Jump to content

Moto Zajednica

Honda NC750S

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Republika Srpska
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

Gledam teme po forumu ali nigdje nema ovo naked motora, Honde NC750S. Doduse, jeste noviji motor, tj, relativno skoro se pojavio, ali ne mogu vjerovati da ga niko nema ili nije probao i samim tim, otvorio temu.

 

Odavno sam bacio oko na njega, i nekih testova sto sam procitao/odgledao, sve je prilicno pozitivno. Na sajmu u BG ove godine je bila X verzija, koja ima dosta slicnosti sa S u smislu konstrukcije, pa sam bar otprilike stekao kakav je osjecaj sjediti na njemu. Onako, na prvu, sjediste potvrdo a polozaj dosta rasirenih nogu, zbog onog prostora za kacigu. Naravno, zavrsna obrada je na visokom nivou.

Zasto spominjem polozaj na motoru. Zato sto sam sjedio i na CFMOTO 650MT koji mi je, na prvu, djelovao daleeeeeeeko udobnije. I sa, naravno, "kineskom" zavrsnom obradom na pojedinim mjestima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750S, Husqvarna 610 SM, Yamaha RD 250

Uzeo sam S verziju pre neke dve nedelje, prezadovoljan sam. Vozio sam jesenas X od drugara neke dve nedelje i odlucio se za S verziju. Lepsi mi je, prakticniji, i nesto jeftiniji. Cini mi se nesto tvrdji nego X verzija, ali moguce da je do toga sto jos nisam podesio zadnji amortizer prema sebi.

Moj je sa DCT-om i odusevljen sam, nevera koliko mi prija. Vozim svaki dan po gradu do posla, vikendom se vozim za sada krace ture oko grada, i za sve mi je odlican. DCT za gradsku voznju dusu dao.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja