Jump to content

Moto Zajednica

Srbija - Svedska Najbolji put

Recommended Posts

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Södertälje, Sweden / Beška (Indjija) Srbija
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 ABS

Pozdrav svima koji me znaju i oni koji me ne poznaju, imam 4 dana da dodjem iz Srbije do Svedske (Stockholm) pa me interesuju vasi predlozi. 

Naime trebalo bi da se bude u Subotu vece 06. 04 u Stutgartu a krenuo bi u petak.

Mozda nesto preko Hrvatske pa Slovenija pa Austrija. Sta da se obidje, pogleda svrati.. 

Isao sam vec Stutgart Stockholm preko Rostocka i Malmöa pa bi probao nedelju i ponedeljak da izvozam preko zapadne Nemacke, Danske ukoliko je moguce..  

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Södertälje, Sweden / Beška (Indjija) Srbija
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 ABS

Da, avionom iz Svedske za Srbiju, ali motorom se vracam nazad, krecem u petak iz Srbije, a do utorka bi trebalo da sam na poslu.. Posto je ovo forum o motorima, pretpostavio sam da ne moram da pisem cime idem, moja greska.. :zdravo:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Södertälje, Sweden / Beška (Indjija) Srbija
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 ABS

A neki porodicni problemi, moram sa mojima biti ove godine gore. Mada ce mi nedostajati voznje sa vama, a tu je svakako 2020, mozda se vratim dole do tada.. Ninja swe cini mi sevda ce tako i biti.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Pa ti si car.Ti si jedini koga poznajem sa toliko malo bajkerskog staza da ima toliko kilometar i takvog puta iza sebe.Jos koji put Srbija-Svedska i sama voznja tu po Srbiji ce ti biti kao odlazak u supermarket.Sretan put i sve najbolje ti zelim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Södertälje, Sweden / Beška (Indjija) Srbija
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 ABS

Verujem da ne bi bio problem nikom da se upusti u ovakve voznje da finansije dozvoljavaju, i da vozis bez razmisljanja o troskovima. Ako me nesto opusta i volim da radim to je voznja mog versysa, i na to ne zalim pare.. Na leto imam neke duze rute isplanirane, al zavisi od mog posla ovde.. A i sa Crkvom sam se vamo povezao dosta za ova 2 3 meseca pa i to sada koci ove duze relacije.. Uglavnom svako dobro do sledecih  zajednickih voznji.. :kotlic:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Södertälje, Sweden / Beška (Indjija) Srbija
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 ABS

Ipak se odlucih da krenem u cetvrtak. Prvi dan Novi sad - Ljubljana. 

Drigi dan Ljubljana Venecija Trento.

Treci dan Trento malo alpa pa  Stuttgart.

Sada sam u putu za Rostock, imam trajekt za Trelleborg u 22h, pa sutra Trelleborg - Stockholm.. Za sada od problema crkao punjac za telefon i navigaciju, i imao sam ispad sa scotlilerom posle prvog praznjenja, ostao skroz odvrnut.. Posle 1200km se ispraznila bocica, srecom bio sam u blizini Ulma i louis je radio pa sam dokupio jos plla litre ulja.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja