Jump to content

Moto Zajednica

Koji Motor Uzeti Hondu Cbr 125 ili Nsr 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda NSR125/APN6

Ako ti je toliko bitna ta brzina, onda u tom slucaju uzmi NSR-a, ali CBR je isto dobra 125ica i dugotrajnija je mnogo vise jer je 4t.



 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Ako uzimas motor da bi ga konstantno cepao u saobracaju i uvek vozio koliko moze da ide bratski ti kazem nemoj da uzimas nikakav motor.

Poslato sa JSN-L21 uz pomoć Tapatoka

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: Yamaha xt125x

S' obzirom da uzimas 125, znaci da si pocetnik, nek ti motor pretstavlja stvar zadovoljstva, a ne jurnjave. 

To dokazivanje brzine sa drugarima ostavi, pa tek za par godina kad predjes na vecu masinu i sa vise iskustva. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Republika Srpska
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

Koliko vidim, za tebe dva idealna idealna motora su Yamaha R1 i Suzuki Hayabusa, a posto si ljubitelj Honde, onda CBR1000RR...

 

 

A sad malo ozbiljno. @x-man ti je vec pokusao objasniti. Ako tek ulazis u moto svijet a pri tome si mlad i razmisljas samo kako bi sto brze vozio, onda je bolje da ostanes na biciklu...

 

Ozbiljno #2. Bolji izbor ti je CBR125 jer je 4t agregat i samim tim dosta pouzdaniji a ne moras ni da razmisljas o pumpi za ulje i sl. Naravno, nesto je sporiji, ali ti relativno manji motori sa relativno uskim gumama nisu ni namijenjeni za neke velike brzine.

 

Ja sam imao prije par godina NSR koji je prethodni vlasnik malo prepravio pa je imao 180cc umjesto 125 i snage ... ne znam tacno, blizu 50KS. Ja ga nisam kupio zbog toga, niti sam ga brzo vozio, ali je mogao daleeeeko brze nego sto je za to bio projektovan. I daleeeko brze nego sto sam ja sa tadasnjim iskustvom i znanjem o dva tocka smio i mogao bezbijedno kontrolisati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja