Jump to content

Moto Zajednica

Samsung Galaxy S8 SM-G950F 4GB RAM + 64GB

Recommended Posts

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Telefon je kupljen u Telenoru krajem marta prošle godine i praktično je u garanciji još godinu dana. Model je Orchid Gray sa 64GB interne memorije i 4GB RAM-a, SIM Free je. Uvek je nošen u zaštitnoj futroli, nije ispadao i slično, nije bio u vodi itd. Praktično nema nikakvih fizičkih oštećenja niti ikakvih tragova korišćenja bilo gde na telefonu. Odrađen je zvanični update sistema na Android Pie 9.0.

Imam originalno pakovanje sa svim što dolazi u njega (brzi punjač,  USB data kabl,  USB OTG adapter, MicroUSB -> Type C adapter, slušalice), pisanu garanciju i račun iz Telenora. Slušalice nisu nikada korišćene, još uvek su u zaštitnoj foliji u kutiji, a slično je i sa punjačem - telefon je skoro uvek punjen na bežičnom punjaču. 

Uz telefon idu i dve zaštitne futrole - jedna obična silikonska i druga na preklop od tvrde plastike. 

Na slikama nema punjača i MicroUSB -> Type C adaptera, ali postoje i idu u paketu. : ) Slike telefona trenutno nemam, te je stoga kupovinu najbolje obaviti u Nišu.

 

Link do KP oglasa gde se nalaze neke sličice i kontakt: 

75584790_5c9d45353b67c8-4380231720190328
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Telefon je kupljen u Telenoru krajem marta prošle godine i ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Ne znam kako je kod vas dole ali ja moj isto u perfektnom stanju sa svom opremom pre mesec dana prodao za 310 jedva,jbg izasla 10 :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Hvala na informacijama. Cena je podložna promeni svakako, pogotovo za kolege sa foruma. :) Ovu sam stavio onako okvirno prema onome što sam video da ima po oglasima tamo. Ako je neko zainteresovan, lako ćemo se mi dogovoriti...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja