Jump to content

Moto Zajednica

POZDRAVVV

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav svima ljudi. 
Imao bih jedno brzinsko pitanje. Do sada sam vozio skuter pa bih sada da kupim neki malo ozbiljniji motor. razmisljao sam izmedju Suzuki gs 500 F 2004 godiste
Suzuki Katana gsx600f 1998 godiste.. sad gledao sam po internetu i nasao sam ta dva modela sa slicnim cenama. Pa ako mi neko moze reci nesto vise o tim  modelia i vasu preporuku koji je od ta dva bolji i koji bi mi preporucili da uzmem. to su do 35kw jer imam samo A2 kategoriju.Hvala u napred. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4385 postova
3 minutes ago, CONE3001 said:

Pozdrav svima ljudi. 
Imao bih jedno brzinsko pitanje. Do sada sam vozio skuter pa bih sada da kupim neki malo ozbiljniji motor. razmisljao sam izmedju Suzuki gs 500 F 2004 godiste
Suzuki Katana gsx600f 1998 godiste.. sad gledao sam po internetu i nasao sam ta dva modela sa slicnim cenama. Pa ako mi neko moze reci nesto vise o tim  modelia i vasu preporuku koji je od ta dva bolji i koji bi mi preporucili da uzmem. to su do 35kw jer imam samo A2 kategoriju.Hvala u napred. 

katana nije A2, osim ako taj lik nema upisano A2 u saobracajnoj.
 

Evo ti nesto o ovim motorima.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Evo o ovim motorima se tacnije radi ne bih da misle ljudi da je reklama ili bilo sta jer ne znam kakva je politika ovog foruma...

 

1b533c6c1772-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Katana gsx600f gsxf A2, 1998. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 62000 km, Novi Sad. Cena 2.000 € - Motori - Polovni Automobili

 

8b6433d31597-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GSX600F A2, 1998. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 45000 km, Kula. Cena 1.600 € - Motori - Polovni Automobili

 

74880482_5c8bda559de436-29452086P2160010
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

motor 2004 god. u odlicnom stanju nov lanac i lancanici ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7062 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ovaj GS 500 ovde je neka budzevina, menjane su mu komplet plastike, budzen da izgleda kao GSXR, ja bi to preskocio jer posle mozes imati problema na tehnickom pregledu, po novom zakonu su prilicno poostrili zahteve, pa moze da se desi da ne mozes registrovati i eto belaja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja