Jump to content

Moto Zajednica

Kaciga AGV Pista GP R

Recommended Posts

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Na prodaju kaciga iz naslova, prodaje moj drug koji zivi u Svajcarskoj. Kaciga je kod mene i moze se pogledati svaki dan u Beogradu po dogovoru.

 

Kaciga je nova, velicina je XL.

 

Cena je 650 evra fiksna i ja mislim vrlo povoljna

 

5fd069dc-c5a9-42f9-bce8-5ed3fde286fe.jpg
WWW.AGV.COM

AGV PISTA GP R E2205 motorcycle helmet. The evolution of the...

 

IMG_20190329_180949.jpg

IMG_20190329_180945.jpg

IMG_20190329_181008.jpg

IMG_20190329_180956.jpg

IMG_20190329_181052.jpg

IMG_20190329_181046.jpg

IMG_20190329_180812.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Ja još gledam za sebe neku kacigu (mada sam je već poručio iz MRG-a), reko, vidi kolega Markone88 prodaje neku, udjem u oglas i kada sam pročitao cenu, umalo mi telefon nije iz ruke ispao... Svaka čast za kacigu i sve, ali dati 1200 evra (cena sa linka) za neku kacigu...:ups:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4302 postova
2 hours ago, ThePainkiller said:

Ja još gledam za sebe neku kacigu (mada sam je već poručio iz MRG-a), reko, vidi kolega Markone88 prodaje neku, udjem u oglas i kada sam pročitao cenu, umalo mi telefon nije iz ruke ispao... Svaka čast za kacigu i sve, ali dati 1200 evra (cena sa linka) za neku kacigu...:ups:

Sta si porucio? Ja merkam neki MT ali ne znam koliko mi je on bolji od ove sadasnje MDS al treba mi nesto novije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 24 minuta, Motorcyclist je napisao:

Sta si porucio? Ja merkam neki MT ali ne znam koliko mi je on bolji od ove sadasnje MDS al treba mi nesto novije.

HJC CS-15

hjc_cs15opaconero_p.jpg
WWW.MOTOSTORM.IT

This value-priced motorcycle helmet allows a high level of comfort...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
On 30.3.2019. at 15:54, ThePainkiller je napisao:

HJC CS-15

hjc_cs15opaconero_p.jpg
WWW.MOTOSTORM.IT

This value-priced motorcycle helmet allows a high level of comfort...

 

Brainkiller,imate pp pa vodite razgovore koji nemaju veze sa temom(koga boli tuki za vase pleh kacige od sto evra,i gde ste ih kupili).Izuzetna kaciga,to joj je cena,ovo je extra povoljno.Neki eras ce biti prezadovoljan.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 5
  • Zbunjen 3
  • Tužan 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

E neka si se ti javio da prozboriš koju mudru reč koja IMA veze sa oglasom. Ili mozda želiš da nam kažeš kako ti imaš mogućnosti i para da kupiš ovu kacigu, a mi, jadni, nemamo ni sto evra za kacigu...?

 

Da, ova kaciga iz oglasa je sigurno odlična, ali ako je postavljač teme hteo oglas bez komentarisanja, onda ima opciju "lock"... Ne trebaš nam ti, Sashac, da nas opominješ i da mudruješ...

  • Sviđa mi se 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ljudi, stvar je vrlo prosta, ova kaciga nova kosta od 1200 do 1500 evra, zavisi gde odete da je kupite. Moj drug je prodaje za 650, i ja mislim da je povoljno. Ne treba je uporedjivati sa ovim klasicnim kacigama, jer ovo je kaciga od karbona, sa najinovativnijim resenjima.

 

Hvala vam svima na interesovanju

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Ovo je prosto i jednostavno najbolja kaciga na trzistu, istu nosi i Rossi, cena je visoka ali za ovaj model i vise nego povoljna. Da imam ove novce uzeo bih je da ne trepnem. Sa ovakvim stvarima nema razmisljanja kad je ovoliko snizenje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ja bih je uzeo za sebe, cak bih ja mogao na neke rate, ali mi ne ide uz TDM900. A i imam solidnu kacigu, Scorpion ADX-1, placena bila 40000 din, odlicna je, ali naravno, neuporediva sa ovom kacigom iz oglasa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 9 sati, Markone88 je napisao:

Ja bih je uzeo za sebe, cak bih ja mogao na neke rate, ali mi ne ide uz TDM900. A i imam solidnu kacigu, Scorpion ADX-1, placena bila 40000 din, odlicna je, ali naravno, neuporediva sa ovom kacigom iz oglasa :)

Poludeo bi sa ovom kacigom posle tvoje. Ovo je race kaciga koja je strasno bucna u odnosu na tvoju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
4 hours ago, Mladen990 said:

@Markone88 Ako imas priliku i tvoja je velicina onda uzimaj . Druga nova za ove pare se mozda nikad nece pojaviti.

Znam, sve razumem. Ali, meni bas odgovara flip up kaciga kao moja. Ali je moja kaciga teza bar duplo od ove AGV

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 4.4.2019. at 21:58, Mladen990 je napisao:

Ovo je prosto i jednostavno najbolja kaciga na trzistu, istu nosi i Rossi, cena je visoka ali za ovaj model i vise nego povoljna. Da imam ove novce uzeo bih je da ne trepnem. Sa ovakvim stvarima nema razmisljanja kad je ovoliko snizenje.

Da imam ove novce, kupio bih bejzbol palicu, i udarao bih sebe po glavi svaki put kada bi mi se javila ideja o kupovini ove kacige.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Mozes da kupis bejzbol palicu i za manje para, pa udri, nemoj da ti pada na pamet da slucajno kupis najbolju R kacigu na svetu :D

 

Da ja vozim R motore, ne bih je kacio na oglas, nego bih je okacionu nekoj temi da se pohvalim :)

  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ajd da zapljunem neku. Ako ste korusnik kacige do 300 eura, prvi put kad kupite kacigu od 500+ eura, bice ogroman problem da kupite dobru kacigu koja je 350 eura. 

Primer, imam xr1100 vec nekih 5 god, a pre dve kupio HJC rpha10 da ne akam jednu kacigu non stop. 

Serpa naspram solje. Ali serpenja. Jeste udobna, cak i tisa, ali je kvalitet neuporedivo slabiji. Cak je i laksa, zato sam je prvenstveno i kupio. Ali kad je na glavi, dzabe razlika u masi, kad je Shoei mnogo stabilniji nego HJC na 100+ kmh.  I posle pola godine je izrondjana vise nego XR1100 posle 5 god. A ko me poznaje zna koliko pazim na kacige. 

Kad sam kupovao Shoei, probao sve skupe kacige. Najpre agv, jer sam svojevremeno kupio Rossi Kinetic i nosio jedno 7 god. (imao sam cesce skuplju kacigu nego motor). Ali mi tadasnji model nije nikako legao na glavu. Kaciga se kupuje najpre po obliku glave, a onda po zeljama uz cenovni rang, onda sve dalje. 

Ni jedna nije "cuvala glavu" sem prve Premier koju sam kupio godinu pre nego sto sam kupio prvi motor. A pao sam sa automatica kad me spasila, i to sa nekih 30 km/h. 

Zakljucak nakon ovog mog k.njenja je: ako vam se svidja kaciga upola cene od nove a volite ozbiljnu kacigu, a imate pare da priustite, a pri tom pose obliku glave i motoru, ekstra prilika. Kome je kaciga bitna da je samo zadovoljava ostre standarde ali da nije skupa, ne gleda ovako nesto, kupi srednju klasu koja je i dalje OK i to je to. 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 2 minuta, Motorcyclist je napisao:

Koga zanima bezbednost, 5 zvezdica ima i za 100 evra... ko hoce nesto vise, cifra raste sa raznim dodacima, imenom itd.

Pretezno sa imenom i reklamom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
7 hours ago, Motorcyclist said:

Koga zanima bezbednost, 5 zvezdica ima i za 100 evra... ko hoce nesto vise, cifra raste sa raznim dodacima, imenom itd.

Za nas koji vozimo u normalnim uslovima, kaciga od 100 evra sa 5 zvezdica zavrsava posao (ja imam Scorpion ADX-1). Ali, mi se ne borimo sa vetrom na 330 km/h i nama nije bitna tezina kacige i njena aerodonamicnost.

Promenio član Markone88
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4302 postova
57 minutes ago, Markone88 said:

Za nas koji vozimo u normalnim uslovima, kaciga od 100 evra sa 5 zvezdica zavrsava posao (ja imam Scorpion ADX-1). Ali, mi se ne borimo sa vetrom na 330 km/h i nama nije bitna tezina kacige i njena aerodonamicnost.

Naravno. Ovo je za nekog ko cesto cepa track day itd.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Sama pomisao da se ovoliko nas ukljucilo u temu oko oglasa za kacigu govori o tome o kakvoj se kacigi radi. 

Ona vam je ko skupa kur*a, svi je mrze sto je skupa, ali je i dalje svi zele.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja