Jump to content

Moto Zajednica

kupujem mikrotalasnu

Recommended Posts

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Haahhahah e sta sve nece traziti ljudi na moto forumu:D

 

Stavicu ja oglas kupujem nov nejeden hleb :lol3:

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Haha 3
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Sto? Evo ja danas kontaktirao coveka koji je na moto forumu stavio oglas da prodaje motor. Napisao da je prvi vlasnik, a nije bas prvi, prvi je od uvoza. Jos napisao prodaje da bi kupio nov, a nije bas tako nego ima dva motora, pa bi da proda oba i prestaje da vozi. Mikrotalasnu nemam.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Imam tel. coveka koji je meni prodao par novoostecenih teh uredjaja. korektan, uzeo sam izmedju ostalog mikrotalasnu koja je samo malo kvrcnuta odpozadi (2-3 cm pokrivljen lim). Radi besprekorno. Javi mi sutra na 061 255 6550 ako hoces broj.

Pozz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
Pre 5 sati, Jupiter je napisao:

Sto? Evo ja danas kontaktirao coveka koji je na moto forumu stavio oglas da prodaje motor. Napisao da je prvi vlasnik, a nije bas prvi, prvi je od uvoza. Jos napisao prodaje da bi kupio nov, a nije bas tako nego ima dva motora, pa bi da proda oba i prestaje da vozi. Mikrotalasnu nemam.

Ne postoji gluplje pitanje od "zasto prodajes" bilo sta. Sto bi kupca trebalo da zanima sta cu ja da radim sa parama od prodaje ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Kupac lakše kupuje ako čuje od prodavca da je razlog prodaje ( sam prodavac mu to može reći bez da kupac pita) :

1. Žena mi se ugojila pa je 600 ccm malo, pogotovo uzbrdo

2. Selim se u inostranstvo inače ga nikad ne bi prodavo

3. Zidam kuću

4. Malo dete a puno jede

5. Kupiću jeftiniji i manji, retko vozim a pare mi trebaju za jedan projekat

6. Prelazim na drugi tip motora

Ako kaže da je razlog prodaje što su mu dosadile popravke, stalno ga nešto zeza, nema više živaca, baksuz motor...ništa od prodaje :)

Ako ne kaže zašto prodaje, sumnjiv je skroz, oće da uvali šklopociju :)

Ako kupac u procesu kupnje dozna da je prodavac lagao o razlogu prodaje, kasnije mu ne veruje. Ako je lagao za jedno laže i za drugo ;)

Psihologija kupnje-prodaje...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Me i je razlog prodaje najbitniji u kupovini. Imam taktiku da kad gledam nesto u pola price (da ne kazem hvaljenja) presecem vlasnika pitanjem sto ga prodajes i posmatram kako smislja odgovor. Kada sam kupovao auto tog dana sam pogledao oko 5-6 auta, samo jedan vlasnik nije smisljao razlog vec mi je rekao evo ga razlog prodaje pokazajuci mi na auto 10 godina noviji. Kupio sam auto od tog coveka i mogu da kazem da se nisam pokajao.

Poslato sa JSN-L21 uz pomoć Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
On 4/19/2019 at 4:04 AM, aca-pn said:

Ne postoji gluplje pitanje od "zasto prodajes" bilo sta. Sto bi kupca trebalo da zanima sta cu ja da radim sa parama od prodaje ?

U konkretnom slucaju ja ga nisam ni pitao zasto prodaje, pitao sam da li ima originalne retrovizore i auspuh, posto je prvi vlasnik. A onda je on rekao da nije bas prvi, prvi je od uvoza, ali da me nece zajebati kao sto je njega zajebao onaj sto mu je prodao drugi motor koji ima, i da je razocaran jako, i da hoce oba motora da proda i prestane da vozi... U oglasu je sam, svojevoljno napisao da prodaje radi kupovine novog.

 

Istina, interesantnijeg prodavca skoro nisam sreo. Veze jedno sa drugim nema to sto mi je rekao i ono sto je napisao. A jos sam se pozvao na BJB, rekao da sam video oglas i ovde i na PA. Nista im vise nije sveto. Gubi kredibilitet forum.

 

Pomozite coveku da kupi mali kucni aparat, posteno je pitao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja