Jump to content

Moto Zajednica

APN 4 Neće da upali

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a

Zanima me od kog dela da krenem... I šta sve može biti problem.. APN 4 1977 god... Neće da upali.. Svećica nije.. Kojim redosledom da proveravam dalje i kako i po čemu da znam da nije taj neki drugi deo nego je sledeći... Hvala puno.. Iz NS sam...

I koje ulje da mu sipam u motor? Kažu SAE 30.. Koje je najbolje a najjeftinije... Motor je od mog dede :) čoveku ne treba Castrol :)

Hvala...

 

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a
 Kad se prolepsa vreme nazovi, pa da resimo sta mu fali.  064 488 9745
Kako je ime i gde se nalaziš?

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
pre 1 minut, BlueMan_86 je napisao:

Kako je ime i gde se nalaziš?

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk
 

Ime mozes da procitas, a stanujem pored sajma preko puta hotela.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

 

Pre sat vremena, Branko je napisao:

@Dane Deda

Cojk misli da si neki balavac?! Eee moj Dane, ko sa djecom uvece legne, ujutro upisan ustane. :jee:

Sta cu Branko, kad je nas ( a mozda je i stariji od mene) samo sam hteo da pomognem (ako mogu) kao i uvek..

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a
 

Sta cu Branko, kad je nas ( a mozda je i stariji od mene) samo sam hteo da pomognem (ako mogu) kao i uvek..

Dane imam 33 godine... Uopšte nisam mislio ni da li si balavac ili imaš 100 godina.. Neću ja da se sa tobom ženim.. default_0a-smiley.gif Meni treba pomoć oko motora... Sa skuterima znam.. Ali APN 4 to nisam do sad radio... A deda ima 79 godina i to mu sad za po selu znači... I umesto da napišu koje ulje ili šta mogu biti kvarovi, oni komentarišu šta ja mislim i ostalo.. Kao neke babe sokačare.. default_0a-smiley.gif Ja ću pokušati da ga namestim, ako ne Dane... Ja ću da ti se obratim.. Šta znači to kad otopli? default_0a-smiley.gif Za mog dedu već je otoplilo.. default_0a-smiley.gif

Da li imaš neku radionicu, baviš se opravkama motora?

 

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Mislio sam kad stane kisa (tad mogu doci kod tebe da konstatujemo sta ne valja, ako je motor u gradu).. Od radionice sto imam, to je samo za moje potrebe (privatno nista ne radim) ali sam uvek voljan da pomognem ako mogu bez ikakve nadoknade..

Bolje je da nazoves, nego da se dopisujemo, a na komentare nemoj da se ljutis, to su sve nasi dobri drugari..

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: JiaJue JJ50QT-3a
Mislio sam kad stane kisa (tad mogu doci kod tebe da konstatujemo sta ne valja, ako je motor u gradu).. Od radionice sto imam, to je samo za moje potrebe (privatno nista ne radim) ali sam uvek voljan da pomognem ako mogu bez ikakve nadoknade..
Bolje je da nazoves, nego da se dopisujemo, a na komentare nemoj da se ljutis, to su sve nasi dobri drugari..
Hvala puno Dane.. Nazvaću... Biće u gradu u Tekelijinoj kod Eko pumpe.. :) Naravno da ću te častiti za ruke i trud... Mnogo mi to znači.. Čovek ima 79 godina... I da može da uživa i vozi dok još može... Ne ljutim se.. Nek su svi živi i zdravi.. Ja ako neštotreba oko kompjutera ili telefona mogu pomoći :)

Sent from my BKL-L09 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja