Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko izbora

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav Drustvo, novi sam na forumu, ali ne i u moto svetu pa sam hteo da vas zamolim za pomoc oko izbora izmedju dva motora, dve potpuno razlicite klase i dve potpuno razlicite koncepcije. Ali to su dva motora koja mi se svidjaju pa bi trebao da odlucim sta kupiti za sezonu. Poslednji motor koji sam imao je Honda NC 750 X koji je lepo sluzio, koji je prodat i sada trba nesto drugo za sezonu.

 

 

1. Honda Africa twin nova sa 0km i automatik menjacom. Logican naslednik ovog sto sam vozio. Vozi se kao biciklo snage ima dovoljno i lep je iskorak u odnosu na Hondu NC750x.

2. https://www.polovniautomobili.com/motor ... na-fat-bob , 2014 godiste 32k km. Probao sam i njega i lepo se i lako vozi 1700 kubika dosta elastican pa ne zahteva mnogo saltanja, sav je tvrd i gvozden, ali brutalno udoban. Pali alarme gde god prodjes od jacine zvuka.

 

Africa drzi cenu kao nenormalna i lako se prodaje. Harley je u oglasima vec neko vreme znaci prodaja ide malo teze. Ja bi to vozao po gradu i ponekad neka tura NS- BG ili po okolini, nemam ambicije za dugim turama za sada.

 

Onda mi pada na pamet da sad kupim Afiku a da kasnije kupim neki jeftiniji harley.

 

 

 

https://www.polovniautomobili.com/motor ... dson-v-rod

 

Svaka pomoc je dobrodosla.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Novi Sad
Ja mogu da ti pomognem tako sto cu ti pridrzati kes dok ti kupujes. Necu daleko, samo tetki da odnesem lek... 
Da mi olaksas izbor

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Afrikica definitivno ima plus kod mene, ne bih se mnogo dvoumio. Ali sam subjektivan, ne slušaj me :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250

Brate tebi za vozikanje kroz grad i poneku turu od 80-100km treba neki skuter od 400-600 kubika. Ova dva motora ce samo da se guse i propadaju.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

U tom slučaju glasam za Harley. Afrika je ipak za drugačije namene. 

A istog dana kad si postavio ovaj topic oba H-D su nestala sa oglasnika. Znači ipak se prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja