Jump to content

Moto Zajednica

Najbrzi Motori Do 125cm3 i 15ks

Recommended Posts

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Cagiva Mito 125, koja se vodi na 11kW, a ima punu snagu. Jos ako je sa kitom na 180ccm...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Ja sam imao 90'tih gileru mxr sa polini kitom na 180cc. Fabricki je imao 35ks a sa kitom 45ks. Motor je isao 200km/h trosio preko 12L i izdrzao samo jednu sezonu pre no sto se radilica iskrivila. Vozio sam sve moguce motore ali nista ludje od toga nisam vozio. Sugurno da je i subjektivan decacki utisak....ali masina je stvarno bila neverovatna. Kad predje 7,500obr/min slika se samo razvlaci... :):):)

Sent from my LEX626 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 6 sati, FreeBird je napisao:

Ja sam imao 90'tih gileru mxr sa polini kitom na 180cc. Fabricki je imao 35ks a sa kitom 45ks. Motor je isao 200km/h trosio preko 12L i izdrzao samo jednu sezonu pre no sto se radilica iskrivila. Vozio sam sve moguce motore ali nista ludje od toga nisam vozio. Sugurno da je i subjektivan decacki utisak....ali masina je stvarno bila neverovatna. Kad predje 7,500obr/min slika se samo razvlaci... :):):)

Sent from my LEX626 using Tapatalk
 

O tome sam i pisao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja