Jump to content

Moto Zajednica

kupovina novog quada

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Savet sa moje strane... koji ti ne treba :D... bi bio da napraviš malo trezveniji izbor... a to je japanska mašina (recimo Yamaha).  Mislim da za taj budžet dobacuješ do recimo nekog 450ccm (možda i više) ,  koji bi morao naravno da bude 4x4 i sa blokadom diferencijala. 

Kod sve te kinezarije pouzdanost je još uvek upitna,  iako su mora se priznati,  ozbiljno napredovali. 

Japance redovno servisiraș i voziš...ovo drugo zna da bude ok 3 puta i četvrti...ostane u bari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Istina.

To je u stvari ista grupacija. Negde je poznatije kao Bombardier...a ta je firma pa ovde poznatija kao SeaDoo.

Uglavnom.

Kao i za mnoge druge...pa hajde reći ću ozbiljnije stvari...a vi me demantujte...garancija, servis...katastrofa.

Kvare se i japanci, naravno...ali verujem da je svima poznato da je japanski proizvod, naročito u auto- moto svetu poznat kao kvalitetan i iznad svega pouzdan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Zahvaljujem na persiranju, ali to zaista nije potrebno.

Ja stvarno nemam razlog da reklamiram bilo koga. Sa japanskim kvadovima sam imao kontakta i njihove proizvode smatram izuzetno kvalitetnim

Na izbor...pa bilo čega ovde, kad nas na Balkanu, utiče ne samo realni kvalitet, već i sve ostalo što ide uz to...a to mu dodje, kvalitet (ili ne) postprodajne usluge, dostupnost rez. delova...pa i lično znanje i poznanstva.

Ako u svetu "lokalnih" kvadista vlada uverenje i što je važnije iskustvo ( zbog svega rečenog) da je neki BRP proizvod validan...onda je to, to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

Onaj stels gepard sam imao priliku da vozim nekih pola sata i putem i po njivama... Nov, novcijat, donet za reklamne voznje. Iskustvo sa kvadovima pre toga je par krugova sa kinezom od 250ccm i to ulicom!

Utisak sa ovim stelsom je bilo woooww! Cudo polece po oranju! 

I bio sam odusevljen sve dok nisam posle presao na nekog outlandera, sad ne znam koji tacno, imao je manju kubikazu al dosta skuplji, 13k eura, tako nesto...

Ne znam kako da objasnim, al delovao mi je mnooogo kvalitetnije i udobnije. Kao da sam iz Lade sa motorom od Kajena seo u novu Tojotu lendkruzer! 

Na kraju se i prodao jedan primerak i to Stels! Ljudi (lik sa klincem) bili odusevljeni brzinom i velicinom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja