Jump to content

Moto Zajednica

Kaciga AGV Pista GP R

Recommended Posts

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1
On 8.4.2019. at 0:37, SHOKLA je napisao:

Pretezno sa imenom i reklamom.

Ne znam bas da li je to tako...kao kada bi rekao da je Audi A4  isto sto i Dacia Logan...sustinski,ima sve sertifikate,vrsi istu funkciju i jeftinija je od Audija zbog imena i reklame?

Druga je stvar sto nemamo svi mogucnosti da vozimo A4,ali razlika izmedju AGV piste,Shoei X Spirit ... i MT,HJC ili LS2 od 100eur je ogromna u svakom pogledu,pre svega sigurnosnom,pa onda i estetskom i kvalitativnom u smislu trajnosti kopci,mehanizma za vizir,habanja unutrasnjosti,udobnosti,zvucnom izolacijom...

Pista je vrhunska kaciga i ko god je kupi,sigurno se nece pokajati,a ako do sada nije koristio kacige iz ove klase,shvatice i zasto kosta toliko i nikada se nece vratiti na nesto jeftinije :) 

Odreci ce se neke voznje,estetike na motoru ili slicnih stvari da i sledeci put kupi makar slicnu.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Pa da, lepo si rekao. Gledam nema je nigde ispod 1200 evra, a bila je cak 1500 evra, moj drug je daje za 600 :) tako da je povoljno, samo je za nas skupo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Pa sad izvinte sto se i ja mesam, kazu moji da sam malo.....  XS, S, M,L,XL,XXL su velicine. Gde se kupuju te MaloS i MaloL? Mozda mi bas te pasuju?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

    Sada vidim, za te medjubrojeve, to nisam znao. Kada probam uvek zgrabim prvo XL i obicno odmah pasuje. Vidim i po AGV uporednoj tabeli, na moju saksiju opet bi mi pripasovalo XL. Bar po santimetru.

    Kolegi srecna prodaja, neko ce vec dobiti premiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova
Pre 4 sati, marshall je napisao:

Pa sad izvinte sto se i ja mesam, kazu moji da sam malo.....  XS, S, M,L,XL,XXL su velicine. Gde se kupuju te MaloS i MaloL? Mozda mi bas te pasuju?!

Malo vise ti je stalo da ispadnes mudar inace bi prvo proverio velicine.

 

Znam sta sam napisao i znam zasto. Vrhunske trkacke kacige se kupuju na knap sto bi babe rekle. Nema da bude komotno jer ne sme da mrda ni malo. Ne nosis je na glavi 6 sati voznje nego 20-45 min jer joj je to namena. AGV Pista je najekstremniji primer race kacige od svih. Ali nema veze sigurno ti znas bolje

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ja evo sad opet gledao, cena je 1000 evra ako je narucis preko sajta AGV. Ja nemam nista od ove prodaje, a i vise gledam da nesto poklonim ako mi ne treba nego da prodam, al nema ni veze. Ako neko bude hteo za 600 evra da je kupi, nek se javi :)

 

5fd069dc-c5a9-42f9-bce8-5ed3fde286fe.jpg
WWW.AGV.COM

AGV PISTA GP R E2205 motorcycle helmet. The evolution of the...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

 

 

 

 

 

WWW.FC-MOTO.DE

AGV Pista GP R Carbon Integralhelm - günstig bestellen bei FC-Moto ✓ top...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Nista, posto kolega ima povoljnije kacige mislim da je najbolje da otkazem oglas. Mislim da ko me ovde zna, shvata da ja ovo nisam stavio da bih zaradio, vec da bih pomogao drugu da proda kacigu. Svako dobro i srecna trgovina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

I da, ovi linkovi koje si zakacio su za AGV Pista GP, a ova kaciga koju moj drug prodaje je AGV Pista GP R, ima raslike i to dosta :)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja