Jump to content

Moto Zajednica

Jadranska magistrala

Recommended Posts

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
Pre 2 sati, cikmir je napisao:

Planiram uskoro obici hrvatsku italiju i sloveniju pa me interesuje dje kupiti karticu za mobilni sa internetom za mjesec dana 

koja je kompanija najbolja

hvala

 mislim da je mala je razlika gdje god da kupiš jer cijene su start paketa  la i la a pozivi, razgovori, sms poruke i gige su izjednacene po principu za unutar EU.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: r1200gs

Vozio sam Jadransku za vikend. Ovo mi je, rekao bih, četvrti put, ali najbolji. Temperatura oko 18-20 C i što je najvažnije, bez gužve. Prvu noć sam prenoćio na Krku koji me je prijatno iznenadio. Samo mesto, stari grad, uređenost. Drugi dan, svima poznata deonica do Zadra, pa sam svratio do Paga, već kada ima most. Putevi su ok, ali je samo ostrvo poput pustare. Okrećem se na pola ostrva i krećem ka Plitvicama preko Srba. E, ta cela deonica je za preporuku.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Sutra polazak za Pulu, a u nedelju povratak jadranskom do Kotora.
Ima li neko predlog za smeštaj, negde oko polovine puta.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700

Evo da i ja  kažem riječ -dvi...

Magistrala je odlična cesta kao što  ste  već spomenuli ima dosta kamera al domišljati su se već sjetili kako da riješe problem(skinu tablicu,"slučajno "se zaprlja tablica sa blatom....

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Pozdrav kolege

 

Pre svega, @nemo hvala na otvaranju ove teme!

 

Plan je sledeci, 29og juna ujutru pocinje voznja, nas trojica.

 

BG > Herceg novi (nocenje) > Split (nocenje) > BG

 

Razmatramo da dodamo jos da od splita odemo do Zadra, pa sam hteo da vidim jel ima neko savet vezano za taj deo Hrvatske, ne zelim da idem tamo ako cu imati probleme :)

 

i da, ako neko zeli da se prikljuci, pisite u PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Pozdrav kolege

 

Pre svega, [mention=5459]nemo[/mention] hvala na otvaranju ove teme!

 

Plan je sledeci, 29og juna ujutru pocinje voznja, nas trojica.

 

BG > Herceg novi (nocenje) > Split (nocenje) > BG

 

Razmatramo da dodamo jos da od splita odemo do Zadra, pa sam hteo da vidim jel ima neko savet vezano za taj deo Hrvatske, ne zelim da idem tamo ako cu imati probleme

 

i da, ako neko zeli da se prikljuci, pisite u PP

 

Nitko tko se ponaša normalno nema problema nigdi, pa tako ni Srbin na putu kroz Hrvatsku.

 

 

 

Vozim motor, nisam bajker.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda rd 04, Vespa px 200e
Pre 5 sati, Woo3 je napisao:

Kao sto kolega @bmwgs kaze, najbolji deo ceste ti je Senj-Karlobag, nemoj to da propustis ;)

Ovo gore napisano potvrđujem i ja. 

 

Prošle nedelje sam odvozio celu magistralu od Dubrovnika do Pule i Medulina i nigde nikakav problem nije bio ni na putu ni u restoranima ni prodavnicama. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

A zasto bi bio problem,ne razumem zasto uopste tovarite temu sa tim stvarima. Ko hoce ide,ko se boji vozi se po svojoj zemlji,i to bez da se kurci i svadja u saobracaju,inace ce padne tepanje na nekom semaforu.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda rd 04, Vespa px 200e

Za normalne nema nigde problema ko ih ne traži  a na one druge može se naleteti svuda kako tamo tako i u svojoj zemlji. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Ljudi, spustite loptu, decko je iskreno pitao da li ce imati problema i da li neko zna da ga uputi koja mesta da izostavi u obilasku, nikoga ne vredja niti karakterise. Verujem i da su pojedini Srbi na*ebali u HR, kao sto su i neki Hrvati na*ebali u SRB, tako da se nemojte zariti i paliti.

 

Sestra od tetke i zet vec godinama idu sa decom kolima na more u HR, odusevljeni su svime i ne menjaju. Nikada ruzno iskustvo nisu imali.

 

S druge strane, koleginica je pre 2 nedelje bila u obilasku Trebinja, imali su turu do Dubrovnika i tu ju je izvredjao sin nekog kafedzije iz cista mira, kada je cuo naglasak.

 

Ja sa srb tablicama u lijepu njihovu ne bih isao, ali to je moj izbor (mozda i pogresan). Ubrzo ce mi motor biti na nemackim, i prvo sto cu da odradim je jadranska magistrala.

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
3 hours ago, zemunac72 said:

A zasto bi bio problem,ne razumem zasto uopste tovarite temu sa tim stvarima. Ko hoce ide,ko se boji vozi se po svojoj zemlji,i to bez da se kurci i svadja u saobracaju,inace ce padne tepanje na nekom semaforu.

Tema je postavljena da bi se delila iskustva. Ja sam pitao da li su drugi imali losa iskustva. Svasta sam cuo, bolje da pitam. Hvala svima na odgovorima. Nek vas gume dobro drze!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
1 hour ago, milomir22 said:

Ljudi, spustite loptu, decko je iskreno pitao da li ce imati problema i da li neko zna da ga uputi koja mesta da izostavi u obilasku, nikoga ne vredja niti karakterise. Verujem i da su pojedini Srbi na*ebali u HR, kao sto su i neki Hrvati na*ebali u SRB, tako da se nemojte zariti i paliti.

 

Sestra od tetke i zet vec godinama idu sa decom kolima na more u HR, odusevljeni su svime i ne menjaju. Nikada ruzno iskustvo nisu imali.

 

S druge strane, koleginica je pre 2 nedelje bila u obilasku Trebinja, imali su turu do Dubrovnika i tu ju je izvredjao sin nekog kafedzije iz cista mira, kada je cuo naglasak.

 

Ja sa srb tablicama u lijepu njihovu ne bih isao, ali to je moj izbor (mozda i pogresan). Ubrzo ce mi motor biti na nemackim, i prvo sto cu da odradim je jadranska magistrala.

 

 

Tako je. Imam pravo da pitam za savet, sa obzirom da prvi put idem na tu stranu. A kolega sa posla, koji zivi na Krk-u mi je rekao: "samo smestaj sa garazom da nadjes, da ne ostanes bez guma!"

 

Tako da je moje pitanje, iz moje tacke gledista, skroz opravdano

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 hours ago, mile fazer said:

u ocijenama posta postoji hvala, haha, zbunjen, tužan, podržavam a mislim da bi trebalo uveti i kategoriju kreten.

Evo, na ovakav tip problema mislim. Ja pitam za savete i predloge, covek kaze da treba da se uvede opcija kreten.

 

Mada, od tebe se to i ocekuje...Screenshot_20190605_215620.thumb.jpg.5432b2e2a2bfe3120b5c896e29897bf0.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8239 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
Pre 2 sati, mile fazer je napisao:

u ocijenama posta postoji hvala, haha, zbunjen, tužan, podržavam a mislim da bi trebalo uveti i kategoriju kreten.

Cemu ovo Mile? 

Izmeni, nije lepo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja