a to nije kolovoz možeš da voziš i neregistrovan i pijan nema kazne,bar ne za saobraćaj možda za remećenje javnog reda ako jako turiraš.Nemojte sedati na bajk ako ste cuga ali i nemojte da plaćate  kazne koje ne postoje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ko ima i malo mozga neće pijan voziti ni po kampu. Kad obori nečiji motor ili zgazi nekog u šatoru, mala je vajda i od kazne i od izvini...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Pijan da ima mozga kad je pijan ne bi mu bilo ni zabranjeno da vozi

Послато са Redmi 4X уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Nije poenta alko testa, recimo na izlazu sa moto skupa, da te neko navata pijanog i da platiš kaznu. Poenta je da nekoga ne ubiješ a pijana budala može i da skoči s mosta ako hoće. Voziti pijan po krugu moto - kampa gde se održava skup?  U kombi, ludačka košulja, struja vezana za mozak direktno puštena na 220 i ako preživi poslati u Sibir. Šta bre - može kazna ne može kazna. Jeste put nije put. Podleže zakonu o saobraćaju ne podleže.....

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

treba uvek paziti ,

na mišeluku onom delu gde se okupljamo bez obzira što izgleda kao kolovoz po  stacionaži puta nije.  kolovoz.Desi se ali retko neki pad sa motora,udesi kola,motori pa čak i pešaci i saobraćajni propisi se ne primenjuju nego ljudi moraju da se medjusobno tuže.To se desilo i pre 2 godine kad je sa jedno 70 na sat lik sa r1 udario od nazad parkirani policijski motocikl i skoro ga prepolovio.Policija je morala da ga tuži kao pravno lice protiv fizičkog za naknadu štete .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Fantastičan susret kao i uvijek..Lijepa vožnja, lijep grad koji baš taj vikend "diše" zajedno sa gostima..No i ja smatram da je onolika količina policije baš bespotrebna, kontrole baš oštre..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 17 minuta, cikmir je napisao:

Policajac na motoru je došao iz Banja Luke

Jeste onaj jedan, bilo ih je više. Normalan lik, sedeo sa nama dok smo jeli. Reče nam "samo kacigu na glavu i niko vas neće dirati". Na ulazu jeste bilo alkotesta, al' mislim da nisu bili nešto specijalno rigorozni. Više se duvalo da se ispoštuje forma koliko sam ja video. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Zaustavljali su one bez kacige i vraćali pijane sa kapije. Policija je ok radila svoj posao.

 

Pored moto skupa, ceo grad je bio jedan veliki festival.

Veoma lepo druženje i vožnja koja će verovatno preći u tradiciju.

 

I da, gulaš je bio vrhunski, morao sam da pojedem dva tanjira :takoje:

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Dobar skup, lep grad, cist, jedino ne razumem one unistavace motora zasto to rade motorima i svima ostalima koji pokusavaju da odmore, ali to nisu organizatori krivi. Sve u svemu nisam se pokajao sto sam bio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Trebinje vrhunski grad, uvek rado svracam u grad sunca. Bio nam je uzputna stanica na nasoj trodnevnoj ruti. Svratismo u subotu oko podne da popijemo nesto pod platanima i odmorimo malo. Strasno velika guzva, nikad nisam video vise motora i bajkera na jednom mestu. Predahnusmo na kratko i gas dalje prema Mostaru i Sarajevu.07c62f5b4b279161c5ba52b6653f17ad.jpgadc77922c5c3a6a1e9d7a8424dbb261b.jpg

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Taman pomislio da cu da prebolim to sto mi se vrat ukocio noc pre nego sto bih posao... Ali ne pomazete ni malo. Sad mi se vec place. :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1881 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Bio 3 dana. Predobro. Voznja, grad, ljudi. Sreo i neke forumase. Vreme odlicno sva 3 dana. Iskren da budem na moto skupu sam proveo pola sata sve ukupno ali ceo grad je bio kao moto skup. U subotu se islo do Herceg Novog. U 24 sata sam doziveo da se kupam u moru i da stanem pored 2m snega na Durmitoru. Sledece godine ce mi Trebinje biti prioritet u planiranju cele sezone.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Tako i ja, petak smestaj, obilazak grada, kamp, pivo, koncert, sator. Ujutru Dubrovnik, Herceg Novi, popodne opet obilazak Trebinja i zaspao sam relativno rano, samo jedno malo pivo uz sarajevske cevape. Nedelja, Ostrog, Niksic, Zabljak, povratak, ma gde ces ispunjeniji vikend. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Bilo je ekstra,cist grad,raspolozeni ljudi,odlican gulas,jedino su smor one granice ovih nasih banana drzava za nas koji smo svrljali tamo,vamo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja