Jump to content

Moto Zajednica

Koji beverly kupiti

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha tracer 900

Pozdrav narode, planiram kupiti beverly 250ie ili 500ie i ne znam za koji da se odlucim. Do neke 2.000€ i godiste 2007-2008 pa i mladje ako se nadje za te pare. Treba mi za kombinovanu voznju grad i duze destinacije... Ili mozda cak 300ie da ganjam. Koji je najbolji od tih sto se tice i brzine, snage i potrosnje pa da onda znam sta da trazim... Ako moze pomoc, hvala. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 350 Sport Touring

Pozdrav Vuka, treba da razmislis o trokovima prvenstveno. Takodje zavisi i od tvoje konstitucije, tj da li ce moci da te "tera". Ja imam 350cc i 110kg, ispod toga bi mi bilo slabo, 500cc nisam vozio, 250 i 300 jesam, i meni su iskreno slabi. Inace za te pare tesko da ces naci 300 da ista valja, tako da ti je moja preporuka 250cc, verujem da ima dobrih primeraka i dalje, koji su garazirani itd. Ta masina je neunistiva.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Gradiška,RS,BiH/Ljubljana,SLO
  • Motocikl: trenutno bez motora

Ja imam 500 i ne znam sta da ti kazem,za dalje destinacije ne bi valjao slabiji. Ovaj pošteno poteže mene i gospođu a ukupno smo skoro 200kg,naročito ja :). Ne brine nas brdo,ne fali snage u preticanju. Ipak potrošnja i nije bap mala. Na otvorenom je oko 5,5L sa suvozačem a ja nisam baš štediša. U gradu zavisi kako voziš,kad hoću može da troši 6 al kad "mu ga dajem" može i 7L. Održavanje nije preskupo i dosta je izdržljiva mašina. Sa 250 nemam iskustva. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja