Jump to content

Moto Zajednica

Traži se: KTM 640 LC4 Adventure

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

@Palja jooooj mene ce zena da utepa ove godine. Stariji mali se uci na nosu a mali u pelenama. Ma idemk da vozimo dok spavaju dogovaramo se obavezno al vidim ja da ce ti sad da povecas tockove ali praticu te ja na bumbaru

Cek bre, ciji je sad ovaj? MaRRe nijr valjda tvoj, zar ti ne vozis vfr-a? Secam se kad smo isli na Taru sa Arakisom

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CRF300L
1 hour ago, knez.mladja said:

@Palja jooooj mene ce zena da utepa ove godine. Stariji mali se uci na nosu a mali u pelenama. Ma idemk da vozimo dok spavaju emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png dogovaramo se obavezno al vidim ja da ce ti sad da povecas tockove ali praticu te ja na bumbaru emoji16.png

Cek bre, ciji je sad ovaj? MaRRe nijr valjda tvoj, zar ti ne vozis vfr-a? Secam se kad smo isli na Taru sa Arakisom emoji3.png

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 

Službeni put je u pitanju, mora motorima, tako reko šef! :jee3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure
Pre 4 sati, MaRRe je napisao:

The Beaste3b8cdf9300856de8a8a49fc58daa793.jpg

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

Jos uvek dobro izgleda.

Pre 5-6 godina je bio moj i samo lepe uspomene me vezu za njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Rizikujem da me pogresno shvatis,  

3fa434068afe-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki dr 650 se...

Po meni je ovo bolji motor od 640. Ovaj SE model je bez greske  a ovaj ima i acerbis rezervoar od 24l. Prastaj

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CRF300L
42 minutes ago, JankoR said:

Rizikujem da me pogresno shvatis,  

3fa434068afe-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki dr 650 se...

Po meni je ovo bolji motor od 640. Ovaj SE model je bez greske  a ovaj ima i acerbis rezervoar od 24l. Prastaj

 

Taman posla prijatelju, vrlo dobronameran  savet. :aha:
Videh da je kolega okačio skoro i neverovatno je šta je sve na njemu, stvarno je spreman za Mongoliju...

Baci pogled na ovog cara: 

https://www.instagram.com/tacbike/?hl=en

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CRF300L
Just now, knez.mladja said:

Mada iako bi onda podsecao na lc4 Adv ne znam da li bi mogao da se registruju kod nasih stucnjaka

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 

Problem će biti, kažu, iduća godina... Tad će da bude jebada i nosač kofera a ne neka radikalnija promena na mašini. Stvarno ne znam koliko je sve to tačno, pitao sam u jednom tehničkom. Sto posto će biti varijanta može sve kad se tutne kinta... :rat1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR-7s

I onda svaki put skidaj sve sto si stavio. Pa svatus da si pokoji sraf pretegao pa muka pa nerviranje. Carevi su svaki im cast

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
Pre 1 sat, JankoR je napisao:

Rizikujem da me pogresno shvatis,  

3fa434068afe-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki dr 650 se...

Po meni je ovo bolji motor od 640. Ovaj SE model je bez greske  a ovaj ima i acerbis rezervoar od 24l. Prastaj

 

Cena - sitnica :lol:

Sreća ima GS-a pa mu se ne žuri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Suzuki dr650se je vrlo rijedak motor kod nas i u Eu, vrlo je cijenjen i kad dodas ovu opremu sto je sve stavio na njega to je to. Jel puno i ja mislim da jeste ali je napisao da cijena nije fix. Sa svim ovim sto je nabrojao po meni je bolji izbor od ktm640.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

@Palja Izvini ali mi ti iSPAMovasmo oglas :neznam:

 

Pre 13 sati, knez.mladja je napisao:

Cek bre, ciji je sad ovaj? MaRRe nijr valjda tvoj, zar ti ne vozis vfr-a? Secam se kad smo isli na Taru sa Arakisom emoji3.png
 

 

Da. Moj primerak :ktm:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CRF300L
2 hours ago, JankoR said:

Suzuki dr650se je vrlo rijedak motor kod nas i u Eu, vrlo je cijenjen i kad dodas ovu opremu sto je sve stavio na njega to je to. Jel puno i ja mislim da jeste ali je napisao da cijena nije fix. Sa svim ovim sto je nabrojao po meni je bolji izbor od ktm640.

Jeste, činjenica da su mahom starije mašine kod nas prisutne. Bez greške zaista dobar izbor. Mentalitet kod nas je takav da ljudi neće shvatiti šta to vešanje i opruge sa tim rezervoarom i dodacima znače i koliko je to vrhunska mašina... 

E sad, ja sam imao ideju da dotežem ovu 'kozu' dodacima i slično, da se malo igram oko toga pa ćemo videti kako sve dalje bude teklo. Izveštavaću.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 552 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac
On 4/10/2019 at 1:56 PM, Palja said:

Takođe sjajan, sa daleko više standardno japanske dosadne pouzdanosti. Udobniji je i daleko podnošljiviji za asfalt, i dvoje zapravo može da se vozi na duže, ne znam da li si pratio lika i curu Around Gaia koji su obrnuli svet na njemu?


Međutim, cenim da se više neće serijski praviti ništa slično kao ova koza. Čak su i XTZ batalili, sada je zamena T7 i KTM ima svoj 790 Adventure. 690 enduro R kao Severianov je sjajan, ali bi podrazumevao još ulaganja da bi izvukao ono što ovaj ima po difoltu.

Mi ovde zbog emisionih standarda nemamo lufta ni da kupimo XR650, DR650 i KLR650 koji se i dalje uredno prodaju u ostatku sveta i koje možeš da riljaš jedno 400.000 bez da se znojiš šta će da im vrisne. 

E sad kako se tu uklapa želja za 640icom? Prvo serijski je pravljen da pegla makadam i neravnine, i mislim da je najbogatiji Dual Sport trenutno. WP opruge, golem rezervoar (al' baš - 28l). Čuvene mane, klaparanje, vibracije, neudobnost, frajlauf... Ipak kod nas su ljudi antiprotivni kad god nešto zahteva da se održava, a svaki motor traži održavanje, pa tako i ova divokoza može da traje i služi kad se vodiš ovim principima. :) I na kraju, radi me majka mu stara... 

Ček, ček...šta ti ovo znači, zar uvoz motocikala nije slobodan za sva godišta i standarde?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CRF300L
Just now, Mc SREMac said:

Ček, ček...šta ti ovo znači, zar uvoz motocikala nije slobodan za sva godišta i standarde?

Ako pogledaš Euro Sumar i njihovu trenutnu ponudu, nema novog DR-a, čak ni DR-Z-a 400. Zvao i proverio, nisu više u ponudi zbog emisionih standarda. Takođe ni Honda ne nudi XR a ako okreneš na sajtove Australijskih, Američkih i Azijskih dilera - tamo se uredno prodaju i dalje. Kod uvoza ne znam za ograničenja iskreno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 552 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac
4 minutes ago, Palja said:

Ako pogledaš Euro Sumar i njihovu trenutnu ponudu, nema novog DR-a, čak ni DR-Z-a 400. Zvao i proverio, nisu više u ponudi zbog emisionih standarda. Takođe ni Honda ne nudi XR a ako okreneš na sajtove Australijskih, Američkih i Azijskih dilera - tamo se uredno prodaju i dalje. Kod uvoza ne znam za ograničenja iskreno.

Aha..ok, mislio sam da su nešto menjali i po pitanju uvoza polovnih motora!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CRF300L
3 minutes ago, Mc SREMac said:

Aha..ok, mislio sam da su nešto menjali i po pitanju uvoza polovnih motora!

Znači li to da onda ti možeš da uvezeš mašinu koja nije u standardu? Tipa rešiš iz Amerike da potegneš nekog novijeg jednocilindraša DR-a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ne zato sto za "amerikance" ne mozes da dobijes COC, koji je potreban za registraciju. Mozes da uvezes, ali ne i da registrujes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CRF300L
36 minutes ago, doktor said:

Ne zato sto za "amerikance" ne mozes da dobijes COC, koji je potreban za registraciju. Mozes da uvezes, ali ne i da registrujes.

E pa to, pretpostavio sam da postoje neke prepreke. Hvala za info.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja