Jump to content

Moto Zajednica

Sennheiser RS130 wireless komplet

Recommended Posts

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Na prodaju Sennheiser RS130 wireless komplet koji čine TR 130 transmiter (stanica) i HDR 130 risiver (slušalice) sa svim pripadajućim kablovima kao i strujnim adapterom. Komplet je potpuno ispravan i u vrlo dobrom stanju. 

 

Karakteristike: 
 - modulacija FM, stereo
 - 3 kanala - na slušalici postoji dugme za auto tune, dok se na stanici podešava kanal
 - integrisano napajanje za punjenje slušalica - slušalice se pune dok stoje na stanici
 - 3,5mm konektor + adapter za 6,3mm, bananica potpuno ispravna i u odličnom stanju
 - surround zvuk koji se može isključiti ili uključiti na stanici
 - domet do 150m
 - circum-aural odnosno over-the-ear tip slušalica - ne leže na ušnoj školjci nego je okružuju
 - slušalice koriste 2xAAA baterije, autonomija zavisi od kapaciteta istih
 - na stanicu moguće povezivanje većeg broja risivera (znam da može barem 3)

 

Ceo komplet je u zaista vrlo dobrom stanju. Slušalice imaju tragove korišćenja (izlizani natpisi modela slušalica itd), ali su osim toga u dobrom stanju. Jastučići su u savršenom stanju, kako oni oko ušnih školjki tako i na glavi, što se može videti na slikama. U pitanju su plišani jastučići (ne oni od "kože" ili skaja koji se brzo oljušte). Komplet dolazi uz kompletno originalno pakovanje (kutija, korisničko uputstvo).

 

Cena nominalno 50€, dogovor moguć...

Kontakt: 064/362-86-12

 

 

IMG_20190410_205503.jpg

IMG_20190410_205530.jpg

IMG_20190410_205543.jpg

IMG_20190410_205620.jpg

IMG_20190410_205639.jpg

IMG_20190410_205723.jpg

IMG_20190410_205754.jpg

IMG_20190410_210152.jpg

IMG_20190410_211118.jpg

IMG_20190410_211424.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Sennheiser važi za firmu sa vrlo čistim i natural zvukom. Imam njihove sluške i odličan zvuk daju. Verujem da je i ovaj komplet odličan. Srećna prodaja! :takoje:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Tako je. Nisam hteo da se preterano bavim time, računam da će ko se interesuje da bude dobro informisan ili će da se dobro informiše. I ja sam isto tako kada sam ih uzimao, i naslušao sam se muzike na njima ihaa. :) Utisak je takav da firmu ne menjam, već samo način povezivanja. Zbog prirode posla i tih nekih aktivnosti, treba mi nešto fleksibilnije, pa prelazim na bluetooth slušalice, isto, kao što rekoh, Sennheiser. :) Ipak imam potrebu da povremeno balansiram između računara, TV-a ili telefona, pa je ovo poslednje bilo presudno. Ove koje prodajem svakako dođu perfektno za kućnu upotrebu, da se u miru posluša neka melodija ili pogleda film. Ili da se sluša dok se sređuje bašta recimo... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
Pre 4 sati, SQTR je napisao:

Odlicne za košenje trave!

Ocigledno je da se ne razumes ! 

 

Sennheiser je premium brend i svaki njihov proizvod je vrhunski. Srecno sa prodajom. 

  • Hvala 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 422 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

A nisu za kosenje!? Nista onda, prestacu da koristim moje odmah.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ja ovde ništa ne razumem. :D Siguran sam da su i za košenje dobre. Isto koliko i Lada Niva za oranje. :D Sa druge strane, ima Lada neke mnogo dobre karakteristike... :)

 

Elem, da ponovim - ako je skupo, može i niže. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
On 12.4.2019. at 13:42, SQTR je napisao:

A nisu za kosenje!? Nista onda, prestacu da koristim moje odmah.

Sad si se izvukao, priznajem. :) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Da si rek'o 20 evra, pa da trgujemo ... :D

 

Nego, je l' ima neko neke dobre blutut sluške da bi 'teo da proda ? Al' ne one male, nego neke malko veće, k'o ove što je kolega oglasio ... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Mnogo je to malo, druže. Znaš da je ono što prodajem vrhunskog kvaliteta, verujem da si se i sam uverio. :D

 

Za te pare bolje da mi stoje kući, pa ću već nekada da ih iskoristim ponovo. :) Zapravo, i za 3k je bolje da ostanu, pa odustajem od prodaje do daljnjeg. Očigledno im je suđeno da ostanu kod mene. :D

 

Ja sad furam neku bluetooth alternativu. Slične kao ove iz oglasa, samo malo kompaktnije - Sennheiser HD 4.50 BTNC. Bluetooth povezivanje, integrisan mikrofon itd. Zvuk im je sasvim okej za taj novac uzevši u obzir ostale karakteristike. Mikrofon je takođe rešen perfektno - niko nikada nije provalio da koristim slušalice dok razgovaramo, a za razgovor ih koristim preko Skype-a ili telefona, iz kancelarije, sa bicikle ili dok pešačim kući, i svi me odlično čuju. Navodno imaju Active noise cancellation, ali iskreno sam očekivao možda malo više od istog. Za slušanje muzike čak i preporučuju da se isti isključi. Druga zanimljiva stvar je što imaju nekakav handsfree režim rada. Kada razgovaram telefonom mikrofoni za ANC snimaju zvuk i isti repordukuju paralelno sa zvukom sagovornika, pa tako eliminišu mogućnost da vas klepi neki auto dok motate pedale i slično. :D

 

Elem, mnogo mi nedostaje veći opseg koji ove iz oglasa imaju. Sa njima sam mogao da šetam po kancelariji/sobi, pa i po celoj kući ili dvorištu - bez smetnji. Ove sada bluetooth rade malko buđavou tom smislu. Čim izađem iz sobe već počinju smetnje... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Jakako. ;)  Crveni krasi jednu cobru 36900558793_4781480fc5_n.jpgcobra by Sasa Rajkovic, on Flickr  ,drugarevu meridu, i jednu poniku, a žuti je krasio moj bajs dok sam ga vozio sa onim  (odličnim) avid sd 5, a koje sam kasnije prebacio na bajs koji sam napakovao za klinca školskog druga ... Koga takođe krase žuti bužiri kočnica  40230074193_eca2290e26_n.jpgNo 2 by Sasa Rajkovic, on Flickr  ;)

 

Glede slušalica, ja to jaako retko mećem na uši, imam neke kućne, starije su i od mene :D A raspitujem se za blutut jer moram da ih pazarim za dete ... Hvala za informacije ! :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Vaso,Jesi li još uvek u priči da zadrzis sluske ili bi ih možda ipak prodao?

Ako je cena neka primerena mom budžetu da napravimo trgovinu...:vlajko:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Definitivno sam odustao od prodaje. Ne mogu da dobijem maltene ni četvrtinu od onoga koliko sam ih ja platio, pa mi se zaista nimalo ne isplati da ih prodajem. Neka stoje, iskoristiću ih valjda nekada. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja