Jump to content

Moto Zajednica

MotoGP Ostin, Teksas 2019

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5724 postova

Volim Rosija ali da je bilo ko drugi pod "pritiskom" da ima 6 od 6 i da ceo svet ocekuje 7 od 7 mislim da bi pukao. Ovaj je uzeo pol u krugu u kojem je odvalio Lorenca na kocenju

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Volim Rosija ali da je bilo ko drugi pod "pritiskom" da ima 6 od 6 i da ceo svet ocekuje 7 od 7 mislim da bi pukao. Ovaj je uzeo pol u krugu u kojem je odvalio Lorenca na kocenju
Ne druze ceo svet ceka da Markez ne uzme 7 od 7, ili bar Rosijevi navijaci.
Mnogo mu se tresao motor u drugom izlasku, dal zbog medium prednje il zbog jakog vetra uglavnom da ne bi onog obilazenja Lorenca uprvom izlasku malo je falilo da Rosijevci klicu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova
pre 20 minuta, stilgar je napisao:

Ne druze ceo svet ceka da Markez ne uzme 7 od 7, ili bar Rosijevi navijaci.
Mnogo mu se tresao motor u drugom izlasku, dal zbog medium prednje il zbog jakog vetra uglavnom da ne bi onog obilazenja Lorenca uprvom izlasku malo je falilo da Rosijevci klicu emoji3.png

Rosijevi najvijaci su isto tako svesni da je 7 od 7 realan scenario i reci ce kao i svi da je to bilo ocekivano. Znam po sebi :)

 

@Motorcyclist pa kako nema sta da se klice ide uz predhodni post gde velicas Rosijev rezultat :)

 

Rosi je odlican vozac bas kao i jos 5-6 njih ali realno od 2013 se svi oni takmice za mesto vicesampiona. Cak i one 2015 kada je Rosi trebalo da uzme desetu titulu. 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Desmokita nije baksuz. Baksuz je Jorge koji je imao sansu da prati i vidi kako markez przi hondu.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Pa ovo Markezovo silovanje Honde i sampionata je dovelo do toga da ljudi navijaju za Dezmo kompleksasa

 

Licno ne vidim ni jednog vozaca u sve tri klase koji bi mogao da se nosi sa Markezom u ovom momentu (mozda samo Fenati) :)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Gledao sam vremena po sektorima...i najveci "problem" Markez ima u 4. sektoru tj tu je skoro pola sekunde sporiji od najbrzih...npr Kravloua, Espargara. Sve ostale sektore je ubedljivo najbrzi.

Deluje kao da je u tom sektoru namerno pustao gas da bi se ostali nalozili kako imaju sanse sutra na trci :)

 

Jedina sansa da ga Jajanone pocisti na startu, ili da ga Rosi ozbiljno iznervira pa da negde pogresi.

 

Forza Vale :jee1:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 9 sati, Djeneral je napisao:

Jedina sansa da ga Jajanone pocisti na startu, ili da ga Rosi ozbiljno iznervira pa da negde pogresi

 

 

 

Daleko je Jajanone :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
13 hours ago, dvlns said:

Rosijevi najvijaci su isto tako svesni da je 7 od 7 realan scenario i reci ce kao i svi da je to bilo ocekivano. Znam po sebi :)

 

@Motorcyclist pa kako nema sta da se klice ide uz predhodni post gde velicas Rosijev rezultat :)

 

Rosi je odlican vozac bas kao i jos 5-6 njih ali realno od 2013 se svi oni takmice za mesto vicesampiona. Cak i one 2015 kada je Rosi trebalo da uzme desetu titulu. 

 

 

 

ja navijam za Markeza :) al sam realan i svestan ko je Rosi i kako to izgleda jurcati se sa decom u 40 oj godinai :) (ja u avgustu 60 tu)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

WWW.MOTOGP.COM

It’s not all plain sailing for the reigning Champion at COTA as he reveals to DAZN an issue he and Honda are faced with ahead of the race



Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Evo možda objašnjenja zašto gubi vreme u 4 sektoru, jer se dosta vozi u prvoj brzini.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja