Jump to content

Moto Zajednica

registracija APN-a

Recommended Posts

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

pozdrav, dali neko zna gde u NS-u  moze da se registruje APN 1983godiste a da ne smeta sto ima ; niklovan rezervoar, duplo sediste, niklovane amortizere, zadnje fuzastere, partreger, e to su mi u AMS sve trazili da skinem i stavim sve ono sto je bilo na njemo 1983g kad je proizveden. kao da je do sada bio u zamrzivacu , a ne vozen. Jos nisam shvatio ko je lud, a ko koga zajebava. Da  napomenem  da sam bio na nekoliko mesta i da su mi rekli da jos nisu dobili uputstvo za tehnicki preglled tomosovih motora sa trajnim tablicama.

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 28 minuta, Dane Deda je napisao:

niklovan rezervoar, duplo sediste, niklovane amortizere, zadnje fuzastere, partreger,

A ovo je sve od nekog HD, nije Tomos-ovo? :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Ma kakvog HD sve je od APN 4 a moj je APN6, izvadio covek sliku motora APN 6 iz 1983 i kaze, evo kako treba da izgleda za tehnicki pregled, kao da je 83ca juce bila.. i sve ovo ispada; znam ja nas, jebo ti nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Deda, traži napismeno zbog čega te odbijaju, a onda tužba. Jel tehnički komisija za oldtajmere ili kontroliše ispravnost vozila?

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • stranac, 137 postova
  • Lokacija: MKD
  • Motocikl: pa, Magna... VF750C peugeot jet-force 50

Bataljuj bre rodjace tog apenca,ce ti dodje glave;)

Ako ne prodjes tehnicki doteraj ga kod mene da ga turimo na bugarske table,bog da te vidi.

Znaci kako ovi nasi/vasi umeju da zamrse, kamen za kupus bi pokvarili. >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Evo danas sam se resio APN-a idem da ga zapalim jer ne mogu da registrujem, jer nije upisan u neki papir (samo su upisani tomosi proizvedeni posle 1990g) a pre sat me poicajac zaustavio, napisao kaznu 6000d i uzeo mi tablicu i dao potvrdu da obrisem dupe sa njom.

Bio sam u policiji , pricao sa komandirom (korektan covek , svaka mu cast) i objasnio da je takav zakon.  Znaci bele trajne tabice su proslost, a apenci za muzej.

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125
56 minutes ago, Dane Deda said:

Evo danas sam se resio APN-a idem da ga zapalim jer ne mogu da registrujem, jer nije upisan u neki papir (samo su upisani tomosi proizvedeni posle 1990g) a pre sat me poicajac zaustavio, napisao kaznu 6000d i uzeo mi tablicu i dao potvrdu da obrisem dupe sa njom.

Bio sam u policiji , pricao sa komandirom (korektan covek , svaka mu cast) i objasnio da je takav zakon.  Znaci bele trajne tabice su proslost, a apenci za muzej.

Definitivno se jos ne zna situacija oko belih tablica, negde prolaze a negde ne....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja sam mog apena zaustavio na pola sklapanja. Ostalo mi još par delova da kompletiram, ali zbog registracije sam dig'o ruke od njega. Pogotovo što je moj totalni frankenstajn -  ram apn4, vile i točkovi e90, amortizeri bt, sedište 15,mašina nabudzena sa karburatorom sa strane ... 

Po svemu sudeći sve ću to rasprodati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 12 sati, stari roker je napisao:

Ja sam mog apena zaustavio na pola sklapanja. Ostalo mi još par delova da kompletiram, ali zbog registracije sam dig'o ruke od njega. Pogotovo što je moj totalni frankenstajn -  ram apn4, vile i točkovi e90, amortizeri bt, sedište 15,mašina nabudzena sa karburatorom sa strane ... 

Po svemu sudeći sve ću to rasprodati...

Isti problem  kao moj! 

 

Kačio sam sliku već 10000 puta, ali evo još jednom! Glupo je reći da sam uložio cca 800e :( 

 

DSC04323.thumb.JPG.780b51e7324002747d26bc1256fe6ba1.JPG

 

Jedine šanse su mi da ga resgistrujem kao T15SL ako ubacim onaj deo u sredini i drugačiji rezervoar!

Promenio član Jovan Ristic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 4 minuta, bdada je napisao:

@Jovan Ristic cek, ti sve vreme vozis cetvorku a potpisujes je sa T15SL? :jee:

A kad napišem da vozim četvorku, kažu jeste, ali je mašina od T15SL  :D 

 

Vrzino kolo. Nažalost ovaj primerak najverovatnije odlazi jer na njegovo mesto konačno dolazi nešto veće :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 2 minuta, bdada je napisao:

To "odlazi" nadam se da znaci u garazu ne u druge ruke.

Nadam se u sobu, a ako uspem da ga registrujem onda možda i na oglase :( 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Juce sretnem cicu u Zmajevu, vozi apeenca, kazem nemoj kaznicete i skinuce ti tabicu, a on ce, a kako cu na njivu, rekoh mu, vozom druze, kako vozom odgovara on. pa zar nisi cuo da se gradi brza pruga  NS-Budimpesta, a planira se stanica pored svake njive. Pogleda me covek (ko zna sta je pomislio o meni, a mozda sam tako i izgledao) dade gas i ode u onom prepoznatljivom  zavesom dima tomosovih motora. Zaboravih mu reci, e moj cica, znam ja nas, jebo ti nas, i da je to tako sve dok se ne preselimo na onaj svet. ili je tamo jos gore, ko zna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Pa ne mogu celu srbiju da kazne, mnogo ima tih APN po selima.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Пробаћу сада да креснем дединог АПН6, први пут од 1999.

А и тада сам га ја гаражирао (убацио у прашњаву гаражу, поред дрва), баш ме интересује хоћу ли за цео дан (немам више времена) да га намолим да ради

 

Ах, да, има беле таблице и нема намеру да их мења

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Jel imaš neki ozbiljan auspuh za tog apenca? I da se ugledas na kolegu Ristića i ofarbas lepo u crveno :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Ништа не фарбам, само могу оригинални резервоар да ставим, све остало се само поправља, без мењања.
Чак, ако се испостави да стварно никада нису мењане гуме (на њему су Сава, на предњој уопште не пише ДОТ, на задњој нешто чудно), остављам и њих
bc6f3622ac56232c6361e1f986804c0c.jpgfbdbdd2786902b354376fefb83caecf7.jpg488a4d280f7acecb29e5c8c5b0aea104.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Gume mozes da skines i da sacuvas na zidu okačene.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja