Jump to content

Moto Zajednica

Sedišta Boban-šta se dešava?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660,xjr 1200

Zakazao sam presvlačenje sedišta kod njih jer im je velika gužva i prave listu čekanja.Rekoše javiće se za 20 dana.Ja zovem posle 30 dana i pitam šta je, što se ne javljaju?Rekoše da,da gužva je evo stavljamo te prvog na spisak.Prošlo je više od 50 dana i ne javljaju se.Dali neko zna šta se dešava,jel nešto drugo u pitanju a ne gužva?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

I kod Stiva se ceka isto sada dugo. Medjutim, otvorilo se novo resenje - Lowland sedista iz Zrenjanina. Svemirski je brz lik naspram ovih drugih. Kvalitetan rad , touring i sva druga sedista po zelji meri I ukusu moze i vez i slicno. Cena je oko 80 evra. 

 

Danas sam video sediste na mom bivsem motoru sto je uradjeno, odlican rad. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
17 hours ago, djo said:

Zakazao sam presvlačenje sedišta kod njih jer im je velika gužva i prave listu čekanja.Rekoše javiće se za 20 dana.Ja zovem posle 30 dana i pitam šta je, što se ne javljaju?Rekoše da,da gužva je evo stavljamo te prvog na spisak.Prošlo je više od 50 dana i ne javljaju se.Dali neko zna šta se dešava,jel nešto drugo u pitanju a ne gužva?

guzva, guzva, al austrijanci i nemci, a oni masno placaju pa imaju prvenstvo... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

U KV imaju dva top majstora za sedista, jedan mator drugi mladji lik.

Ovaj matori samo gundja ali zavrsi. Ovaj mladji laze ko pas za termin ali ko je uporan zavrsi mu u nekom doglednom roku.

Sad ostaje samo biranje izmedju dva zla koje manje :)

 

  • Haha 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Drugar otisao do Bobana na vrata. Odneo sediste, izvukao kes, popio kaficu i sokic, i vratio se kuci srecan, i bez kesa. I sve u istom danu. ZIVEO KES!!!

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
On 4/4/2019 at 4:06 PM, djo said:

Zakazao sam presvlačenje sedišta kod njih jer im je velika gužva i prave listu čekanja.Rekoše javiće se za 20 dana.Ja zovem posle 30 dana i pitam šta je, što se ne javljaju?Rekoše da,da gužva je evo stavljamo te prvog na spisak.Prošlo je više od 50 dana i ne javljaju se.Dali neko zna šta se dešava,jel nešto drugo u pitanju a ne gužva?

Imali su neke strance, prioritet (u ) jbg... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja